Лікування порушень ерекції в Києві

Комфортне обстеження і лікування в медичному центрі Сіті Клініка

Що таке еректильна дисфункція?

Еректильна дисфункція - це порушення в статевій сфері у чоловіків, яке характеризується зниженням обсягу і щільності статевого члена під час статевого збудження, що робить неможливим проведення повноцінного статевого акту.

Говорити про існування серйозної проблеми варто тільки в тому випадку, якщо порушення ерекції спостерігається більш ніж в 25% статевих актів. Як правило, еректильна дисфункція свідчить про зниження загального стану здоров'я, але ніяк не впливає на неможливість сім'явиверження або нездатність до зачаття дитини. Відповідно, більш ніж в 90% випадків дану проблему можна усунути, якщо вчасно звернутися до лікаря і почати лікування.

Ключові фактори, що провокують порушення ерекції:

  1. Ендокринні — пов'язані з порушенням роботи залоз внутрішньої секреції, що забезпечують утворення тестостерону. Подібне може бути наслідком генетичних захворювань, пухлин або перенесених травм. В даному випадку еректильна дисфункція успішно піддається лікуванню.
  2. Медикаментозні — виникають через прийом певних лікарських препаратів, що блокують вироблення статевих гормонів. Серед таких препаратів можна виділити наркотичні речовини та засоби, спрямовані на зниження функцій кори головного мозку.
  3. Неврологічні — пов'язані з великою групою захворювань периферичних нервів, головного або спинного мозку. До них також відносяться травми промежини й малого таза.
  4. Психологічні — в даному випадку еректильна дисфункція виникає внаслідок стресу, депресії, неврозу, втоми або боязні зазнати невдачі в ліжку. Проблеми у взаєминах з партнеркою, а також часта зміна статевих партнерів можуть також призвести до порушення ерекції.

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Як виявити і діагностувати порушення ерекції?
1

Що включає в себе діагностика?
 

  • консультацію уролога;
  • допплерографічне й ультразвукове дослідження судин;
  • УЗД передміхурової залози, статевого члена і мошонки;
  • аналізи крові на гормони;
  • обстеження на наявність захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • спермограму.
2

Як проводиться лікування?

Апарат "АІР-У плюс", наявний в Сіті Клініці, призначений для лікування імпотенції, обумовленої як легким порушенням ерекції, так і повною її відсутністю, ліквідації дегенеративних змін в судинній системі статевого члена, відновлення його трофіки, а також для поліпшення кровопостачання передміхурової залози й слизової уретри в комплексному лікуванні уретритів і простатитів шляхом посилення припливу крові до тканин статевого члена і фіксації в них раніше введеного лікарського препарату, впливаючи вакуумом як самостійно, так і в комбінації з фотодинамічною терапією.

Наші експерти

У числі найбільш частих причин еректильної дисфункції необхідно відзначити проблеми з судинами. Через порушення припливу крові до статевого члена ерекція настає дуже повільно або швидко слабшає, не дозволяючи чоловікові закінчити статевий акт. Подібна проблема особливо актуальна для курців, оскільки порушує роботу внутрішньої оболонки судин, що відповідають за «стимулятор» потенції — оксид азоту.

На жаль, більшість чоловіків приховують подібні проблеми й не звертаються до лікаря. Метод лікування залежить від результатів діагностичного обстеження. Нерідко для вирішення цієї проблеми потрібно всього лише скорегувати харчування і відмовитися від куріння та алкоголю. Якщо в основі захворювання психологічні проблеми, успішно використовується психотерапія. При органічній слабкій ерекції підбирають фармакологічні препарати й проводять лікування основного захворювання.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний