У медичному центрі Сіті Клініка широко представлені послуги з надання медичної допомоги при різних порушеннях сечостатевої системи. Досвідчений медичний персонал, під керівництвом провідного фахівця, лікаря-уролога Батарка О.В., який має понад 20-річний стаж практичної роботи, впорається з будь-якою проблемою в області урології.

Причиною звернення до відділення урології можуть бути скарги на хворобливість при сечовипусканні, різні порушення відтоку сечі, болі в ділянці нирок і нижній частині живота, інфекційні та запальні процеси сечостатевих органів, аномалії розвитку сечостатевих органів, порушення обміну речовин, пов'язані з відкладенням солей і утворенням каменів в нирках. Також до лікаря уролога часто звертаються чоловіки з сексуальною дисфункцією і чоловічим безпліддям. Обстеження в уролога повинні регулярно проходити чоловіки у віці після 40 років, тому що ймовірність виникнення онкологічної патології передміхурової залози після подолання цього рубежу різко зростає.

Медичний центр Сіті Клініка оснащений найсучаснішим обладнанням, виконуються лабораторні дослідження. Все перераховане дозволяє в найкоротші терміни виявити причину порушень, в повному обсязі провести додаткове обстеження та якісне лікування відповідно до передових стандартів надання урологічної допомоги.

Багато урологічних проблем сучасна медицина дозволяє вирішити протягом декількох годин або днів, тому не варто відкладати вирішення своїх проблем на потім, тим більше, що очікування може призводити до погіршення ситуації — обстежтеся зараз і фахівці медичного центру Сіті Клініка завжди готові Вам допомогти в цьому.

Урологія

Записатися на прийом

Наші експерти

Відгуки

Богдан
21 січня 2024

Мав досвід побувати у даній клініці в лікаря-уролога Азаєва Андрія В'ячеславовича. Спеціаліст вищого рівня! Цей лікар допоміг мені вирішити мою найнеприємнішу проблему зі здоров'ям. Дякував не раз особисто, але хочу написати ще й тут - щоб всі знали, що лікар Азаєв найкращий у своїй справі!

Ірина
21 грудня 2018

Неодноразово зверталася до Мазур Олени Олегівни, чудового лікаря. консультації вичерпні та надзвичайно корисні, бронхіт який не проходив місяць, Олена Олегівна вилікувала за 3 дні!!! Моя мати також пройшла успішне лікування у Батрака Олега Володимировича, це просто надзвичайний лікар та чудова...

27 червня 2016

Вперше відвідав Сіті Клініку. Сподобалось відношення персоналу, уважність до кожного пацієнта відчувалась. Лікар зацікавлений у тому, щоб вилікувати пацієнта. Дякую

04 березня 2016

Сіті Клініку я відвідую не вперше. Мені дуже подобається обслуговування лікарів та середнього медичного персоналу, дуже ввічливі та коректні адміністратори на ресепшині, завжди зустрічають із посмішкою.

22 грудня 2015

У клініці працюють чудові спеціалісти, які знаються на своїй справі та допомагають людям. Чудова атмосфера завдяки людям, які тут працюють, завжди затишно та грає приємна музика.

Олег Васильевич
29 листопада 2015

27.04.15 я был на приеме у врача (Батрак О.В.). Приятная, теплая атмосфера в Клинике, внимательный врач. Все замечательно! На сегодня это одна из лучших клиник, в которых мне доводилось быть.

Таран Т.М.
13 листопада 2015

Сіті Клініка-це професійний підхід до кожного. Вперше у вашому центрі і вже маю позитивні враження. Спасибі вам! Відтепер я ваш клієнт!

Евгений
10 листопада 2015

Сити Клиника-Лучшая клиника в Киеве из частных, и по цене, и по обслуживанию. Очень внимательные к клиентам. С уважением, Евгений

Ирина
09 листопада 2015

Прошла обследование в Вашей клинике, всё понравилось. Особенно хочу поблагодарить маммолога. Бабик Андрей Иванович профессиональный, чуткий, внимательный врач. С уважением, Ирина

09 листопада 2015

Дуже спокійна і затишна атмосфера. Мила рецепція.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний