Лікування клімаксу

Лікування клімаксу

Клімакс – невід'ємний період в житті кожної жінки. У багатьох він асоціюється лише з завершенням менструації, але закінчення роботи репродуктивної системи пов'язано з серйозними змінами в організмі. З одного боку, категорично не можна ігнорувати зміни, що відбуваються, оскільки менопауза може стати причиною розвитку багатьох захворювань, аж до онкології. З іншого, категорично заборонено займатися самолікуванням, а тим більше приймати гормональні препарати без призначення лікаря.

Лікування клімаксу в медичному центрі «СітіКлініка +» проводять досвідчені фахівці з високою кваліфікацією. Його головна мета – зробити цей період комфортним для жінки, забезпечивши їй прекрасне самопочуття та прибравши неприємні симптоми, а також знизивши можливі ризики.

Коли йти до лікаря?

Клімакс може давати про себе знати в період 40-50 років. Коли почнеться менопауза залежить від багатьох факторів, в тому числі початку менструацій, гормонального фону та ін.

Всім жінкам після 40 років слід раз на півроку приходити до гінеколога. У такому випадку лікар зможе помітити найменші зміни на ранньому етапі. Відкладати візит до лікаря не можна при наявності наступних симптомів:

 • скачки артеріального тиску
 • часті головні болі
 • зниження сексуального потягу
 • пригнічений стан
 • дратівливість
 • різкі зміни настрою
 • ламкість нігтів
 • випадання волосся
 • часті приливи жару та підвищена пітливість

При погіршенні самопочуття відразу зверніться до фахівця, не чекайте, що симптоми пройдуть самі. Клімакс може викликати розвиток серцевих захворювань, остеопорозу, цукрового діабету та інших ендокринних хвороб, а також злоякісних пухлин.

Діагностика та лікування клімаксу в «СітіКлініка +»

Щоб діагностувати клімакс і захворювання, які розвиваються на його тлі, фахівці нашої клініки проводять комплексне обстеження, яке включає:

 • біохімічні дослідження
 • перевірку гормонального фону
 • цитологічний аналіз мазка
 • УЗД та інші інструментальні дослідження

При необхідності лікар призначає біопсію або інші додаткові дослідження в залежності від симптомів, хронічних захворювань та інших нюансів. Всі необхідні діагностичні процедури ви можете пройти в нашому медичному центрі. Для обстеження ми використовуємо сучасні методи та інноваційне обладнання, що забезпечує точність даних про ваше здоров'я.

Лікування клімаксу базується на прийомі гормональних засобів та симптоматичній терапії. Також лікар може призначити вітамінно-мінеральні комплекси й інші ліки. Наші фахівці дають докладні рекомендації стосовно харчування і фізичної активності. Вони підказують, як боротися із сухістю шкіри та іншими проявами клімаксу.

Важливо розуміти: клімакс – не хвороба, і з ним обов'язково зіткнеться кожна жінка. Однак своєчасне звернення за допомогою до лікаря допоможе вам зберегти здоров'я та прекрасне самопочуття.

Якщо ви підозрюєте про початок клімаксу, записуйтеся на прийом по телефону або через форму на сайті.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736