Лапароскопія кісти яєчника в Києві

Кіста яєчника - порожнинне новоутворення, заповнене рідиною. Деякі види таких порожнин зникають самостійно і не потребують лікування. Якщо ж без видалення не обійтися, проводиться лапароскопія кісти яєчника.

Це малоінвазивне втручання, яке виконується за допомогою лапароскопа. Апарат оснащений камерою і вводиться через невеликі розрізи. Лапароскопія кісти яєчників має на увазі їх видалення. Виконується вона під загальною анестезією і триває 1-2 години.

У Сіті Клініці можна провести видалення кісти яєчника. Лапароскопія у нас виконується досвідченими лікарями із застосуванням високоточного оснащення. Перед процедурою жінка проходить повне обстеження, здає аналізи. Також призначається УЗД, ЕКГ.

Лапароскопія кісти яєчника в Києві використовується досить широко, бо дозволяє зменшити реабілітаційний період і мінімізувати ускладнення. Вже через кілька днів після втручання дозволяється повернутися до звичного способу життя, за винятком фізичних навантажень, тренувань. Втручання практично не залишає шрамів на шкірі.

 

Лапароскопія кісти яєчника в Сіті Клініка

Дане захворювання вимагає ретельного спостереження з боку фахівця. При виявленні кісти в одних випадках застосовується вичікувальна тактика, в інших показано хірургічне лікування. У нашому медичному центрі лапароскопія кісти яєчника володіє такими перевагами:

  • використання сучасного обладнання, що забезпечує чітку візуалізацію і точність виконання втручання
  • високий рівень кваліфікації й великий досвід роботи фахівців
  • індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, складання плану лікування і реабілітації відповідно до встановленого діагнозу
  • демократична ціна лапароскопії кісти яєчника
  • комфортні умови в клініці й уважне ставлення з боку персоналу

Після процедури лікар ретельно спостерігає за станом пацієнтки, контролює процес виходу з наркозу. Це дозволяє уникнути різні ускладнення і забезпечити пацієнтці максимально м'яке відновлення. Також після процедури фахівець роз'яснює тонкощі періоду відновлення, дає рекомендації щодо способу життя, харчування, статевої активності в період реабілітації.

 

Ціни на лапароскопію кісти яєчника в Сіті Клініці

У нашому медичному центрі пройти діагностику та лікування може практично кожна жінка. Ми рекомендуємо звернутися саме до нас, якщо вам показана лапароскопія кісти яєчника. Ціна процедури залежить від розміру втручання і визначається індивідуально після попереднього обстеження пацієнтки.

Ми маємо у своєму розпорядженні досвідчених лікарів й сучасне обладнання. Тому лапароскопія кісти яєчника буде ефективною і безпечною.

Ми допоможемо вам відновити здоров'я репродуктивної системи!

 

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Наші експерти

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний