Пластика вуздечки статевого члена: показання, правила підготовки, основні етапи процедури

правила підготовки до пластики вуздечки статевого члена

Пластичні операції на статевому члені здійснюються вкрай рідко. У деяких випадках вони виконуються зміни зовнішнього вигляду органу. Тобто виключно за бажанням пацієнта та його поняттям естетики та краси тіла. Однак бувають ситуації, коли необхідно провести пластику за медичними показаннями. І операція може суттєво покращити загальний стан та запобігти розвитку більш серйозних захворювань.

Сьогодні пластика короткої вуздечки статевого члена проводиться буквально за 20-30 хвилин. Давайте докладніше розберемося, у яких випадках операція особливо показана і як правильно підготуватися до процедури?

Показання до проведення пластики вуздечки статевого члена

Вуздечка статевого члена – досить тонка ділянка шкіри, що представляє швидше невелику складку, що знаходиться між крайньою плоттю та головкою. При аномальних патологіях у підлітковому віці та до 22-25 років молоді люди можуть стикатися з неприємними відчуттями, спричиненими частковим або повним розривом вуздечки.

Якщо відтягувати з походом до фахівця та операцією, проблема може серйозно впливати навіть на статеве життя чоловіка. Оскільки дискомфорт і біль спостерігатимуться частіше та нерідко позначатимуться на потенції.

Необхідність операції визначається виключно у кабінеті уролога після проведення базового огляду та за необхідності – низки інших лабораторних досліджень.

Правила підготовки до пластики вуздечки статевого члена

Як і будь-яка інша процедура, пластична операція на короткій вуздечці статевого члена потребує особливої підготовки. Насамперед необхідно буде записатися на прийом до уролога. Заздалегідь знайдіть спеціаліста, якому ви можете довіряти – звертайте увагу на його кваліфікацію та досвід роботи.

Під час консультації лікар проводить ретельне опитування та збирання анамнезу, а також огляд пацієнта. Можливо, у вашій ситуації буде актуальною інша тактика лікування, і операція не є обов'язковою. Однак для позбавлення такої проблеми, як розрив вуздечки статевого члена, без хірургічного втручання в більшості випадків не обійтися.

Підготовка до процедури включає огляд безпосередньо перед самою операцією. Для цього потрібно ще раз відвідати уролога, а також здати всі призначені лікарем аналізи. Оскільки операція проводиться під наркозом, додатково необхідно пройти ехокардіограму та показати її результати анестезіологу.

Етапи пластичної операції вуздечки статевого члена

Тепер давайте докладніше розберемо, як проходить безпосередньо пластика на вуздечці статевого члена? Весь процес можна поділити на кілька послідовних етапів:

  1. Обробка та дезінфекція статевого члена. Місце операції ретельно готується уникнення заражень.
  2. У ведення наркозу. При нормальному больовому порозі достатньо місцевої анестезії. Однак у ряді випадків, особливо якщо операція проводиться хлопчикам віком до 18 років, рекомендується загальний наркоз.
  3. Розсічення вуздечки. Хірург розсікає шкіру і накладає шви, що запобігають подальшим надривам і розривам шкіри. Шви розсмоктуються самі собою через деякий час і не вимагають відвідування хірурга для їх зняття.

Сама операція проходить досить швидко і займає не більше 30 хвилин. Єдиний нюанс – необхідність перебувати у стаціонарі у найближчі 2-4 години після проведення процедури. Це потрібно для того, щоб хірурги змогли спостерігати за пацієнтом. На місці операції залишається пов'язка, яку можна буде знімати через 12-15 годин після процедури.

Особливості реабілітації після процедури

Максимум за добу після операції можна знімати пов'язку, яку наклав хірург. Більш того, настійно рекомендують не тільки зняти перев'язувальний матеріал, але й залишити на деякий час прооперовану область у відкритому стані. Головне ретельно обробити її антисептичним препаратом, який вам виписав лікар. За наявності сильних больових відчуттів можна пропитати знеболювальне.

Обов'язково дотримуйтесь всіх рекомендацій щодо відновлення, які вам пропише хірург. Зазвичай це:

  1. Уникнення саун, басейнів та інших загальних купалень протягом 2-х тижнів після пластичної операції.
  2. Відмова від алкоголю на період реабілітації.

Також пацієнтам обов'язково рекомендується утриматись від статевого акту на 2-3 тижні. Це потрібно для того, щоб ділянку, що оперується, повністю зажила і відновилася.

З усіма питаннями та специфічними скаргами, що виникли після процедури, обов'язково звертайтесь до уролога.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
(095) 106-90-81 Telegram
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
(063) 034-31-02 Viber
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-19:00
нд: 09:00-17:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний