УЗД всіх органів

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів людини — найдоступніший і безпечний метод дослідження.

УЗ діагностика

Найбільш безпечним і ефективним методом діагностики є УЗД — ультразвукова діагностика, яка не потребує спеціальної підготовки від пацієнта і багато часу.

Цей метод базується на особливостях ультразвукових хвиль, які пронизують тканини, в цей час датчик дозволяє фіксувати зміни, що представляють собою конкретне зображення.

Як ефективний метод візуалізації, УЗД застосовують при первинній діагностиці захворювань нирок, органів черевної порожнини, малого тазу, щитоподібної залози, надниркових залоз, при вагітності, при діагностиці стану серця, захворювань суглобів, шиї, кінцівок, також для того, щоб виявити рідину в плевральній порожнині і т. д.

Які органи ми досліджуємо за допомогою
УЗ діагностики?

  1. УЗД черевної порожнини дозволяє виявити патологію внутрішніх органів і вчасно запобігти розвитку гострого періоду захворювання;
  2. УЗД щитоподібної залози вкрай необхідне, оскільки порушення функцій щитоподібної залози впливає практично на всі процеси в організмі;
  3. УЗД сечостатевої системи необхідне для виявлення хронічних запальних процесів у цій сфері;
  4. УЗД молочних залоз виконується для своєчасної діагностики різного роду мастопатії і т. д. Профілактичні обстеження допомагають виявити онкологічні захворювання, які на ранніх стадіях протікають приховано, але при своєчасній діагностиці лікуються значно легше.

УЗД органів

УЗД призначається лікарем після попереднього огляду. Також в нашій клініці ви можете пройти інші види діагностики, що дозволить фахівцеві отримати максимально точну картину і правильно встановити діагноз.

Переваги ультразвукового дослідження

УЗД часто призначається пацієнтам після 40 років завдяки його доступності та інформативності. Ультразвукове дослідження дозволяє діагностувати різні захворювання і має такі переваги:

  • безпека та відсутність протипоказань
  • висока точність та інформативність
  • безболісність
  • процедура займає мінімум часу (зазвичай не більше 15-20 хвилин)

У більшості випадків не потрібна спеціальна підготовка або ж мінімальні дії з боку пацієнта.

Чому варто зробити УЗД в нашій клініці?

 «Сіті Клініка» оснащена сучасним обладнанням, тому ми можемо за допомогою ультразвуку дослідити різні органи й системи. У нас працюють досвідчені та компетентні фахівці, які практикують індивідуальний підхід та регулярно підвищують свій рівень кваліфікації.

У нас ви можете пройти комплексне обстеження та отримати кваліфіковану медичну допомогу. Ми завжди вивчаємо анамнез, скарги та інші особливості кожного пацієнта.

Записатися на консультацію можна за телефоном або залишивши заявку на сайті.

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Підготовка до УЗД
1

Підготовка до УЗД

Перед УЗД черевної порожнини бажано виключити з раціону ряд газоутворювальних продуктів: бобові, свіжі овочі, молочні продукти, чорний хліб, солодкі страви, фрукти, газовані напої.

Напередодні процедури легко пообідати, а вечерю взагалі виключити, дослідження необхідно проводити на голодний шлунок.

2

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз краще проходити з 3-го по 9-й день циклу.

3

УЗД гінекологічне

У гінекології ультразвукове дослідження проводять на 3-7й день циклу, або ж на 19й-21й. Якщо необхідний моніторинг овуляції, гінеколог сам призначає день огляду. Підготовка до процедури необхідна тільки, якщо проводиться трансабдомінальне дослідження (потрібно, щоб сечовий міхур був наповнений)

4

УЗД наднирників

Інші види досліджень, наприклад УЗД наднирників, проводяться без попередньої спеціальної підготовки.

Наші експерти

УЗД — єдина можливість в реальному часі побачити внутрішні органи в різних проекціях, оцінити анатомічні взаємини, виключити органічну патологію, оцінити структуру органів. Метод ультразвукового дослідження на сьогодні є одним з найбільш інформативних і безпечних для пацієнта.

Якщо ви знаєте своє захворювання і вам необхідно контролювати його перебіг, або ви бажаєте пройти обстеження, досвідчені лікарі ультразвукової діагностики Сіті Клініки вже чекають на вас, варто лише записатися на прийом і отримати точний висновок. УЗД органів допоможе виявити та вилікувати на ранній стадії практично будь-яке жіноче або чоловіче захворювання.

Переваги УЗД — це, перш за все, безпека та оперативність процедури, інформативність і точність діагностики, можливість обстежити будь-який орган, застосування до пацієнтів будь-якого віку. До того ж, сьогодні все більшого поширення набуває УЗД-3D, що дозволяє детально і повно обстежити практично будь-який куточок нашого організму.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний