Сімейний лікар в медичному центрі Сіті Клініка — це не тільки фахівець з вищою медичною освітою, а й фактично довірена особа, готова завжди прийти на допомогу своїм підопічним, яка знає історію хвороб всіх членів сім'ї, дітей та дорослих.

Функції сімейного лікаря відрізняються широким розмаїттям, що передбачає високий рівень підготовки фахівця і необхідність постійного професійного вдосконалення знань і умінь. У медичному центрі Сіті Клініка працюють досвідчені фахівці, які мають великий стаж роботи в галузі сімейної медицини та відмінно розбираються у всіх аспектах профілактики, діагностики та лікування різної терапевтичної патології, включаючи захворювання дитячого віку. 

Записатися на прийом

Наші експерти

Відгуки

Виктория
05 вересня 2021

Уважаемое руковоство City Clinica хочу выразить благодарность моему лечащему врачу Стрильнык Н.О. за чуткое и внимательно отношение ко мне, как к пациенту. Также хочу отметить высокий профессионализм врача. Хорошо, когда выходишь от доктора в хорошем настроении, т.к. чувствуется забота и...

Миша
21 грудня 2018

Был на приеме врача терапевта Ирины Петровны, очень внимательный доброжелательный доктор. Назначила вменяемое и адекватное лечение. Больше спасибо :)

Даниил
21 грудня 2018

Вчера попал на прием к Суховерко Ирине. Более профессионального врача не встречал очень давно. Все быстро качественно и по сути, а самое главное без обычного для врачей желания лечить все))) Рекомендую Ирину, как очень внимательного УЗИста и грамотного терапевта!!!!

Вероника
20 листопада 2018

Хочу выразить слова благодарности Анне Ивановне Дубовой. Этот чудесный доктор меня спасла! Желаю клинике процветания!

Смелянец Л.И.
29 листопада 2016

Ноябрь, 2016. Была на консультации у врача Мазур Елены Олеговны. Это, лучшая консультация врача терапевта-гастроэнтеролога, которую я когда-либо получала. Очень внимательно, грамотно, доброжелательно. Я получила максимум информации по вопросам, с которыми обращалась. Очень благодарна Елене Олеговне...

04 серпня 2016

Дуже гарні спеціалісти, ввічливі, приємно вражена. Дубова А.І. надала консультацію, уважно вислухала, дуже приємна. Дякую!

08 липня 2016

Доктор подробно расспросила и внимательно отнеслась к каждому слову. Подробно рассказала что и от чего зависит. Назначила минимум анализов и препаратов. Остался очень доволен посещением.

06 липня 2016

Был на обслуживании у Дубовой А.И.. а также делал кардиограмму. Врач внимательный и компетентный. Остался полностью удовлетворен. Спасибо!

05 липня 2016

Была у Дубовой Анны Ивановны на первичной консультации. Все объяснила, все разложила по полочкам, очень добрая и отзывчивая. Хочется больше таких врачей. Успокоит и поддержит. В клинике очень уютно, приветливый персонал.

28 червня 2016

Была на приеме у доктора Дубовой А.И. осталась довольна ее подходом и оказанным вниманием. Спасибо!

При необхідності сімейний лікар проводить консультацію спільно з вузькими спеціалістами: ендокринологом, неврологом, дієтологом або хірургом.

В роботі відділення сімейної медицини Сіті Клініки чимало уваги приділяється питанням профілактики, бо всім відомий вислів: «Краще попередити, ніж лікувати». З цією метою періодично проводяться планові огляди, під час яких лікар рекомендує необхідний набір аналізів та апаратних методів дослідження, за результатами яких можна виявити ранні ознаки найбільш поширених захворювань. Також лікарем при відсутності протипоказань призначаються профілактичні щеплення, які дозволяють уникнути багатьох інфекційних захворювань.

При наявності хронічної патології проводиться диспансерне спостереження, під час якого також проводяться періодичні огляди й протирецидивні курси лікування, які дозволяють підтримувати певний рівень здоров'я і якості життя, уповільнюють або зупиняють прогресування захворювання.

Консультація лікаря-терапевта

До якого фахівця можна звернутися практично з будь-якою проблемою? Як слід вчинити в разі, якщо вас турбує цілий комплекс неприємних симптомів і ви не знаєте, з чого почати лікування? Куди піти, якщо ви здорова людина і просто хочете переконатися в тому, що з вами дійсно все в порядку? Звичайно, до терапевта.

Консультація лікаря-ендокринолога

Лікар-ендокринолог спеціалізується на дослідженні функціонування ендокринної системи людини, лікуванні та профілактиці захворювань, пов'язаних з порушенням гормональної регуляції організму. Порушення в будь-якій ланці ендокринної регуляції призводить до зміни функціонування практично всіх систем організму.

Особливо важливо оцінити ендокринний статус у жінок, які планують вагітність, а також в період вагітності, бо наявність прихованих порушень може мати несприятливий вплив не тільки на здоров'я матері, але і майбутньої дитини.

Консультація лікаря-невролога

Якщо у вас запаморочення, погіршилася пам'ять або турбує головний біль, «затікає шия». Якщо німіють кінцівки, болить спина або смикаються очі, якщо ви погано спите вночі, або навпаки цілий день дуже сонливі. А може у вас паморочиться голова, «темніє в очах при зміні положення тіла», ви втрачаєте свідомість, у вас грижа або протрузія? Це ситуації, з якими у своєму житті стикався кожен з нас і які допоможе вирішити лікар-невролог «Сіті Клініки».

Консультація лікаря-дієтолога

Самостійно розібратися з проблемою зайвої ваги досить складно, адже крім загальноприйнятої "панацеї" від зайвої ваги — дієти, необхідно ще й дбати про своє здоров'я, займатися спортом і дотримуватися режиму дня. Тому з питаннями щодо зайвої ваги або недостатньої ваги бажано звернутися до дієтолога.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram, Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний