Лапароскопія міоми матки в Києві

Міома матки - одна з найбільш поширених пухлин у жінок. За деякими даними це новоутворення можна виявити більш ніж у 70% пацієнток.

Досить часто хвороба не викликає симптомів. Однак зазвичай про наявність міоми матки свідчать хворобливі менструації з рясними виділеннями, відчуття тяжкості і болю в низу живота.

Ще кілька десятків років тому діагноз міоми був показанням до видалення матки, сьогодні ж з'явилося багато способів зберегти орган.

Однією з найбільш ефективних лікувальних процедур при описаній хворобі є лапароскопія міоми матки.

Суть ендоскопічного лікування новоутворення полягає у видаленні уражених тканин спеціальними тонкими інструментами під відеоконтролем. Завдяки високотехнологічнії апаратурі для виконання втручання досить 3-4 мініатюрних розрізів черевної стінки і 20 - 40 хвилин роботи хірурга.

Головними перевагами лапароскопії міоми матки перед традиційними хірургічними процедурами є:

  • мінімальна травматичність і крововтрата
  • висока точність і акуратність видалення пухлини
  • відмінні косметичні результати
  • зменшення больових відчуттів в післяопераційному періоді
  • швидка реабілітація

 

Лапароскопія міоми матки в Сіті Клініці

Серед всіх центрів, що пропонують лапароскопію міоми матки в Києві, саме Сіті Клініка має низку значущих і незаперечних переваг.

По-перше, в нашій клініці до виконання ендоскопічних операцій допускаються тільки найбільш досвідчені й грамотні професіонали. Хірурги з великою практикою і високою кваліфікацією дозволяють гарантувати пацієнту найкращий результат в кожному випадку.

Не менш важливим компонентом успішного проведення сучасної лапароскопії міоми матки є якість і новизна обладнання. Інноваційний ендоскопічний інструментарій Сіті Клініки відрізняється зменшеними габаритами і високою точністю, а це в свою чергу дозволяє зменшити величину розрізів шкіри і поліпшити косметичний ефект.

Також від інших центрів нас відрізняє:

  • оптимальна і прозора ціна на всі послуги і процедури
  • комфортні палати післяопераційного перебування
  • обладнані інноваційними інструментами операційні
  • безпечна і достовірна діагностика
  • уважна і відповідальна передопераційна підготовка і післяопераційний супровід

Всі описані вище особливості клініки залучають все більше пацієнтів, кожен з яких як до, так і після результативного лікування переконується в правильності свого вибору.

 

Ціни на лапароскопію міоми матки в Сіті Клініці

При плануванні лапароскопії міоми матки ціна формується виходячи з декількох складових.

В першу чергу має значення, чи буде під час лапароскопії проводитися видалення пухлини. Досить часто може проводитися саме лапароскопічна діагностика міоми, ціна в такому випадку буде істотно нижче вартості лікувальної процедури.

Крім того, на обсяг операції і витрати матеріалів впливає розташування і розмір новоутворення. Великі міоми, виявлені в атипових зонах матки вимагають нестандартних підходів, особливої перед- і післяопераційної терапії.

Лапароскопія міоми матки, ціна в Києві на яку має досить великий діапазон, в Сіті Клініці має кілька чітких категорій складності і відрізняється оптимальною вартістю. Це дозволяє прозоро спланувати всі можливі витрати до проведення операції.

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Наші експерти

Відгуки

Тетяна
23 січня 2019

Була на консультації та УЗД у лікаря Говорухи Ю.В. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Анна
03 січня 2019

Осталась очень довольна посещением доктора Яренко 03.01.19. Тактичная, внимательная, аккуратная, очень приятное впечатление осталось, все подробно объясняет, ничего лишнего не назначает. В клинике чисто и приятно, цены адекватные

Ася
21 грудня 2018

Лучший гинеколог Коханенко Светлана Александровна!! Благодаря ей я забеременела! Консультации всегда четкие ,все доступно объясняет. Ничего лишнего не назначает из обследований и препаратов , все по сути . Осмотр делает очень аккуратно.

02 серпня 2016

Замечательный врач Коханенко Светлана Александровна – комфортный и безболезненный прием, хорошая консультация. В следующий раз не страшно идти на прием.

05 липня 2016

Мені всі сподобалося, ввічливі адміністратори. Лікар дуже приємна, все чітко розповіла, пояснила усі нюанси. Обрали самий оптимальний варіант лікування. Лікар Пінчук М.І. професіонал у своїй сфері.

27 червня 2016

Дуже вдячна Коханенко Світлані Олександрівні, за високий рівень професійності, за дуже уважне ставлення до пацієнтів, за дуже відповідальний підхід лікаря гінеколога! Також хочу відмітити уважне ставлення працівників клініки на рецепції. Бажаю успіхів у праці.

27 червня 2016

Я отримала задоволення від обслуговування в клініці. Доктор була дуже ввічливою та уважною. Дуже сподобався компетентний та професійний підхід. Консультацією дуже задоволена.

27 червня 2016

Была на приеме у врача гинеколога. Приемом осталась довольна в полном объеме. Спасибо!

23 травня 2016

Я проходила осмотр у Яренко И.Л., очень хороший врач. Уже не первый раз на приеме у врача, обслуживанием, походом и консультацией полностью довольна. Буду и дальше проходить лечение и консультации в вашей клинике. Спасибо.

15 квітня 2016

Склалось гарне враження про персонал і про лікаря. Всі дуже уважні і приємні у спілкуванні. Буду рекомендувати своїм знайомим «Сіті Клініку» для відвідування.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736