Цистоскопія в Києві

Точне і безболісне дослідження сечового міхура.
Комфортне обстеження і лікування в медичному центрі Сіті Клініка.

Що таке цистоскопія

Цистоскопія — це метод дослідження і діагностики захворювань сечового міхура. Під час проведення процедури за допомогою цистоскопа лікар оглядає слизову оболонку цього органу. Цистоскоп — це спеціальний оптичний прилад у вигляді гнучкої трубки й відеокамери. В ході дослідження цистоскоп вводиться в сечовий міхур через сечівник, після чого проводиться огляд.

Показання до проведення цистоскопії:

  1. Хронічний цистит;
  2. Кров в сечі;
  3. Підозра на пухлину;
  4. Енурез;
  5. Вибір схеми лікування при сечокам'яній хворобі.

 

 

Цистоскопія в Сіті Клініці

Цистоскопія використовується, коли недостатньо інформації, отриманої за допомогою інших методів обстеження, наприклад, УЗД. Часте питання, яке задають пацієнти — наскільки болісно проходить ця процедура. У медичному центрі Сіті Клініка можна пройти цистоскопію безболісно: може бути використана як місцева, так і загальна анестезія. Цистоскопія на сьогодні є найбільш точним методом дослідження при ряді захворювань. В нашому медичному центрі ця процедура проходить максимально зручно і комфортно для пацієнта.

Цистоскопія дозволяє:

  1. Виявити запальні процеси, камені;
  2. Виявити пухлини й провести біопсію;
  3. Встановити причину наявності крові в сечі;
  4. Видалити папіломи, припекти виразки та ін.

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Як проводиться цистоскопія
1

Підготовка
 

Перед проведенням процедури, пацієнта попередньо проконсультують, як правильно до неї підготуватися. Так, якщо обстеження проходить під загальним наркозом, то певний час необхідно утриматися від прийому їжі.

2

Проведення обстеження

Найчастіше використовується місцеве знеболення, коли анестетики вводяться в сечовипускний канал і сечовий міхур. Вся процедура займає близько пів години, але безпосередньо огляд сечового міхура за допомогою цистоскопа займає у лікаря набагато менше часу — всього 5-10 хвилин.

3

Після процедури

Зазвичай пацієнт відправляється додому відразу після проведення цистоскопії і може вести звичайний спосіб життя. Після цистоскопії може спостерігатися дискомфорт і печіння при сечовипусканні, щоб позбутися від цих симптомів, рекомендується пити якомога більше рідини. Також після процедури в сечі може бути присутня невелика кількість крові, але це проходить через кілька годин.

Наші експерти

Для проведення цистоскопії сьогодні найчастіше використовується, так званий, рухливий цистоскоп – трубка, якою оснащений прилад, гнучка, що забезпечує мінімальну болючість при введенні. Його попередник, жорсткий цистоскоп з нерухомою трубкою, на даний момент використовують рідше. А перші кроки до винаходу цистоскопа італійські лікарі зробили ще на початку 19 століття, коли відкрили, як спостерігати за роботою сечового міхура за допомогою джерел світла. В кінці того ж століття вже німецькі урологи з'єднали в одному приладі джерело світла та оптичний пристрій.

Сьогодні цистоскопія є найнадійнішим методом діагностики урологічних захворювань.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний