Лікування фімозу в Києві

Ефективне лікування фімозу — швидко і без наслідків в
медичному центрі Сіті Клініка

Чому необхідно робити операцію якомога раніше?

Фімоз — захворювання при якому спостерігається звуження крайньої плоті статевого члена, через що стає неможливим оголити голівку. На початкових стадіях захворювання її важко оголити тільки при ерекції, а на більш пізніх — навіть в стані спокою.

Дане захворювання створює серйозні проблеми в статевому житті чоловіка: погіршує його якість і чуттєвість, ускладнює, а іноді робить і абсолютно неможливою підтримку в чистоті статевого члена, що створює ідеальні умови для розвитку інфекцій.

Основні симптоми фімозу

  1. Запалення крайньої плоті та голівки статевого члена
  2. Порушення сечовипускання
  3. Гнійні виділення
  4. Почервоніння
  5. Сверблячка в області голівки й статевого члена

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Процедура лікування фімозу в Сіті клініці
1

Лікар після повного огляду і підтвердження діагнозу готує пацієнта до операції:
 

  • Пацієнту робиться місцева анестезія, при якій він абсолютно не буде відчувати болю. Максимум це невеликий дискомфорт.
  • Операція проводиться хірургічним шляхом методом кругового висічення крайньої плоті лазером і апаратом радіохвильової хірургії (радіохвильовим ножем) безболісно і безкровно.
  • Відразу після операції пацієнт може провести деякий час в денному стаціонарі, а може відразу відправитися додому (після операції немає ніяких обмежень в пересуванні).
2

Повне загоєння після операції настає після закінчення 2-3 тижнів
 

  • Пацієнт приходить на повторну консультацію, щоб лікар після огляду переконався, що процес загоєння проходить нормально.
  • Оскільки використовується шовний матеріал, який розсмоктується, то в знятті швів немає необхідності.

Наші експерти

Запущена стадія фімозу може призвести до подальшого рубцювання крайньої плоті.

Важким ускладненням фімозу може стати парафімоз (обмеження голівки статевого члена)

Фімоз: причини, небезпеки і лікування

Фімоз є причиною неможливості оголення голівки члена. Це пов'язано зі звуженням кільця крайньої плоті. Ця проблема зустрічається у багатьох чоловіків. Її не можна ігнорувати, оскільки наслідки можуть стати незворотними і сумними.

Запущена стадія фімозу може призвести до подальшого рубцювання крайньої плоті.

Важким ускладненням фімозу може стати парафімоз (обмеження голівки статевого члена)

Фімоз: причини, небезпеки і лікування

Фімоз є причиною неможливості оголення голівки члена. Це пов'язано зі звуженням кільця крайньої плоті. Ця проблема зустрічається у багатьох чоловіків. Її не можна ігнорувати, оскільки наслідки можуть стати незворотними і сумними.

Фімоз може бути вродженим і набутим. Вроджений фімоз не представляє собою небезпеки. Зазвичай, ця патологія проходить ще в дитячому віці. Реальну загрозу являє собою набутий фімоз. Це відхилення може виникнути в зрілі роки, але частіше утворюється в літньому віці.

Для чого і як лікувати фімоз?

Фімоз може викликати безліч різних комплексів. В результаті це негативно позначається на соціальній поведінці, статусі і якості статевого життя. З тієї причини, що шкіра крайньої плоті закриває голівку статевого члена, чоловік отримує значно менше задоволення від статевого акту. Також, цей дефект ускладнює підтримку гігієни статевого органу. В результаті значно підвищується ризик розвитку інфекцій.

Лікування фімозу здійснюється двома способами: консервативним і оперативним.

Консервативне лікування включає в себе різні мазі, які пом'якшують шкіру крайньої плоті й живлять її необхідними компонентами. Для отримання необхідного ефекту треба розтягувати шкіру пальцями або за допомогою Гланші. Гланші являє собою спеціальне пристосування для розтягування шкіри крайньої плоті статевого члена. Оперативне лікування більше не проводиться за допомогою скальпеля. Завдяки технологічному прогресу, операція з видалення крайньої плоті проходить за допомогою лазерної корекції. Ця процедура безкровна і практично безболісна. Пацієнт може відчувати тільки легкий дискомфорт. Процедура триває близько 20-ти хвилин. Після її проведення пацієнт може покинути клініку.

В ході процедури відбувається випаровування патологічної шкіри крайньої плоті. Це здійснюється завдяки високій температурі лазерного променя. Після цього шкіра крайньої плоті тимчасово покривається кіркою. Синці, набрякання тканин та інші побічні ефекти виключені. Завдяки утворенню кірки, післяопераційне інфікування неможливе.

Протягом місяця після проведення оперативного втручання пацієнту протипоказана статева активність. Через цей час він може повернутися до повноцінного сексуального життя.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний