Лікування варикозу в Києві

+УЗД судин нижніх кінцівок

Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен - досить поширене захворювання. В наші дні варикозом страждають кожна третя жінка і кожен десятий чоловік, причому найбільш часто захворювання починається в працездатному віці в 30-40 років. Чим більше часу сучасна людина проводить в сидячому положенні за комп'ютером або в автомобілі, тим вище ризик розвитку варикозного розширення вен.

УЗД судин нижніх кінцівок — це метод із застосуванням ультразвукових хвиль, з візуалізацією судин і оцінкою основних параметрів кровотоку в них.

Показання до УЗД судин нижніх кінцівок

 1. Патологічно розширені підшкірні вени
 2. Виражена болючість в напрямку вен
 3. Постійна набряклість і пастозність, яка не лікується консервативною терапією
 4. Стомлюваність при невеликих фізичних навантаженнях
 5. Трофічні зміни м'яких тканин (виразки, рани, що не гояться)
 6. Гострий тромбофлебіт варикозно розширених вен
 7. Значні естетичні дефекти в області варикозно розширених вен
 8. Робота, пов'язана зі статичними навантаженнями на ноги і прогресуючим перебігом варикозної хвороби

Якщо ви помітили ознаки варикозу, не варто відкладати візит до лікаря. Хвороба не пройде сама по собі, а буде прогресувати. І тоді позбутися від неї консервативними методами навряд чи вдасться.

Методи лікування варикозу

Для лікування варикозного розширення вен в нашій клініці застосовуються індивідуальні програми. На початкових етапах призначається медикаментозна терапія. Якщо патологія запущена, вона може доповнюватися хірургічними способами лікування варикозної хвороби.

У нашій клініці перевага віддається малоінвазивним методикам:

 1. Флебектомія. Видалення розширеної вени проводиться через невеликі проколи, тому шрами згодом повністю затягуються. Естетичні дефекти, як після традиційної операції, відсутні.
 2. Лазерна коагуляція. Лазером руйнуються стінки патологічної вени, а краї запаюються. Відсутній ризик кровотеч та інших ускладнень, але застосовуватися цей метод може тільки при незначному розширенні вен.
 3. Склерозування. Суть методики полягає в тому, що в уражену вену вводиться спеціальна речовина, в результаті чого відбувається склеювання стінок судини. Після втручання повністю зникає естетичний дефект і симптоми захворювання.

Методика лікування варикозу підбирається лікарем в кожному випадку індивідуально. Обов'язково враховуються результати комплексного обстеження, анамнез, вік хворого і його стан здоров'я.

Наша клініка оснащена сучасним обладнанням, а штат складається з досвідчених фахівців вищої категорії. У нас ви можете пройти точну діагностику та ефективне лікування варикозного розширення вен. Наші лікарі також дадуть рекомендації щодо профілактики розвитку захворювання в майбутньому.

Довіртеся справжнім професіоналам, запишіться на консультацію по телефону або через форму на сайті.

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

За допомогою УЗД судин нижніх кінцівок можна:
1

Підготовка до операції з видалення вен
 

 • Прийміть душ, повністю поголіть ногу, на якій буде проводитися операція.
 • Перед операцією шкіра ніг повинна бути здоровою і відсутні будь-які гнійничкові захворювання.
 • Якщо операцію планується робити під загальним знеболенням, напередодні операції призначають обов'язкові очисні клізми.
 • На операцію приходьте в просторому взутті та одязі.
2

Як проводиться операція на судинах

Операція з видалення варикозу займає близько 2-х годин. В результаті хірургічного втручання хворі вени видаляються. Сліди на шкірі після операції з видалення варикозу практично непомітні — всього 3-5 мм. Під час операції при варикозному розширенні вен застосовують анестезію. У разі виявлення клапанів вен, які неправильно функціонують, виконується екстравазальна корекція неспроможних клапанів, з метою відновлення нормального відтоку крові.

3

Післяопераційний період
 

Після операції на венах потрібно слідувати деяким рекомендаціям, основна з яких — еластична компресія. Після операції пацієнту рекомендується цілодобово протягом 1,5-2 місяців використовувати еластичний бинт або еластичні панчохи. Додатково для відновлення функції прооперованих ніг призначають венотонізуючі препарати.

Також з перших годин після операції рекомендується повертатися, згинати ноги і т.д.

Наші експерти

Відсутність лікування, що можуть призводити до розвитку важких наслідків — гангрени пальців або стопи, що може спричинити необхідність ампутації хворої ноги.

Що ж робити, щоб уникнути ускладнень атеросклерозу? Повністю відмовитися від куріння! Тримати ноги постійно в теплі! Дотримуватися дієти! Дозована ходьба! Обов'язково ви повинні обстежитися та проконсультуватися з судинним хірургом, тому що деяким хворим необхідне оперативне лікування.

Відсутність лікування, що можуть призводити до розвитку важких наслідків — гангрени пальців або стопи, що може спричинити необхідність ампутації хворої ноги.

Що ж робити, щоб уникнути ускладнень атеросклерозу? Повністю відмовитися від куріння! Тримати ноги постійно в теплі! Дотримуватися дієти! Дозована ходьба! Обов'язково ви повинні обстежитися та проконсультуватися з судинним хірургом, тому що деяким хворим необхідне оперативне лікування.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний