Лапароскопія міоми матки

Лапароскопія міоми матки

Міома матки – це доброякісне новоутворення дітородного органу. З віком ризик появи патології збільшується, оскільки розростання клітин відбувається переважно через порушення гормонального балансу. З подібною проблемою часто зустрічаються жінки після 40 років.

У медичному центрі «СітіКлініка +» для видалення міоми матки використовується малотравматичний лапароскопічний метод. Він забезпечує швидке відновлення після втручання та мінімізує ризик ускладнень.

Симптоми міоми матки

Часто новоутворення ніяк не дає про себе знати і протікає без симптомів, особливо при невеликих розмірах. Виявити міому в такому випадку лікар може тільки під час профілактичного огляду або на УЗД.

Однак на розвиток міоми можуть вказувати й такі ознаки:

  • біль внизу живота
  • рясні й тривалі менструації
  • тяжкість внизу живота
  • болючі менструації

Якщо новоутворення має великі розміри, може з'явитися часте сечовипускання. Виникає симптом через те, що збільшена в розмірах матка тисне на сечовий міхур.

Показання для проведення лапароскопії міоми матки

Рішення про проведення операції приймає лікар після обстеження пацієнтки. Для діагностики в нашій клініці використовується сучасне обладнання, що забезпечує високу точність даних.

Лапароскопія міоми матки проводиться за такими показниками:

  • стрімке зростання пухлини
  • підозра на злоякісне переродження
  • великий розмір новоутворення, через що спостерігаються порушення в роботі сусідніх органів
  • сильні кровотечі, які призводять до анемії
  • виражені хворобливі відчуття

Як проводиться лапароскопія міоми матки?

Для жінок після 40 років лапароскопія при міомі матки – оптимальне вирішення проблеми. Так як хірургічне втручання проводиться через кілька проколів в черевній порожнині, відсутній ризик крововтрати та ускладнень. Швидка реабілітація допомагає незабаром повернутися до звичного способу життя.

Для доступу в черевну порожнину лікар робить всього кілька невеликих розрізів. Вони необхідні для введення лапароскопа та хірургічних інструментів. Для кращої видимості порожнина матки заповнюється вуглекислим газом. Оскільки під час операції зображення транслюється на монітор, лікареві вдається виконувати всі маніпуляції з високою точністю.

Чому варто робити лапароскопію в нашій клініці?

Хірургічні втручання, включаючи лапароскопію міоми матки, в нашій клініці проводяться досвідченими фахівцями із застосуванням сучасного обладнання. У медичному центрі «СітіКлініка +» можна пройти весь комплекс необхідних діагностичних процедур та отримати консультацію вузьких спеціалістів (гінеколога, ендокринолога та ін.).

Наші лікарі завжди ввічливі й уважні до пацієнтів, використовують індивідуальний підхід та підбирають оптимальне рішення проблеми в кожному випадку окремо.

Записатися на консультацію можна за телефоном або через форму на сайті.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736