Сімейний лікар в медичному центрі Сіті Клініка — це не тільки фахівець з вищою медичною освітою, а й фактично довірена особа, готова завжди прийти на допомогу своїм підопічним, яка знає історію хвороб всіх членів сім'ї, дітей та дорослих.

Функції сімейного лікаря відрізняються широким розмаїттям, що передбачає високий рівень підготовки фахівця і необхідність постійного професійного вдосконалення знань і умінь. У медичному центрі Сіті Клініка працюють досвідчені фахівці, які мають великий стаж роботи в галузі сімейної медицини та відмінно розбираються у всіх аспектах профілактики, діагностики та лікування різної терапевтичної патології, включаючи захворювання дитячого віку. 

Записатися на прийом

Наші експерти

Відгуки

Максим
07 березня 2024

Все дуже сподобалося у клініці. У клініці було чисто, акуратно,  немає ніяких нарікань. Дуже хороший сервіс у самій клініці, є все що потрібно. Тому все нормально пройшло. 

Марія
06 березня 2024

Хочу поділитись своїм досвідом щодо відвідування даної клініки. На превеликий жаль, я практично все життя мала проблему зайвої ваги, і ось тільки зовсім недавно я вирішила справді зайнятись лікуванням, професійним лікуванням. За порадою колеги звернулась в СітіКлініку і скажу одне - не бійтеся...

Ольга
13 грудня 2023

Був на прийомі на УЗД , лікар Ольга Вікторовна мене проконсультувала від А до Я ))) Дуже приємно зустрічати таких людей та що вони є поряд. не потрібно їхати через пів району щоб знайти фахівця. Клініка поруч.

Наталія
20 листопада 2023

Проходжу лікування в Суховерко Ірини Петрівни, прекрасний лікар, вона все пояснює, дуже гарне ставлення і немає відчуття, що тебе вважають за ідіота, всі призначення пояснюються навіщо, що це яка дія, можливі побочки, дякую це прекрасний лікар і клініка дуже гарна, привітні дівчата на рецепшені і...

Євгеній
15 листопада 2023

Булана Світлана Олегівна чудова та гарна. Буду звертатись надалі ще.

Олександр
15 листопада 2023

В клініці дуже приємна, затишна, можна сказати по домашньому сердечна, атмосфера, дівчата, що там працюють, привітні, не такі як в деяких клініках не працівники, а їжачки якісь працюють, тут навпаки розташовують до себе. Дуже сподобалось перебування в клініці. Рекомендував би усім!.

Ірина
13 червня 2022

Для меня главное - мое здоровье и здоровье моей семьи. А еще спокойная уверенность в том, что даже в самых сложных ситуациях, я буду под четким и профессиональным контролем. Когда стал вопрос о немедленной моей операции, я не задумываясь приняла решение о том, чтобы провести ее в Сити Клинике. От...

Виктория
05 вересня 2021

Уважаемое руковоство City Clinica хочу выразить благодарность моему лечащему врачу Стрильнык Н.О. за чуткое и внимательно отношение ко мне, как к пациенту. Также хочу отметить высокий профессионализм врача. Хорошо, когда выходишь от доктора в хорошем настроении, т.к. чувствуется забота и...

Миша
21 грудня 2018

Был на приеме врача терапевта Ирины Петровны, очень внимательный доброжелательный доктор. Назначила вменяемое и адекватное лечение. Больше спасибо :)

Даниил
21 грудня 2018

Вчера попал на прием к Суховерко Ирине. Более профессионального врача не встречал очень давно. Все быстро качественно и по сути, а самое главное без обычного для врачей желания лечить все))) Рекомендую Ирину, как очень внимательного УЗИста и грамотного терапевта!!!!

При необхідності сімейний лікар проводить консультацію спільно з вузькими спеціалістами: ендокринологом, неврологом, дієтологом або хірургом.

В роботі відділення сімейної медицини Сіті Клініки чимало уваги приділяється питанням профілактики, бо всім відомий вислів: «Краще попередити, ніж лікувати». З цією метою періодично проводяться планові огляди, під час яких лікар рекомендує необхідний набір аналізів та апаратних методів дослідження, за результатами яких можна виявити ранні ознаки найбільш поширених захворювань. Також лікарем при відсутності протипоказань призначаються профілактичні щеплення, які дозволяють уникнути багатьох інфекційних захворювань.

При наявності хронічної патології проводиться диспансерне спостереження, під час якого також проводяться періодичні огляди й протирецидивні курси лікування, які дозволяють підтримувати певний рівень здоров'я і якості життя, уповільнюють або зупиняють прогресування захворювання.

Консультація лікаря-терапевта

До якого фахівця можна звернутися практично з будь-якою проблемою? Як слід вчинити в разі, якщо вас турбує цілий комплекс неприємних симптомів і ви не знаєте, з чого почати лікування? Куди піти, якщо ви здорова людина і просто хочете переконатися в тому, що з вами дійсно все в порядку? Звичайно, до терапевта.

Консультація лікаря-ендокринолога

Лікар-ендокринолог спеціалізується на дослідженні функціонування ендокринної системи людини, лікуванні та профілактиці захворювань, пов'язаних з порушенням гормональної регуляції організму. Порушення в будь-якій ланці ендокринної регуляції призводить до зміни функціонування практично всіх систем організму.

Особливо важливо оцінити ендокринний статус у жінок, які планують вагітність, а також в період вагітності, бо наявність прихованих порушень може мати несприятливий вплив не тільки на здоров'я матері, але і майбутньої дитини.

Консультація лікаря-невролога

Якщо у вас запаморочення, погіршилася пам'ять або турбує головний біль, «затікає шия». Якщо німіють кінцівки, болить спина або смикаються очі, якщо ви погано спите вночі, або навпаки цілий день дуже сонливі. А може у вас паморочиться голова, «темніє в очах при зміні положення тіла», ви втрачаєте свідомість, у вас грижа або протрузія? Це ситуації, з якими у своєму житті стикався кожен з нас і які допоможе вирішити лікар-невролог «Сіті Клініки».

Консультація лікаря-дієтолога

Самостійно розібратися з проблемою зайвої ваги досить складно, адже крім загальноприйнятої "панацеї" від зайвої ваги — дієти, необхідно ще й дбати про своє здоров'я, займатися спортом і дотримуватися режиму дня. Тому з питаннями щодо зайвої ваги або недостатньої ваги бажано звернутися до дієтолога.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний