Сезонні вірусні та бактеріальні інфекції, переохолодження, вікові проблеми, порушення пов'язані з аномаліями розвитку часто призводять до порушень роботи ЛОР-органів і розвитку в них патологічних порушень.

У медичному центрі Сіті Клініка представлений практично весь спектр послуг з надання ЛОР-допомоги. Сучасне обладнання і досвідчений медичний персонал є гарантією успішного лікування захворювань ЛОР-органів.

При зверненні до лікаря отоларинголога пацієнти часто скаржаться на: біль в горлі, біль в області носа, лобних пазух і вуха, часті або постійні виділення з носа, закладеність носа, зниження слуху, проблеми з голосом, сезонну і побутову алергію. Серед іншого нерідко ЛОР-лікар стикається з проблемою хропіння у своїх пацієнтів.

ЛОР-лікар завжди приділить необхідну кількість часу своєму пацієнтові, збере якісний анамнез та історію хвороби, проведе об'єктивне обстеження, і при необхідності ендоскопічні методи діагностики та взяття матеріалу для подальшого лабораторного дослідження.

Отоларингологія

Сучасні методи діагностики й лікування, представлені в медичному центрі Сіті Клініка, дозволяють швидко виявити проблему і вирішити її за допомогою консервативних або оперативних методів лікування. Багато методик припускають тільки амбулаторне спостереження і лікування  та не вимагають перебування в умовах стаціонару.

У медичному центрі Сіті Клініка постійно проводиться робота по вдосконаленню сервісу для своїх клієнтів, поліпшення якості обслуговування і підвищення професійного рівня медичного персоналу.

Записатися на прийом

Наші експерти

Відгуки

Юра
24 липня 2023

Можу сказати, що ЛОР Вишпінський файний сучасний фахівець, який розбрається в своєму напрямку, є з чим порівнювати.

Віктор
24 липня 2023

Звернувся до ВИшпінського Ярослава з проблемою залежності від спреїв для носа, лікар в цілому класний і дуже сучасний,наглядно показав альтернативи, розказав найшвидший метод, відповів на всі додаткові питання.

Анна
07 листопада 2022

Клініка просто супер. В клініці я вперше, але приємно здивована привітністю працівників. Окремо вдячна висококваліфікованому спеціалісту Виспінському Ярославу Ігоровичу, Він чудова та чуйна людина, відноситься з розумінням. Лікар надав консультацію та призначив лікування, мою багаторічну проблему...

Николай
19 жовтня 2022

Огромное спасибо – Вышпинскому Ярославу Игоревичу (ЛОРу). Если вы также, как и я, устали слушать поутру, как «прекрасно» я храпел ночью – то, пожалуй, я бы с удовольствием порекомендовал этого врача,помимо эффективной физической операции, он словно, как психолог,-поможет и после. Каждый осмотр-это...

Инна
09 вересня 2021

Была на приеме у врача Вышпинского Ярослава Игоревича - осталась довольна консультацией. Вежливый. Внимательно выслушал жалобу. Профессионально и грамотно ответил на все вопросы после осмотра. Назначил лечение, прописал рекомендации и доступно все объяснил. Благодарна. Рекомендую!

30 липня 2021

Редко встретишь врача такого уровня профессионализма и грамотного подхода к пациенту. Вышпинский Ярослав Игоревич (ЛОР специалист) очень внимателен при сборе анамнеза, обстоятелен при назначении лечения. Приятно, что поддерживает психологически и ободряет - это в процессе лечения очень важно....

Никита
26 липня 2021

Был на приеме у Вышпинского Ярослава Игоревича, очень грамотный и приятный врач, быстро помог мне выявить проблему и назначил эффективный курс лечения. Инициативно оставил свой контакт, сказал писать/звонить в случае вопросов и даже настоял на том что бы я пару раз отписался о своем самочувствии на...

Алексей
21 липня 2021

Недавно закончил терапию хронического тонзиллита - курс промываний из 5 сеансов. Пришел в клинику с другими симптомами. Скажу, что впечатления остались отличные. Все процедуры были проведены очень добросовестно, как в целом и первичный осмотр (мне так кажется). Я остался очень доволен. Спасибо...

04 серпня 2016

Положительный, толковый, компетентный врач. Чистая, приятная клиника. Приятный персонал, приятные впечатления. Спасибо!

06 липня 2016

Я пользуюсь услугами Сити Клиники и очень довольна обслуживанием и вниманием персонала. Этими услугами пользуется вся моя семья. Благодарю за каждый прием!

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний