Гістероскопія

Гістероскопія

Гістероскопія – це процедура, яка проводиться з метою діагностики або для видалення утворень з порожнини матки. Застосування спеціального обладнання допомагає отримати детальну інформацію про стан жіночого статевого органу завдяки виведенню зображення на монітор.

У медичному центрі «СітіКлініка +» процедура проводиться досвідченим та кваліфікованим фахівцем з використанням високоточного обладнання. Всі маніпуляції виконуються акуратно, при необхідності застосовується анестезія.

Показання для проведення

Гістероскопія призначається для діагностики або лікування при таких захворюваннях:

  • аномальні маткові кровотечі
  • міома матки
  • поліпи ендометрію
  • порушення менструального циклу
  • аномалії розвитку внутрішніх статевих органів та ін.

Гістероскопія часто використовується для діагностики. Цей метод більш інформативний в порівнянні з ультразвуковим дослідженням, так як дозволяє детально розглянути внутрішню поверхню порожнини матки. Також він дає можливість взяти матеріал на біопсію. Хірургічна гістероскопія вважається ефективною і малотравматичною процедурою. Використовується для видалення поліпів, спайок, міоматозних вузлів.

Як проводиться гістероскопія?

Проводиться процедура за допомогою спеціального приладу гістероскопа. Доступ в порожнину матки здійснюється через піхву, при цьому пацієнтка не відчуває особливих незручностей. Зображення з гістероскопа транслюється на монітор, тому лікар в реальному часі може детально розглянути дітородний орган жінки зсередини і виявити найменші патологічні зміни.

Під час процедури лікар може взяти мазки на мікрофлору та біологічні матеріали для дослідження. Іноді порожнину матки заповнюють рідиною, щоб поліпшити візуалізацію.

Хірургічна гістероскопія та біопсія проводиться під місцевою анестезією, тому пацієнтка не відчуває болю чи дискомфорту.

Переваги гістероскопії в «СітіКлініка +»

Гістероскопія налічує ряд переваг:

  • може проводитися з діагностичною та лікувальною метою
  • безболісність – неприємні відчуття відсутні
  • висока інформативність
  • можливість провести біопсію
  • практично немає протипоказань

У нашій клініці процедура поводиться досвідченим лікарем на сучасному обладнанні. Будь-які маніпуляції ми виконуємо з максимальним комфортом для пацієнток. У нашому медичному центрі можна пройти також інші лабораторні та інструментальні дослідження. Комплексне обстеження підбирається для кожної пацієнтки індивідуально в залежності від симптомів, попереднього діагнозу та інших чинників.

Якщо ви маєте проблеми із жіночим здоров'ям і вам необхідно проведення гістероскопії, записуйтеся на процедуру через форму на сайті або по телефону.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736