Діагностичне відділення одне з ключових підрозділів кожної клініки. Саме від нього багато в чому залежить правильність постановки діагнозу і якість виконуваного дослідження. У медичному центрі Сіті Клініка діагностичне відділення робить можливою діагностику великої кількості різноманітних патологій.

У відділенні виконуються наступні високотехнологічні інструментальні і апаратні методи:

  • Гастроскопія
  • Колоноскопія
  • Електрокардіографія
  • Реоенцефалографія
  • Реовазографія
  • Кольпоскопічне дослідження
  • Ультразвукові методи дослідження
  • Дослідження при вагітності: УЗД і кардіотокографія

Перераховані вище методи виконуються з використанням новітнього обладнання.

УЗД апарати, мають високу чіткість розпізнавання і спеціальні датчики, які дозволяють визначати навіть незначні відхилення від норми.

Для ендоскопічного дослідження застосовуються ендоскопічне обладнання від провідних світових виробників, за допомогою якого проводиться не тільки діагностика з візуальним оглядом, але і малоінвазивні втручання, в тому числі взяття матеріалу з тканин для подальшого гістологічного дослідження або лікувальні процедури з видаленням невеликих доброякісних новоутворень.

Обстеження виконується під повним контролем висококваліфікованого лікаря. Результати дослідження в подальшому зберігаються і завжди можуть бути передані пацієнту.

Запишіться на консультацію і пройдіть якісне й інформативне обстеження в медичному центрі Сіті Клініка.

Записатися на прийом

Наші експерти

Спеціалізація: 
Гінеколог-ендокринолог, мамолог, дерматовенеролог, УЗД-фахівець
Стаж роботи: 
28 років

Відгуки

21 травня 2021

Була приємно вражена комфортною атмосферою в клініці на проспекті Науки, доброзичливістю і клієнторієнтованістю координаторів рецепції та медичних сестер. І особлива подяка за професіоналізм, уважність і позитивність лікарю-ендоскопісту Молокову Дмитру Олександровичу і лікарю-анестезіологу Рогожі...

Марина
24 липня 2018

Клиника замечальная, очень уютно, чисто и комфортно. Теперь я больше не боюсь врачей!

Валерий
31 травня 2017

30/05/17 проходил колоноскопию кишечника с анастезией. Немного волновался, конечно перед процедурой, но оказалось, что совершенно зря. Все было сделано на таком профессиональном уровне и совершенно безболезненно, что вроде бы просто вздремнул на чуть-чуть и получил результат обседования.
Большое...

07 жовтня 2016

Неодноразово обстежувалася на УЗІ, дуже сподобалося. Приємні співробітники, а головне кваліфіковані працівники. Я дуже вдячна ЯРЕНКО ИРИНІ ЛЕОНИДОВНІ за її роботу та уміння все чітко пояснити. Раджу її як ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНОГО ЛІКАРЯ.)))

27 червня 2016

Була на УЗД 1 триместру. Дуже вдячна, все дуже сподобалось. Процвітання вашій клініці.

23 березня 2016

Мне понравился прием доктора-УЗИ (Уманской). А больше всего обрадовал мой диагноз. Спасибо!

26 грудня 2015

Спасибо Вам за быстро е качественное предоставление мед.услуг. всегда позитивный и отзывчивый персонал клиники готов в любое время предоставить помощь и всю необходимую информацию по состоянию пациентов.

11 грудня 2015

Сіті Клініка зарекомендувала себе, як така, що надає якісні послуги. Я дуже задоволена тим, як тут приймають пацієнтів, доброзичливий персонал, висококваліфіковані спеціалісти. Звертаюся до цієї клініки вже повторно. Мені подобається, що у Сіті Клініці мені не нав’язують непотрібних аналізів....

Тимошенко Н.Т.
14 листопада 2015

Висловлюю подяку лікарю-мамологу Бабік А.І за увагу, професійний підхід до лікування, доброзичливе відношення. А також лікарю УЗД Радіонову Д.О. Дякую персоналу за приємну та доброзичливу атмосферу.

Людмила И.
10 листопада 2015

Очень нравится Сити Клиника, приятная радушная атмосфера, Врачи очень внимательны и чуткие, детально обследуют и дают адекватные рекомендации. рекомендую друзьям и близким! Большое Вам спасибо!

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний