Лапароскопія кісти яєчника в Києві

Кіста яєчника - порожнинне новоутворення, заповнене рідиною. Деякі види таких порожнин зникають самостійно і не потребують лікування. Якщо ж без видалення не обійтися, проводиться лапароскопія кісти яєчника.

Це малоінвазивне втручання, яке виконується за допомогою лапароскопа. Апарат оснащений камерою і вводиться через невеликі розрізи. Лапароскопія кісти яєчників має на увазі їх видалення. Виконується вона під загальною анестезією і триває 1-2 години.

У Сіті Клініці можна провести видалення кісти яєчника. Лапароскопія у нас виконується досвідченими лікарями із застосуванням високоточного оснащення. Перед процедурою жінка проходить повне обстеження, здає аналізи. Також призначається УЗД, ЕКГ.

Лапароскопія кісти яєчника в Києві використовується досить широко, бо дозволяє зменшити реабілітаційний період і мінімізувати ускладнення. Вже через кілька днів після втручання дозволяється повернутися до звичного способу життя, за винятком фізичних навантажень, тренувань. Втручання практично не залишає шрамів на шкірі.

 

Лапароскопія кісти яєчника в Сіті Клініка

Дане захворювання вимагає ретельного спостереження з боку фахівця. При виявленні кісти в одних випадках застосовується вичікувальна тактика, в інших показано хірургічне лікування. У нашому медичному центрі лапароскопія кісти яєчника володіє такими перевагами:

  • використання сучасного обладнання, що забезпечує чітку візуалізацію і точність виконання втручання
  • високий рівень кваліфікації й великий досвід роботи фахівців
  • індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, складання плану лікування і реабілітації відповідно до встановленого діагнозу
  • демократична ціна лапароскопії кісти яєчника
  • комфортні умови в клініці й уважне ставлення з боку персоналу

Після процедури лікар ретельно спостерігає за станом пацієнтки, контролює процес виходу з наркозу. Це дозволяє уникнути різні ускладнення і забезпечити пацієнтці максимально м'яке відновлення. Також після процедури фахівець роз'яснює тонкощі періоду відновлення, дає рекомендації щодо способу життя, харчування, статевої активності в період реабілітації.

 

Ціни на лапароскопію кісти яєчника в Сіті Клініці

У нашому медичному центрі пройти діагностику та лікування може практично кожна жінка. Ми рекомендуємо звернутися саме до нас, якщо вам показана лапароскопія кісти яєчника. Ціна процедури залежить від розміру втручання і визначається індивідуально після попереднього обстеження пацієнтки.

Ми маємо у своєму розпорядженні досвідчених лікарів й сучасне обладнання. Тому лапароскопія кісти яєчника буде ефективною і безпечною.

Ми допоможемо вам відновити здоров'я репродуктивної системи!

 

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Наші експерти

Спеціалізація: 
Гінеколог-ендокринолог, мамолог, дерматовенеролог, УЗД-фахівець
Стаж роботи: 
28 років

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний