Ліпосакція тіла в Києві

Ліпосакція – це хірургічна процедура, яка використовує техніку відсмоктування для видалення жиру з певних ділянок тіла, таких, як живіт, сідниці, стегна, коліна, спина.

Під час ліпосакції жирові клітини видаляються назавжди, однак важливо підтримувати стабільну вагу, щоб ваш новий вигляд залишався оптимальним.

Під час процедури ліпосакції можна безпечно видалити до 5 літрів жиру приблизно з 3-4 ділянок, тому залежно від кількості ділянок, які потребують обробки, і кількості жиру, який потрібно видалити, може знадобитися кілька процедур.

Протипоказання:

  • Онкологічні захворювання
  • Коагулопатія (порушення згортання крові)
  • Цукровий діабет
  • Захворювання серцево-судинної системи
  • Вагітність, лактація
  • Важкі соматичні розлади.

Тривалість процедури ліпосакції залежить від розміру пацієнта, кількості ділянок, які потрібно обробити, типу анестезії та того, чи поєднується вона з іншою косметичною процедурою. В більшості випадків операція триватиме від 45 хвилин до 2 годин.

Ліпосакцію можна проводити під загальною або місцевою анестезією.  Суть операції дуже проста. У кожній із областей, де є надлишки жиру, роблять кілька невеликих надрізів. У них вводять спеціальну голку, яка здійснює забір жирової тканини. Вона розбиває жир і за допомогою вакууму виводить його назовні спеціальним шлангом. Після закінчення на місця проколів накладають шви та асептичні пов'язки.

Процес відновлення зазвичай займає від кількох днів до кількох тижнів, в цей час потрібно обмежити фізичні навантаження. Всі рекомендації на час відновлення пацієнт отримує індивідуально від лікаря, який проводив ліпосакцію.

Ліпосакція, яку виконує кваліфікований пластичний хірург, є безпечною процедурою та чудовим способом покращити форму вашого тіла.

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Наші експерти

 

 

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний