Гінекологія

Гінекологія

Жіноче здоров’я важливе у будь-якому віковому етапі. Ми дорослішаємо, народжуємо, годуємо, і завжди потребуємо підтримки гінеколога. У кожної жінки повинен бути свій гінеколог, якому можна довіритися і відчувати себе в безпеці.

Порушення циклу, коливання настрою, збільшення ваги часто бувають ознаками гормонального порушення, в такому випадку без кваліфікованого фахівця не обійтися.

Досвідчений гінеколог призначить аналізи, за якими зможе прийняти рішення про тактику лікування, УЗД органів малого тазу, в яких побачить наявність змін, проведе додаткові дослідження здоров’я мікрофлори піхви за допомогою мазків.

У разі необхідності, досвідчені фахівці можуть провести і хірургічне лікування ерозії, дисплазії, видалити кісту або фіброміому, пластичну корекцію при віковому опущенні стінок піхви.

Гінекологи клініки – експерти в лікуванні менопаузальних змін. Це особлива фаза в житті жінки, коли зменшується рівень вироблення статевих гормонів, що призводить до поступового згасання репродуктивної функції. В останні роки активно дискутується можливість продовження репродуктивного періоду за допомогою сучасних гормональних препаратів, цей метод має певні ризики і обмеження. Все це ви зможете обговорити з вашим гінекологом на підставі детального обстеження.

Вам необхідна консультація, якщо:

 • Змінився характер і тривалість циклу
 • З'явилися сторонні виділення
 • Больові відчуття і дискомфорт у піхві
 • Часте больове сечовипускання
 • З'явилися болі в грудях
 • Емоції важко піддаються контролю, часта зміна настрою, плаксивість
 • Біль в нижній частині живота
 • Коливання тиску і приливи жару

У всіх жінок менопауза починається в різний час і проявляється вона по-різному. У рідкісних випадках істотної зміни самопочуття у жінки може не виникати, вона може навіть не відчувати будь-якого дискомфорту в організмі. Але найчастіше, характерними симптомами настання менопаузи є:

 • Припливи. Це характерна ознака, коли раптово з’являється відчуття жару. Шия і обличчя червоніє, посилюється потовиділення. Тривалість кожного припливу – до 1-2 хвилин, після чого це відчуття зникає, але, повертаючись до 15-30 разів на день, приносить серйозний дискомфорт.
 • Порушення сну. Безсоння часто є одним з перших ознак клімаксу. Жінка не може довго заснути, причому зазвичай заважають якраз припливи. За пару хвилин до їх початку вона прокидається, а потім не може знову заснути. З тими чи іншими порушеннями сну стикається майже третина жінок зрілого віку.
 • Емоційна нестійкість. Менопауза впливає не тільки на фізичний, а й на психологічний стан. Дратівливість, хандра і меланхолія, зайва сентиментальність і навіть депресія нерідко зустрічаються в цей період.
 • Крихкість кісток. Обумовлена ​​тим, що організм жінки поступово втрачає кальцій. У період клімаксу йде до 2-3% кісткової маси.
 • Проблеми в інтимній сфері. Таке відбувається на тлі стоншування слизової оболонки статевих органів і зниження лібідо. Кількість слизу скорочується, секс стає болючим.
 • Зміни зовнішності. Через недостатнє виробництво яєчниками гормонів, шкіра втрачає пружність і еластичність, з’являються зморшки. Жінки починають набирати вагу через зміни вікового метаболізму.

Через індивідуальні особливості організму кожної жінки, точної дати настання клімаксу не існує. Основними визначальними факторами є спадковість, спосіб життя, перенесені гінекологічні захворювання. Наблизити настання клімаксу так само можуть важкі інфекції, тривалий стрес, куріння. Середній вік початку менопаузи для жінок нашої країни – 49-52 роки. Однак в останні роки актуальною стала рання менопауза, у віці близько 40 років. У таких випадках контроль з боку гінеколога абсолютно необхідний!

Зваживши всі ризики і потенційну користь від різних методів лікування, під контролем гінеколога буде вибрано найоптимальніше рішення, що дозволяє жінці зберегти повноцінність самопочуття і працездатності.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных
Що кажуть пацієнти

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736