У медичному центрі Сіті Клініка працює відділення проктології, в якому проводиться лікування різних захворювань прямої кишки і прилеглих до неї тканин, в тому числі товстого кишечника, анального каналу та промежини. Фахівці медичного центру виконують термінове або планове обстеження.

При зверненні до фахівця в області проктології, пацієнти найчастіше скаржаться на: печіння, свербіж, хворобливі відчуття в області заднього проходу, поява крові в калі або на спідній білизні, порушення випорожнення, часті або несправжні позиви до дефекації, метеоризм, нетримання калових мас, відчуття стороннього тіла і поява вузлів в області заднього проходу, наявність свищів в промежині.

При появі перелічених скарг проктологи наполегливо рекомендують не відкладати обстеження на потім, а негайно звернутися за допомогою до фахівців, бо дуже часто неспецифічні скарги можуть приховувати під собою онкологічні захворювання.

Проктологія

У медичному центрі Сіті Клініка досвідчені фахівці проктологи до обстеження та лікування захворювань підходять диференційовано, застосовуючи методи, які максимально відповідають рівню ураження і характеру перебігу процесу. У багатьох випадках на ранніх стадіях патології хірургічне лікування не потрібне. Якщо процес все ж вимагає оперативного втручання або інвазивних методів лікування, в медичному центрі Сіті Клініка створені всі умови для максимально швидкого відновлення після оперативного втручання.

Сучасне обладнання, яким оснащено проктологічне відділення дозволяє розв'язувати найскладніші проблеми. Отримайте спеціалізовану консультацію проктолога в Києві — звертайтеся до відділення проктології медичного центру Сіті Клініка.

Записатися на прийом

Наші експерти

Відгуки

Василь
17 січня 2024

Хороша клініка, все зробили як треба. Зінченко Ольга Анатоліївна - чудовий лікар, дала рекомендації, провела процедуру, розказала що треба робити. Лікар позитивна і порядна людина. 

21 травня 2021

Була приємно вражена комфортною атмосферою в клініці на проспекті Науки, доброзичливістю і клієнторієнтованістю координаторів рецепції та медичних сестер. І особлива подяка за професіоналізм, уважність і позитивність лікарю-ендоскопісту Молокову Дмитру Олександровичу і лікарю-анестезіологу Рогожі...

Сергій
17 січня 2017

17.01.2017 я знаходився в клініці цілу добу, оперував Усачев Сергій Миколайович, Все пройшло дуже чудово, було трохи сумнівів, але Лікар- молодець, знає свою делікатну справу. Взагалі Велике дякую лікарю та його чудовій команді - анастезіологу та медсестрам помічникам!!!!! В клініку звернувся...

03 серпня 2016

Мені дуже сподобалось у вашій клініці, хороша консультація і спеціалісти. Дуже вдячна вам, буду Вас радити своїм знайомим.

08 липня 2016

Внимательный грамотный специалист. Подробно объяснила что от чего зависит. Очень положительный отзыв.

06 червня 2016

Дуже приємне враження від "Сіті Клініка". Привітний та усміхнений персонал, дбайливе ставлення до відвідувачів. Дуже дякую Бабіку Андрію Івановичу за проведену операцію та перев'язку, дуже приємна людина та висококваліфікований лікар. Здоров'я Вам та довгих років життя, щоб допомагати нам -...

18 березня 2016

Якістю послуг в Сіті Клініці задоволена в повному обсязі, на належному рівні. Дякую за турботу!

19 січня 2016

Задоволена якістю наданих послуг, які отримую вчасно і у зручний для мене час. А також тішить приємне та доброзичливе ставлення персоналу. Дякую за вашу роботу.

29 грудня 2015

В клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які надають зрозумілі роз’яснення усіх твоїх проблем. Атмосфера спокійна, доброзичлива. Персонал завжди ввічливий, йде на зустріч у будь-якій ситуації. Завжди перетелефонують, нагадають про прийом лікаря.

Кривцун Д.О.
23 жовтня 2015

Хорошая Клиника, всегда приветливый и доброжелательный персонал, готовый помочь. Желаю вам дальнейшего процветания.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний