Лікування ожиріння в Києві

Комплексний підхід для вирішення проблеми надмірної ваги в медичному центрі Сіті Клініка

Вартість консультації 1000 грн

Надмірна вага може бути чинником естетичного дискомфорту, тоді, як ожиріння – проблема суто медична. Всі внутрішні органи та системи нашого тіла генетично розраховані на певний ресурс можливостей, серце, печінка, судини здатні повноцінно функціонувати, коли пропорції тіла  відповідають потенційній здатності органів реалізувати свою працездатність.

При ожирінні серце мусить з більшою інтенсивністю скорочуватись, шлунково-кишковий тракт – виділяти більше ферментів, судини – швидше проводити тік крові, нирки – активніше виділяти сечу. До певного етапу і віку організм намагається компенсувати потреби через надмірну роботу внутрішніх органів, але, потім виснажується, з'являється функціональна недостатність і приєднуються захворювання.

Гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, задишка, набряки, інфаркти, все це супроводжує ожиріння, впливає на якість життя, скорочує його тривалість.

 

Чи потребуєте ви лікування зайвої ваги? Використайте формулу для прорахунку

 

ІМТ = m / h2, де m – це маса тіла в кілограмах, а h – зріст у метрах.

Щоб проілюструвати, що таке ІМТ, візьмемо, наприклад, людину зростом 1,85 м і вагою 96 кг.     ІМТ: 96/(1,85*1,85) = 27,89

Індекс маси тіла: 22.0 Ви молодець, Ваша вага в нормі! Жінка

………………………………………………………..

Розглянемо результати:

 • ІМТ: 18,4 і менше — дефіцит маси тіла;
 • ІМТ: 18,5–24,9 — нормальна маса тіла;
 • ІМТ: 25–29,9 — надлишок маси тіла;
 • ІМТ: 30–34,9 — ожиріння І ст.;
 • ІМТ: 35–39,9 — ожиріння ІІ ст.;
 • ІМТ: 40 і більше — ожиріння ІІІ ст.

     

Ваш ІМТ високий? Це вказує на наявність ожиріння або надмірної ваги. Тепер важливо з'ясувати важливі речі – стан загального здоров'я, ваші очікування та ті зусилля, які ви готові прикласти для досягнення результату.

Найперше – ожиріння медичне чи аліментарне. Аліментарне, тобто, внаслідок переїдання, незбалансованого раціону, неправильного способу приготування їжі, надлишку алкоголю, малорухливого способу життя та інших чинників.

Медичне ожиріння часто супроводжує захворювання, те, про яке ви знаєте, або зовсім невідоме, в будь-якому разі, ми повинні провести дослідження.

 

Також, для схуднення важливо поміряти об'єм живота і стегон, верхня межа норми для жінок і чоловіків, незалежно від віку, така:

 

відношення талії до стегон

для жінок для чоловіків
чудово < 0,75 < 0,85
добре 0,75 - 0,8 0,85 - 0,9
непогано 0,8 - 0,85 0,9 - 0,95
погано 0,85 - 0,9 0,95 - 1,00
дуже погано > 0,9 > 1,00

 

Щоб розрахувати відношення талії до стегон, потрібно ввести 2 параметри: обхват талії, обхват стегон та стать. Розмір талії слід вимірювати у найтоншому місці, а розмір стегон — у найтовстішому.

   

Типи ожиріння:

 • «верхній тип» (абдомінальний, за типом яблука), чоловічий, коли співвідношення об’єму талії до об’єму стегон у чоловіків перевищує 1, у жінок — 0,85, або обхват талії у чоловіків перевищує за американськими «мірками» 102 см, у жінок — 88 см, а за європейськими та українськими — 95 см та 80 см відповідно;
 • «нижній тип» (за типом груші), жіночий, коли жирові відкладення зосереджені на стегнах та сідницях. З точки зору серцево-судинних ускладнень, такий тип є менш ризиковим, проте, ожиріння залишається ожирінням, з усіма притаманними йому неприємностями.

     

 

З чого складається стратегія нормалізації ваги?

 1. З усвідомлення проблеми
 2. Готовності співпрацювати з фахівцями, які нададуть інформацію та допомогу
 3. Перебудови стереотипу харчування
 4. Додаткової фізичної активності
 5. Обстеження у лікарів
 6. Медикаментозної або хірургічної допомоги
 7. Досягнення бажаного результату
 8. Тривалого спостереження, фіксації результату

 

Це – паралельні процеси: ви складаєте анкету з детально описаною інформацією про себе, також – надаєте декілька харчових щоденників, я яких потрібно занотувати абсолютно всю їжу та рідину впродовж доби. Ми – складаємо план обстеження та інструментальних досліджень. Цей план – індивідуальний, ви можете показати лікарю попередні медичні дані, ваші хронічні захворювання обов'язково будуть враховані. Загальні аналізи крові та сечі, показники роботи внутрішніх органів, гормональний фон, кардіограма, спеціальні дослідження – все це буде призначено фахівцем на особистій зустрічі.

Через якийсь час у лікаря буде вся інформація про стан вашого здоров»я та спосіб життя, улюблені страви, кількість годин прогулянки з собачкою та якість сну, можна приступати до персональної стратегії лікування.

На самому початку взаємодії важливо сформувати розуміння, що без особистих зусиль з боку пацієнта досягнути успіху буде неможливо. Яким би не був лікувальний план – дотримання засад правильного харчування і фізичної активності є абсолютно обов'язковою складовою.

Ваше індивідуальне меню та програму харчування складе дієтолог. Чим уважніше ви поставитесь до його рекомендацій, тим якіснішим і швидшим буде ваш шлях до успіху.

Психотерапевтична допомога дуже важлива, виявлення прихованої чи явної  депресії, причин «заїдання» проблеми, призначення медикаментозної корекції та сеанси психотерапії сформують позитивну установку на успіх, дозволять отримати радість від перемог над шкідливими звичками, зафіксують результат

Команда наших лікарів, це:

 • терапевт/кардіолог. Оцінює загальний стан здоров»я, прописує першочерговість лікувальних заходів, серцево-судинні ризики, в подальшому – контролює всі зміни;
 • гастроентеролог/дієтолог. Прописує і супроводжує зміни в харчовій поведінці, розробляє і модифікує меню, контролює УЗД-картину внутрішніх органів;
 • ендокринолог. Досліджує та коректує порушення в гормональному статусі, призначає корекцію медикаментозну та ставить гормональні імпланти, відслідковує зміни в балансі гормонів;
 • гінеколог, уролог, проктолог. Доєднуються до лікування в разі потреби, проводять консультації, обстеження, операції;
 • психолог/психотерапевт. Супроводжує і підтримує на всіх етапах лікування і реабілітації, формує позитивне мислення і віру в успіх;
 • хірург. Проводить операції на шлунку в залежності від можливостей вашого стану здоров»я, потреб, побажань та мети;
 • пластичний хірург. Завершує весь цикл трансформації вашого тіла, доводить до бездоганності зовнішність, відновлює природну красу.

Зазвичай, шлях пацієнта до надмірної ваги чи ожиріння досить тривалий, займає багато років. Зрозуміло, що і зворотня дорога не може бути короткою і легкою, потрібні зусилля, старання, сила волі і віра в себе, потрібні фахівці, які володіють знаннями та здатні вести вас за руку до бажаного результату, потрібен час. Але, воно того варте, відчуття легкості, повернуте здоров»я та подовження тривалості життя в покращеній якості, - це заслуговує ваших зусиль! 

     Отже, ви маєте ожиріння і вам це не подобається. Ви готові  спробувати...

Не знаєте з чого почати на шляху до зниження ваги?

Почнімо з консультації фахівця. Розкажіть йому, як ви харчуєтесь, спите, реагуєте на стрес, чи маєте фізкультуру, якої ваги хотіли б досягти, на які зусилля готові. Важливо, чи раніше ви намагались нормалізувати вагу самотужки або з лікарями. Ми проведемо комплексне обстеження, з'ясуємо, наскільки глибокі порушення в роботі вашого тіла, проаналізуємо щоденник харчування. Лікування, в разі потреби, буде абсолютно індивідуальним, проте, жодні препарати не виключають нормалізації способу життя та харчування.

Якщо тривале схуднення буде для вас некомфортним, може бути застосована баріатрична хірургія. На досягнення результату разом з вами працює команда фахівців: терапевт, кардіолог, гастроентеролог, ендокринолог, дієтолог, психолог, хірург, судинний хірург, дерматокосметолог, пластичний хірург.

Практично неможливі випадки, коли б поєднаними зусиллями ми не змогли досягнути бажаного результату!

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Наші експерти

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний