Поговоримо про Second opinion (друга думка)

Поговоримо про Second opinion (друга думка). Чому вона актуальна в усьому світі, які питання вона здатна вирішити, коли саме потрібно скористатися такою можливістю?

Людський організм – унікальна система. Всі процеси виникнення і розвитку хвороб не мають однієї картини й одного вирішення, навіть в математиці – точній науці бувають декілька варіантів розв’язання рівняння. А що вже говорити про людське тіло? Клінічні прояви однієї й тієї хвороби мають вплив віку, ваги, давності захворювання, умов праці, недостатнього відпочинку, наявності супутніх захворювань та психоемоційного ставлення самого пацієнта до свого стану – і все це формує те, що ми називаємо діагнозом.

Він ставиться за сукупністю факторів типових для тієї чи іншої хвороби. Лікар, оцінивши та зваживши всі об'єктивні та суб'єктивні критерії, ставить діагноз. Один лікар – одна думка. За поставленим діагнозом слідує лікування, часом – тривале і тяжке. І в цілому немає нічого комфортного для пацієнта, він шукає можливості іншого шляху.

Друга думка експерта або просто грамотного фахівця з великою практикою стане на допомогу. Часто вона потрібна, щоб впевнитися в правильності обраного шляху, свідомо слідувати призначенням і не мучитися докорами сумління щодо невикористаних альтернатив.

Проте бувають і інші ситуації, коли другий фахівець з огляду на власний досвід інакше зібрав анамнез, інакше прочитав аналізи та запропонував новий варіант. Ми ж пам'ятаємо – навіть в математиці є різні варіанти. Який з них саме в цю хвилину є правильнішим або коротшим, або суб'єктивно комфортнішим для пацієнта?

Ми пропонуємо скористатися можливістю отримати другу думку у найкращих фахівців різних галузей. Всі вони – лікарі з багаторічним практичним досвідом, великою кількістю успішних рішень та пролікованих пацієнтів:

• Ткачук Любов Анатоліївна – ендокринолог

• Суховерко Ірина Петрівна – терапевт, УЗД-спеціаліст, гастроентеролог

• Дубовая Анна Іванівна – терапевт, кардіолог

• Яренко Ірина Леонідівна – акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст

• Солярик Володимир Валерійович – дерматовенеролог, дерматоонколог

Збирайте всі свої попередні дослідження і приходьте на комплексну консультацію  – це в будь-якому випадку буде вам на користь!

Вартість комплексної консультації від провідних експертів Сіті Клініки +  800 грн, вул. Менделєєва, 10Б.

Контакти

Записатися на прийом

вул. Анни Ахматової, 46А
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
пн-пт: 08:00-19:00
сб: 09:00-18:00
нд: 09:00-15:00
пр. Науки, 30
м. Київ, пр. Науки, 30
 
пн-пт: 08:00-19:00
сб: 09:00-18:00
нд: 09:00-15:00
вул. Менделєєва, 10Б
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний