Видалення грижі в Києві

Професійна пластика пахової і пупкової грижі.
Комфортне обстеження і лікування в медичному центрі Сіті Клініка.

Пупкова і пахова грижа - лікування і операція

Грижею називається патологія, при якій під шкіру або в іншу порожнину через слабке місце в стінці («грижові ворота») виходять органи черевної порожнини, найчастіше кишка.

У Сіті Клініці проводиться пластика пахових і пупкових гриж. Єдиним видом лікування гриж є хірургічне втручання.

Прояви грижі

Пахова грижа проявляється пухлиноподібним випинанням і болями різної інтенсивності (особливо при фізичному навантаженні). До ускладнення можуть призвести підняття важких предметів, невелике фізичне навантаження, дисфункція спорожнення кишечника, а також сміх, кашель або чхання.

Типовими симптомами пахової грижі є:

 1. Відчуття тяжкості в животі;
 2. Поява в паховій області мінливого в розмірах здуття, зникаючого в лежачому положенні;
 3. Виникнення болю в області грижі після підняття важких предметів або напруги;
 4. Відчуття тяжкості в животі.

Крім цього, грижа може супроводжуватися дискомфортом, локальною припухлістю. Переконатися, що у вас грижа, можна за допомогою простого тесту: прикладіть руку до проблемного місця і покашляйте. Якщо відчули випинання внутрішнього органу, негайно записуйтеся на консультацію до фахівця. Не варто ігнорувати проблему, оскільки вона може призвести до некрозу тканин та інших серйозних ускладнень.

У нашій клініці діагноз ставиться досвідченим лікарем після попереднього збору анамнеза, огляду (пальпації) і проведення інструментальних досліджень (УЗД та ін.). Лікувальна схема підбирається для кожного пацієнта індивідуально.

Видалення грижі

Застосування бандажа та консервативної терапії використовується у виняткових випадках, коли у хворого є протипоказання до проведення операції. Повністю позбавитися від грижі можна тільки хірургічним шляхом.

Перед операцією в нашій клініці пацієнти проходять комплексне обстеження, яке дозволяє виявити хронічні захворювання, протипоказання та мінімізувати можливі ризики. Обстеження включає здачу аналізів, УЗД, ЕКГ та інші інструментальні методи діагностики.

Видалення грижі в медичному центрі «СітіКлініка +» проводиться переважно лапароскопічним методом (без великих розрізів). Під час операції лікар вправляє орган, що випав, зміцнює і зашиває м'язові стінки, а потім накладає шви. Особливості проведення хірургічного втручання можуть відрізнятися в залежності від розташування грижі.

Чому варто видаляти грижу саме в «СітіКлініка»?

Ми проводимо переважно лапароскопічні операції, так як важливою перевагою цього методу є мінімальне втручання в організм хворого. Швидка реабілітація, мінімальне перебування в стаціонарі та відсутність ризику рецидиву – головні переваги застосування лапароскопії.

У нашій клініці працюють досвідчені та кваліфіковані хірурги. У нас ви можете пройти повну діагностику й підготовку до операції, отримати консультацію вузьких фахівців. Наші лікарі також спостерігають за пацієнтами після операції. Ви можете розраховувати на підтримку та професійну допомогу в будь-якій ситуації.

Записатися на консультацію можна через онлайн-форму на сайті або зателефонувавши по телефону.

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Ефективна схема лікування гриж в сіті клініці
1

Сприятливі фактори для виникнення гриж:

 • Спадкова слабкість тканин живота;
 • ожиріння;
 • післяопераційні рубці;
 • хронічний кашель, наприклад, кашель курця;
 • запори;
 • вагітність;
 • часте підіймання і переміщення важких речей;
 • часте чхання, наприклад, внаслідок алергії.
2

Діагностика та дослідження

Основні методи діагностики - огляд і пальпація. У рідкісних випадках призначається рентгенівське дослідження.

3

Техніка виконання операції видаленням грижі

Для виконання традиційного способу видалення грижі виконується розріз шкіри 7-10 см, оголюється грижовий мішок і його вміст вправляється в черевну порожнину, а слабке місце посилюється навколишніми тканинами і спеціальними сітками. Операція може виконуватися як під місцевою анестезією, так і під наркозом.

4

Тривалість госпіталізації

При традиційній хірургічній техніці на 6-8 день знімають шкірні шви, в залежності від виконаної методики втручання виписують зі стаціонару через 8-10 днів після операції.

Працездатність відновлюється через 1-1,5 місяці, проте за останні пів року залишається обмеження на виконання важкої фізичної праці, підняття важких предметів.

5

Післяопераційний режим і реабілітація

У перший день до вечора через наркоз призначається постільний режим, ввечері можна пити рідини, повертатися і сідати в ліжку, на наступний день — вставати та ходити, приймати напіврідку їжу.

Обмеження в харчуванні скасовуються через тиждень. Протягом перших двох тижнів після операції миття під душем, після миття — обробка ран розчином йоду або 5% розчином перманганату калію. Зняття швів, як правило, не потрібне.

Наші експерти

Хірургічне лікування грижі живота сьогодні проводять на високому рівні, а розвиток ускладнень зведено до мінімуму. Тому панічний страх багатьох людей перед операцією безпідставний. Звернення до пластичних хірургів на самому початку утворення грижі живота та сучасна герніопластика швидко позбавлять вас від проблеми.

Сіті Клініка — це, перш за все, кваліфікований і уважний персонал, комфортні та затишні кабінети, новітнє обладнання для точної діагностики та ефективного лікування захворювань. Але головне, що ми пропонуємо — комплексне та оперативне вирішення різних проблем. Організм — це гармонійна система, тому впливати на захворювання можна лише з огляду на особливості організму кожної людини.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний