Про відділення

Про відділення

До ваших послуг у філіалах клініки є весь спектр допомоги – денний стаціонар, оперативні втручання, ендоскопічна, ультразвукова та пункційна діагностика, а також – наша уважність та прихильність, прекрасна команда лікарів та медичних сестер.

Сіті Клініка+

Сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини з затишною атмосферою, в складі якої є три великі напрями - Сімейна медицина, Гінекологія та Хірургія одного дня!

Дивитися відео
Цифри про Сіті Клініка +
10
років на варті здоров'я наших пацієнтів
50000
пацієнтів знайшли здоров'я завдяки фахівцям нашої клініки
80%
пацієнтів відвідали клініку, рекомендують нас своїм знайомим і родичам
Текст на сером фоне: 

Особливості нашої терапії

Це прекрасно – бути здоровим. І це – прекрасно в будь-якому віці. Проте, з роками потенціал здоров’я втрачається. Починають турбувати суглоби, коливається тиск, інакше працює шлунок, а на шкірі з’являються зморшки… Але, найгірше – втрачається якість життя, стає менше енергії, не вистачає сил навіть на буденне навантаження, прості речі не приносять радості. Так непомітно підкрадається старість.

В кожного з нас своя історія. Дехто в 63 катається на скутері, в 70 – біжить напівмарафон, а хтось в 40 має цілий арсенал пігулок і діагнозів, і навіть не підозрює, що існує інший шлях.

Суспільне здоров’я в останні роки сильно змінилося – більшість діагнозів старшого віку значно «помолодшали», а материнство, навпаки, стало старшим. Проте, погодьтеся, всі ми прагнемо жити повноцінно, яскраво, якісно і без хвороб.

Сіті клініка + пропонує комплексне рішення: ми зібрали експертів, які розуміються на вікових змінах в організмі людини. Наші кардіологи знають, як втримати тиск та запобігти серцевим проблемам. Гастроентерологи розуміють, що принципи харчування з віком повинні мінятися, бо міняється активність шлунково-кишкового тракту. Ревматологи вживають заходи вже при початковому «хрусті в суглобах», щоб потім ви могли вільно пересуватися. Ендокринологи клініки виявлять вплив гормонів на ваше самопочуття та зовнішній вигляд, вчасно зарадять поглибленню проблеми. Гінекологи зможуть розібратися в клімактеричних станах, обґрунтують доцільність гормональної або альтернативної допомоги. Урологи знають, як подовжити якість статевого життя у чоловіків та що таке «слабкість» сечового міхура у старших жінок. Онколог спрямує діагностику в правильне русло, адже в питаннях онкозахворювань найдорожчий – ваш час. Неврологу вам не доведеться довго пояснювати, що таке хронічна втома та перенавантаження – і головний біль, і безсоння будуть під контролем. Звичайно, на допомогу лікуванню завжди поставлена діагностика – якісне та точне обладнання, аналізи, допоміжні методи.

А, найголовніше, ви ніколи не зіткнетеся з ситуацією, коли лікування одного захворювання зашкодить іншим органам! Вас завжди буде супроводжувати ваш терапевт або сімейний лікар, який обов’язково врахує всі попередні стани, взаємодію ліків між собою, побічні реакції препаратів, можливі наслідки та ризики від прийому препаратів, профілактику поглиблення хвороби.

Ми всі – лікарі з великим досвідом роботи, зокрема знайомі з пацієнтами 40+. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта молодого і пацієнта похилого віку сильно відрізняються, а ще ми точно знаємо, що ніколи не пізно починати бути здоровим! Починати худнути, починати рухатися, починати радіти життю, починати дбати про себе. Ні, ми не зробимо дива замість вас, ми зробимо його разом з вами, і покажемо вам, як це просто.

Для чоловіків

Наші послуги чоловікам

Допомагаємо визначити причини погіршення стану здоров'я - нестабільний тиск і серцеві прояви, гострі головні болі і перепади настрою, погіршення сну часті хвороби травлення, зниження імунітету, втрата сил.

У нашій клініці можливо:

  • Комплексна оцінка стану здоров'я, в тому числі психологічних факторів ризику
  • Розробка індивідуальних програм контролю здоров'я
  • Супровід пацієнта в рамках клініки
Для жінок

Наші послуги жінкам

Жінкам 35-45 років, які помічають перші зміни в самопочутті допомагаємо визначити причини і пройти комплексну діагностику та лікування у лікаря гінеколога, ендокринолога, невропатолога.

Для жінок у віці 50-60 і старше, допоможемо призупинити і стабілізувати хід "біологічного годинника" і допомогти реалізувати намічені плани.

А нашим дорогим - мамам, бабусям, батькам 70+ забезпечимо турботу, захист, комплексну допомогу і полегшення стану.

У нашій клініці можливо:

  • Рання діагностика захворювань
  • Комплексні консультації
  • Затишна і довірча атмосфера
Наші принципи
Персоналізована медицина
Консиліум лікарів різних спеціалізацій
Профілактика та запобігання захворювань або їх загострень
Час консультації і спілкування з лікарями не обмежується

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736