Консультація ендокринолога в Києві

Комплексна консультація ендокринолога в Києві

Консультація ендокринолога проводиться як у цілях профілактики, так і у разі появи неприємних симптомів. Причому симптоми ці доволі різноманітні, тому пацієнти не завжди можуть зрозуміти, до якого лікаря звертатися.

Найчастіше до ендокринологів направляють саме сімейні лікарі, а також інші фахові спеціалісти після консультації та виключення інших захворювань. Відвідування ендокринолога дозволяє виявити проблеми ендокринної системи, яка помітно впливає на роботу всіх органів та систем в організмі людини. Несвоєчасне лікування та ігнорування проблем призводить до таких хвороб: ожиріння, запущених стадій цукрового діабету, порушень менструального циклу тощо.

Коли та кому потрібна консультація ендокринолога?

Консультація лікаря ендокринолога потрібна, якщо ви відмічаєте у себе будь-який з таких симптомів:

 • втрата апетиту або навпаки – постійне відчуття голоду;
 • часте коливання цифри на вагах – вона може помітно змінюватись навіть протягом одного тижня;
 • втрата свідомості, головокружіння, болі в голові;
 • слабкість у тілі, понижений тиск;
 • тремор у кінцівках;
 • збої в роботі серцево-судинної системи: аритмія, тахікардія тощо;
 • порушення менструального циклу;
 • погіршення стану волосся: надмірне його зростання або навпаки – облисіння;
 • погіршення стану шкіри: поява подразнень, почервонінь, неприємних виразок та висипів тощо.

Якщо консультації ендокринолога виявиться недостатньо, спеціаліст призначить додаткову діагностику. Для жителів міста Київ доступні такі методи виявлення захворювань ендокринної системи:

 1. Лабораторна діагностика. Простими словами це аналіз крові на гормони. Швидкий та інформативний метод, який дозволяє виявити кількість гормонів у крові і визначити: де саме відбувається порушення та як воно впливає на весь організм.
 2. УЗ-діагностика. Найчастіше рекомендують здійснювати УЗД діагностику підшлункової залози, наднирників, щитовидної залози. В деяких випадках потрібна діагностика інших органів.

У випадку підозри на серйозні захворювання чи появі важких неприємних симптомів лікар може призначити біопсію із подальшим гістологічним аналізом взятого зразка.

Гормони не просто впливають на роботу внутрішніх органів та систем. Вони також здійснюють помітний вплив на наш загальний стан та настрій. Саме тому проблеми ендокринної системи позначаються також і на поведінці людини: вона стає втомленою, роздратованою, іноді навіть агресивною. У деяких пацієнтів спостерігається надмірний прояв емоцій, а в декого навпаки – беземоційність. Усі перераховані вище симптоми пов'язані з дефіцитом конкретного гормону або надлишковим його синтезом. Своєчасна консультація лікаря дозволяє швидше призначити правильне лікування та позбутися неприємних симптомів.

Як хвороби виявляють під час консультації ендокринолога?

Які хвороби може виявити лікар-ендокринолог під час консультації? Такі спеціалісти займаються діагностикою та лікуванням різних захворювань:

 • цукрового діабету;
 • ожиріння;
 • захворювання щитовидної залози чи надниркової залози;
 • остеопорозу;
 • гіперпролактинемії тощо.

Лікування буде залежати від стадії захворювання, його типу, індивідуальних особливостей організму пацієнта. Найпопулярнішим методом лікування ендокринної системи є гормональна терапія, яка призначається лікарем після комплексної діагностики. В жодному разі не можна підбирати гормональні препарати самостійно. У деяких більш серйозних випадках рекомендують хірургічне втручання.

Чи потрібна консультація ендокринолога для профілактики

Консультація ендокринолога в Києві також рекомендована для профілактики захворювань. Навіть якщо у вас немає перерахованих вище симптомів або хронічних хвороб, пов'язаних із гормональною системою, необхідно здійснювати повноцінний чекап і проходити лікарів на регулярній основі.

Людям старше 30 років рекомендують відвідувати ендокринолога принаймні 1 раз на рік. Це дозволить попередити деякі захворювання, помітити їх на тій стадії, коли не потрібне серйозне лікування.

Консультація ендокринолога для пацієнтів з хронічними захворюваннями

Деяким категоріям пацієнтів необхідно частіше відвідувати ендокринолога. Стосується людей, які мають в родині випадки ендокринних захворювань. Деякі з них, наприклад, цукровий діабет можуть передаватися генетично.

Консультації спеціаліста потребують люди, які страждають від серцево-судинних захворювань, хвороб нервової системи, деяких захворювань органів зору, гінекологічних хвороб, окремих типів злоякісних новоутворень. У такому разі огляд ендокринолога необхідно проводити мінімум двічі на рік.

Також відвідувати лікаря потрібно кожного разу, коли ви отримаєте направлення від іншого фахівця. Навіть якщо попередня консультація ендокринолога була за кілька тижнів до цього.

Первинна та вторинна консультація ендокринолога: вартість послуг

Багатьох наших пацієнтів цікавить: скільки коштує консультація ендокринолога. Дехто боїться високої вартості послуги, тому відтермінує похід до лікаря. Це робити не можна – втрата часу не дозволяє помітити проблему на ранній стадії та продумати більш ефективне та швидке лікування. Тим паче, що збої в гормональній системі з часом призводять до проблем в різних органах: від шлунково-кишкового тракту до серця, судин чи нервової системи.

А отже, не потрібно гаяти часу – якщо маєте направлення від лікаря або ж відчули один з зазначених вище симптомів – записуйтесь до нашої клініки. Ми пропонуємо вигідну вартість послуг та гарантуємо фаховий та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

У разі виявлення захворювання та призначення лікування вам потрібно буде записатись на повторну консультацію ендокринолога. Її призначаються після проходження курсу прийому ліків. Ціна такої консультації нижче за вартість первинного огляду.

Як записатись на консультацію ендокринолога в Києві

Щоб здійснити запис до ендокринолога, можете залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами телефонів. Наша клініка пропонує сучасний та комплексний підхід до діагностики захворювань ендокринної системи. Команда досвідчених фахівців гарантує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, приділяє увагу усім деталям та скаргам протягом консультації, збирає анамнез та у разі необхідності направляє на додаткові обстеження.

Відвідувачам клініки також доступні акції, які дозволяють скористатися послугою ще дешевше.

Гормони буквально керують багатьма функціями органів і систем нашого організму. Будь-які збої в їхній роботі призводять до серйозних порушень та можуть стати причинами важких захворювань. Своєчасна професійна консультація ендокринолога дозволяє дослідити стан ендокринної системи, виявити захворювання на його початковій стадії, призначити правильне лікування та якомога швидше позбутися від неприємних симптомів.

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Наші експерти

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний