Лапароскопія маткових труб в Києві

Маткові труби є особливо чутливими до пошкоджень органами. Широке поширення потай протікаючих урогенітальних інфекцій сьогодні перетворилося в епідемію.

Навіть млявий перебіг хронічного запалення призводить до рубцювання і стенозу маткових труб. Це в свою чергу призводить до зміни руху статевих клітин, безпліддя або позаматкової вагітності.

Лапароскопія маткових труб - малотравматичний і безпечний метод діагностики та лікування хвороб описаних органів, у багатьох випадках дозволяє відновити дітородну функцію.

На відміну від великих «відкритих» втручань ендоскопія не вимагає великих розрізів, супроводжується мінімально можливою втратою крові і ушкодженнями тканин.

Показаннями до лапароскопії маткових труб є:

 • діагностика і лікування безпліддя
 • усунення стенозу (звуження) маткових труб
 • діагностика і лікування позаматкової вагітності
 • видалення новоутворень органів статевої системи
 • визначення і терапія ендометріозу
 • хірургічна стерилізація

Крім того, паралельно з лікуванням основної хвороби, під час втручання є можливість виявити раніше не виявлені проблеми сусідніх з трубами органів.

 

Лапароскопія маткових труб в Сіті Клініці

Сіті Клініка пропонує найбільш продумане і якісне лікування.

Основними перевагами лапароскопії маткових труб в нашому центрі є:

 • високий рівень кваліфікації оперуючого медперсоналу
 • найновіше обладнання
 • сучасні та ефективні методики відновлення маткових труб
 • комфортні умови до- і післяопераційного перебування
 • грамотна і уважна медична допомога

Точно поставлений нашими фахівцями діагноз, грамотна медикаментозна підготовка і майстерно виконане втручання гарантують найкращі результати при лікуванні будь-яких проблем з матковими трубами та іншими органами статевої системи.

Важливим фактором вибору нашого центру для лапароскопії маткових труб є ціна, яка відрізняється оптимальністю і зрозумілістю.

У нас завдяки якісній апаратурі для усунення проблеми потрібно кілька мініатюрних розрізів і менше 40 хвилин оперативного впливу. При цьому практично виключена масивна крововтрата, інфікування або пошкодження внутрішніх органів під час або після процедури.

Нові підходи і надійні методики дозволяють відчутно скоротити і полегшити період реабілітації і загоєння.

 

Ціни на лапароскопію маткових труб в Сіті Клініці

У Сіті Клініці прейскурант складається на підставі таких об'єктивних факторів як актуальна вартість витратних матеріалів, необхідність проведення додаткового обстеження, кількості залучених фахівців. Важливим є і потенційна складність операції, від цього залежить як витрата інструментарію, так і час перебування в клініці.

Орієнтовну вартість процедури можна дізнатися в розділі «Ціни» на сайті або по телефону +38 (044) 502 20 00 або +38 (098) 502 00 02. Точні ж цифри можна прорахувати вже після візиту до лікаря.

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Наші експерти

Відгуки

Тетяна
23 січня 2019

Була на консультації та УЗД у лікаря Говорухи Ю.В. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Анна
03 січня 2019

Осталась очень довольна посещением доктора Яренко 03.01.19. Тактичная, внимательная, аккуратная, очень приятное впечатление осталось, все подробно объясняет, ничего лишнего не назначает. В клинике чисто и приятно, цены адекватные

Ася
21 грудня 2018

Лучший гинеколог Коханенко Светлана Александровна!! Благодаря ей я забеременела! Консультации всегда четкие ,все доступно объясняет. Ничего лишнего не назначает из обследований и препаратов , все по сути . Осмотр делает очень аккуратно.

02 серпня 2016

Замечательный врач Коханенко Светлана Александровна – комфортный и безболезненный прием, хорошая консультация. В следующий раз не страшно идти на прием.

05 липня 2016

Мені всі сподобалося, ввічливі адміністратори. Лікар дуже приємна, все чітко розповіла, пояснила усі нюанси. Обрали самий оптимальний варіант лікування. Лікар Пінчук М.І. професіонал у своїй сфері.

27 червня 2016

Была на приеме у врача гинеколога. Приемом осталась довольна в полном объеме. Спасибо!

27 червня 2016

Дуже вдячна Коханенко Світлані Олександрівні, за високий рівень професійності, за дуже уважне ставлення до пацієнтів, за дуже відповідальний підхід лікаря гінеколога! Також хочу відмітити уважне ставлення працівників клініки на рецепції. Бажаю успіхів у праці.

27 червня 2016

Я отримала задоволення від обслуговування в клініці. Доктор була дуже ввічливою та уважною. Дуже сподобався компетентний та професійний підхід. Консультацією дуже задоволена.

23 травня 2016

Я проходила осмотр у Яренко И.Л., очень хороший врач. Уже не первый раз на приеме у врача, обслуживанием, походом и консультацией полностью довольна. Буду и дальше проходить лечение и консультации в вашей клинике. Спасибо.

15 квітня 2016

Склалось гарне враження про персонал і про лікаря. Всі дуже уважні і приємні у спілкуванні. Буду рекомендувати своїм знайомим «Сіті Клініку» для відвідування.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736