Хірургія одного дня в Києві

Мала (амбулаторна) хірургія одного дня дозволяє видаляти бородавки, папіломи, кондиломи методом радіохвильової хірургії.

Методика лікування бородавок, папілом, кондилом

Від виникнення бородавок, папілом, кондилом та ін. не застрахований ніхто. Вони можуть з'являтися в різних місцях тіла і доставляти дискомфорт, незручності, а в деяких випадках і біль.

Один з найкращих способів їх видалення — радіохвильова хірургія. Якщо бородавки великих розмірів і їх не можна закоагулювати, використовують електрокоагулятор і скальпель.

Якщо Ви поранилися, зачепили «родимку», виявили врослий ніготь, намацали незрозуміле утворення на тілі в будь-якому місці — Вам необхідна консультація хірурга.

Хірурги Сіті Клініки використовують як традиційний метод — механічний скальпель, так і радіохвильовий скальпель, який мінімально травмує тканини, завдяки чому досягається максимальний косметичний ефект.

Переваги видалення бородавок, папілом,
кондилом в Сіті Клініці

 1. Видалення методом радіохвильової хірургії за допомогою радіохвильового ножа. Великі утворення — за допомогою скальпеля, якщо їх не можна закоагулювати.
 2. У гінекології та урології актуальне додаткове обстеження і спеціальне антивірусне або імуномодулююче лікування, бо папіломи мають вірусну природу походження.
 3. Проводиться якісна місцева анестезія, тому практично не відчувається болю під час і після операції.
 4. Відмінний косметичний ефект — завдяки цьому методу практично не залишається рубців, шрамів, що є оптимальним для операцій на обличчі.
 5. Відсутність нагноєння післяопераційних ран завдяки стерилізаційному ефекту, що випромінюється радіохвилями, і знижує ризик розвитку інфекційних ускладнень.

Ми пропонуємо «хірургію одного дня», – заплановані операції, які не потребують тривалого перебування в стаціонарі та великого реабілітаційного періоду. Сучасне обладнання, професійний комплексний підхід та великий практичний досвід наших лікарів є запорукою успіху.

Планові оперативні втручання можливі:

 • В гінекології. Видалення поліпів, лікувально-діагностичні вишкрібання, гістероскопія, видалення кіст, ампутація матки.
 • В урології. Фімоз, водянка яєчка, цистоскопія, пластика (вуздечки, как перевести коректно?), папіломи.
 • В проктології. Геморой, кісти куприкових ходів, анальні тріщини.
 • Мамологія. Видалення фіброаденом, кіст молочної залози, дрібних пухлин.
 • Ендокринологія. Часткове або повне видалення щитовидної залози.
 • Шкіра та слизові оболонки. Папіломи, бородавки, невуси, ліпоми, будь-які утворення.
 • Гастроентерологія. Лапароскопічне видалення жовчного міхура, апендиксу, поліпів шлунку та кишківника.

Методи знеболення ми вибираємо індивідуально, це може буті місцева анестезія чи загальний наркоз, залежно від обсягу втручання. Перед операцією обов’язковим є обстеження, необхідно здати аналізи крові на цукор, згортання, наявність інфекції. Також, перед тривалим наркозом вас огляне терапевт, зробить ЕКГ, анестезіолог оцінить небезпечні фактори.

Наші операційні обладнані усім необхідним, комфортні та сучасні. В післяопераційному періоді ваше перебування в затишній палаті, під пильним наглядом персональної медсестри, пройде швидко і приємно. Можливе індивідуальне харчування, якщо характер операції це дозволить.

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Мала амбулаторна хірургія в медичному центрі Сіті Клініка
1

Екстрена мала хірургія та лікування нагноєння ран

 • Карбункул
 • Фурункул
 • Флегмона
 • Абсцес
 • Панарицій
 • Пароніхія
 • Гематома
2

Безконтактне видалення новоутворень і патологій

 • Врослі і уражені грибком нігті
 • Тромбоз, трофічна виразка
 • Судинні зірочки
 • Бородавка
 • Папілома
 • Фіброма
 • Кондилома
 • Гемангіома
 • Атерома

Наші експерти

Прояви інфекції ВПЛ (вірус папіломи людини)

Клінічні прояви ВПЛ – папіломи, бородавки, кондиломи. В деяких випадках вони можуть періодично з'являтися – клінічні прояви цієї вірусної інфекції залежать від стану імунітету.

Бородавки – це щільні округлі утворення з нерівною поверхнею до 1 см в діаметрі. Їхня поява можлива на різних ділянках тіла в будь-якому віці. Розрізняють прості, плоскі і підошовні бородавки.

Прояви інфекції ВПЛ (вірус папіломи людини)

Клінічні прояви ВПЛ – папіломи, бородавки, кондиломи. В деяких випадках вони можуть періодично з'являтися – клінічні прояви цієї вірусної інфекції залежать від стану імунітету.

Бородавки – це щільні округлі утворення з нерівною поверхнею до 1 см в діаметрі. Їхня поява можлива на різних ділянках тіла в будь-якому віці. Розрізняють прості, плоскі і підошовні бородавки.

Папіломи - округлі м'які утворення до 1 см в діаметрі, що мають широку основу або ніжку, коричневого або тілесного кольору. Улюбленою локалізацією є обличчя і шия, пахвова область або пахова.

Сосочковидні розростання на слизових (частіше статевих органів) називають загостреними кондиломами. Ці утворення становлять найбільшу онкологічну небезпеку, особливо при локалізації на голівці пеніса і шийці матки. Частіше утворюються відразу кілька кондилом, досягаючи свого розміру протягом декількох годин. Вони іноді запалюються, кровоточать.

Діагностика інфекції ВПЛ не представляє складності, досить оглянути новоутворення. Для визначення типу ВПЛ (його онконебезпека) використовуються ПЛР (визначення ДНК вірусу). Використовуються також цитологічна діагностика, дослідження біопсійного матеріалу. Взяття біопсії обов'язково в сумнівних випадках (для виключення злоякісного утворення).

Переваги лікування доброякісних утворень в Сіті Клініці

Носіям ВПЛ необхідності в лікуванні немає: вірус знаходиться в «сплячому» стані, а позбутися зовсім від нього неможливо. Лікування проводиться тільки при клінічних проявах — бородавках, кондиломах, папіломах. Всі ці утворення слід видаляти.

Перевагою видалення таких утворень в Сіті Клініці є те, що хірурги використовують радіохвильовий скальпель. Завдяки цьому, видалення відбувається практично безкровно, загоєння настає значно швидше, немає ризику занесення інфекції при видаленні. Після такого видалення практично не залишається рубців.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний