Гінекологія - сфера медицини, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань репродуктивної системи у жінок. Це делікатне питання, яке важливо довірити досвідченому фахівцеві. Причому він повинен не тільки правильно встановити діагноз, а й вислухати жінку, дати їй моральну підтримку і викликати довіру. Відділення гінекології (Київ) в Сіті Клініці має в своєму розпорядженні саме таких лікарів.

Кожна жінка насамперед повинна пам'ятати про важливість регулярних профілактичних оглядів у лікаря-гінеколога. Вони дозволять виявити будь-які порушення з боку статевої сфери на ранніх етапах і провести своєчасне лікування. Це питання вкрай важливе з таких причин:

 • багато захворювань «помолодшали»
 • більшість патологій на ранніх етапах може виявити тільки кваліфікований фахівець, використовуючи сучасне обладнання
 • частота онкологічних уражень зросла на 60%

Сучасне обладнання та високий рівень професіоналізму лікарів нашої гінекології в Києві дозволяють діагностувати патологічні відхилення на ранніх етапах, коли симптоми зовсім відсутні. Саме такий підхід є запорукою успішної терапії.

Наша клініка гінекології в Києві орієнтована на жінок різного віку. Ми проводимо профілактичні огляди й розробляємо ефективне лікування будь-яких патологій репродуктивної системи.

 

Послуги гінекології в Сіті Клініці

Сіті Клініка пропонує пацієнткам пройти профілактичні обстеження, отримати консультацію лікаря при виникненні будь-яких порушень, а також виконати численні лікувальні процедури. Їх вибором займається фахівець в залежності від встановленого діагнозу.

Наша клініка гінекології (Київ) пропонує наступні види послуг для жінок:

 • консультація лікаря-гінеколога, гінеколога-ендокринолога
 • усунення порушень менструального циклу
 • ведення вагітності
 • діагностика і лікування синдрому полікістозних яєчників
 • усунення мастопатії
 • лікування клімаксу, патологій шийки матки
 • мамологія — діагностика і лікування захворювань молочних залоз
 • виконання кольпоскопії, гістероскопії
 • проведення діагностичної та лікувальної лапароскопії
 • лікування шийки матки лазером

Лікарі нашої клініки пропонують допомогу в лікуванні всіх захворювань статевих органів, а також займаються питаннями їх профілактики. Ми маємо у своєму розпорядженні кваліфікованих фахівців, які мають великий досвід надання послуг та регулярно підвищують свої професійні навички, щоб забезпечувати вам найкращий результат.

Гінекологія

 

Ціна на гінекологічні послуги в Сіті Клініці

Пацієнтки нашої клініки можуть підібрати для себе найбільш відповідний пакет послуг в залежності від мети візиту до лікаря і встановленого діагнозу. Ми намагаємося зберігати оптимальні ціни, щоб зробити якісну медичну допомогу доступною для кожної жінки.

Дізнатися вартість конкретної послуги ви можете в розділі «Ціни» на нашому сайті або уточнити по телефону +38 (044) 502 20 00.

Ми готові піклуватися про ваше репродуктивне здоров'я!

 

Записатися на прийом

Наші експерти

Відгуки

Тетяна
23 січня 2019

Була на консультації та УЗД у лікаря Говорухи Ю.В. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Анна
03 січня 2019

Осталась очень довольна посещением доктора Яренко 03.01.19. Тактичная, внимательная, аккуратная, очень приятное впечатление осталось, все подробно объясняет, ничего лишнего не назначает. В клинике чисто и приятно, цены адекватные

Ася
21 грудня 2018

Лучший гинеколог Коханенко Светлана Александровна!! Благодаря ей я забеременела! Консультации всегда четкие ,все доступно объясняет. Ничего лишнего не назначает из обследований и препаратов , все по сути . Осмотр делает очень аккуратно.

02 серпня 2016

Замечательный врач Коханенко Светлана Александровна – комфортный и безболезненный прием, хорошая консультация. В следующий раз не страшно идти на прием.

05 липня 2016

Мені всі сподобалося, ввічливі адміністратори. Лікар дуже приємна, все чітко розповіла, пояснила усі нюанси. Обрали самий оптимальний варіант лікування. Лікар Пінчук М.І. професіонал у своїй сфері.

27 червня 2016

Была на приеме у врача гинеколога. Приемом осталась довольна в полном объеме. Спасибо!

27 червня 2016

Дуже вдячна Коханенко Світлані Олександрівні, за високий рівень професійності, за дуже уважне ставлення до пацієнтів, за дуже відповідальний підхід лікаря гінеколога! Також хочу відмітити уважне ставлення працівників клініки на рецепції. Бажаю успіхів у праці.

27 червня 2016

Я отримала задоволення від обслуговування в клініці. Доктор була дуже ввічливою та уважною. Дуже сподобався компетентний та професійний підхід. Консультацією дуже задоволена.

23 травня 2016

Я проходила осмотр у Яренко И.Л., очень хороший врач. Уже не первый раз на приеме у врача, обслуживанием, походом и консультацией полностью довольна. Буду и дальше проходить лечение и консультации в вашей клинике. Спасибо.

15 квітня 2016

Склалось гарне враження про персонал і про лікаря. Всі дуже уважні і приємні у спілкуванні. Буду рекомендувати своїм знайомим «Сіті Клініку» для відвідування.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний