Гастроскопія в Києві

Професійний огляд стравоходу, порожнини шлунка і дванадцятипалої кишки, уреазний тест, біопсія, відеозапис зображення.

Можливості гастроскопії

Гастроскопія — один з видів ендоскопічного дослідження, коли прилад під назвою ендоскоп поміщається всередину порожнистих органів шлунково-кишкового тракту.

Суть процедури полягає в ковтанні гнучкої трубки, всередині якої знаходиться спеціальна оптоволоконна система. Трубка, перебуваючи всередині стравоходу, шлунка або дванадцятипалої кишки, дає можливість побачити стан стінок цих внутрішніх органів, а також взяти біопсію або ввести ліки.

Зображення передається на монітор і лікар все бачить в режимі реального часу.

Показаннями до проведення гастроскопії
можуть бути:

 1. Постійні або часті рецидивуючі болі в животі
 2. Диспептичні розлади (нудота, блювання, печія, відрижка)
 3. Порушення ковтання, хворобливі відчуття при ковтанні
 4. Шлункова кровотеча, блювота "кавовою гущею»
 5. Зниження або втрата апетиту, втрата ваги без видимої причини
 6. Наявність в одному з відділів кишечника чужорідного тіла
 7. Анемія невідомого походження
 8. Рідкі випорожнення без видимих причин, випорожнення чорного кольору
 9. Раптова поява різкого і інтенсивного болю в животі
 10. Необхідність контролю за ходом лікування, необхідність біопсії для дослідження тканин
 11. Виявлення пухлин, поліпів та інших новоутворень верхніх відділів ШКТ у родичів

Після 40 років проблеми з травною системою проявляються частіше. Щоб вчасно виявити захворювання, рекомендується робити гастроскопію хоча б один раз на рік. Рання діагностика дозволяє підібрати ефективне лікування та швидко позбутися від патології, попередивши ускладнення.

Як проводиться процедура?

Гастроскопия в «Сіті Клініка» проводиться досвідченим ендоскопістом. Прилад для дослідження вводиться через стравохід у шлунок. Через камеру передається зображення на екран монітора, тому лікар в реальному часі може детально розглянути стан органів зсередини та виявити патологічні процеси. При необхідності спеціаліст може взяти біологічний матеріал для лабораторного дослідження.

Процедура триває всього кілька хвилин. Щоб зробити гастроскопію комфортною для пацієнта, ми проводимо дослідження під місцевою анестезією або седатацією. В останньому випадку пацієнт занурюється в медикаментозний сон, тому нічого не відчуває.

Спеціальна підготовка до дослідження не потрібна. Останній прийом їжі повинен бути за 8-10 годин.

Переваги проведення гастроскопії в «Сіті Клініка»

У нас працюють досвідчені фахівці, а для діагностики використовуємо сучасне обладнання. У нашій клініці ви можете не тільки зробити гастроскопію, але й пройти інші види діагностики, а також зробити профілактичне обстеження 40+. Гарантуємо індивідуальний підхід та персональне складання плану лікування.

Записатися на прийом ви можете за вказаним телефоном або на сайті.

Наші переваги

Досвідчені
фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка
спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу
з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні
ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Методи проведення обстеження у Сіті клініці
1

Методи

Відеоезофагогастродуоденоскопія з анестезією (медикаментозний сон, седація) – це метод дозволяє лікарю проводити дослідження під анестезією.

Уреазний тест на Helicobacter pylori – це швидкий діагностичний тест для виявлення бактерій Helicobacter pylori в слизовій шлунка. Результат відомий вже через три хвилини після взяття матеріалу. Висока чутливість - 95% і специфічність - 97%. Метод діагностики безболісний і безпечний. Проводиться під місцевою анестезією.

Відеоезофагогастродуоденоскопія з прицільною біопсією — поряд з візуалізацією проводиться забір тканин (біопсія) з ураженої ділянки. Надалі біоптат досліджується в спеціалізованій лабораторії. Біопсія є обов'язковим методом підтвердження діагнозу при підозрі на наявність онкологічних захворювань. Метод забору тканин безболісний.

Петльова електроексцизія поліпа під час відео езофагогастродуоденоскопіі — даний метод за допомогою спеціального медичного інструменту (петля), дозволяє видаляти одиничні і множинні поліпи в верхніх відділах шлунково-кишкового тракту. Дана методика ефективна і безпечна. Процедура може проводиться під місцевою або загальною анестезією (медикаментозний сон). Видалення поліпа безболісне.

Видалення сторонніх тіл першої категорії складності під контролем відеоезофагогастродуоденоскопії - це метод дозволяє за допомогою гнучкого ендоскопа невеликого діаметра, введеного через рот видаляти сторонні предмети (гудзики, батарейки, ковпачок від кулькової ручки, магніт і т.д.). Застосовується місцева анестезія.

2

Як підготуватися до процедури?

За 6 годин до дослідження не можна їсти, пити й курити. Перед процедурою узгодьте режим і умови прийому лікарських засобів з лікарем. Обов'язково повідомте лікаря про наявність хронічних захворювань і перенесених операціях, а також про наявність захворювань органів шлунково-кишкового тракту у ваших близьких родичів.

Після закінчення дослідження:

 • Протягом 30 хвилин не слід їсти і пити.
 • Якщо виконувалася біопсія, вживайте охолоджену їжу і напої протягом доби.
 • Не рекомендується водити машину, управляти будь-якими механізмами або приймати важливі рішення протягом однієї години, а при виконанні дослідження уві сні протягом доби.
3

Гастроскопія це боляче?

Навіть у тих випадках, коли гастроскопія проводиться без наркозу, більшість пацієнтів відзначають, що вона практично безболісна і викликає лише мінімальний дискомфорт.

Перед проведенням гастроскопії необхідна консультація лікаря для уточнення наявних протипоказань!

Наші експерти

Якщо у вас болі або будь-який інший дискомфорт в області шлунка, то вам обов'язково треба до лікаря. А будь-який досвідчений лікар направить на гастроскопію. Мета гастроскопії — прямий огляд стравоходу і шлунка.

Чи точні результати гастроскопії?

Ультразвук не дає побачити органи шлунково-кишкового тракту (ШКТ) зсередини. У порівнянні з рентгенографією верхніх відділів травного тракту точність вище. При гастроскопії можна бачити навіть дрібні деталі слизової оболонки ШКТ.

Гастроскопія виконується за допомогою гнучкої тонкої трубки в діаметрі 6 мм.

Якщо у вас болі або будь-який інший дискомфорт в області шлунка, то вам обов'язково треба до лікаря. А будь-який досвідчений лікар направить на гастроскопію. Мета гастроскопії — прямий огляд стравоходу і шлунка.

Чи точні результати гастроскопії?

Ультразвук не дає побачити органи шлунково-кишкового тракту (ШКТ) зсередини. У порівнянні з рентгенографією верхніх відділів травного тракту точність вище. При гастроскопії можна бачити навіть дрібні деталі слизової оболонки ШКТ.

Гастроскопія виконується за допомогою гнучкої тонкої трубки в діаметрі 6 мм.

Гастроскопія проводиться для правильного встановлення діагнозу, для уточнення локалізації процесу, для проведення лікувальних заходів, для спостереження за раніше проведеними операціями (резекція шлунка, поліпектомія і т. д.), для виключення патології при різних шкірних захворюваннях. А так само гастроскопія шлунка необхідна при так званих групах ризику, до яких відносяться люди мають генетичну схильність до різних захворювань стравоходу і 12-палої кишки.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний