Грижі

Грижі

Грижею називається випинання органу або його частини під шкіру. Пацієнти після 40 років часто стикаються з патологією, особливо при виконанні важкої фізичної праці, піднятті важких предметів, неправильному харчуванні та інших факторах.

У медичному центрі «СітіКлініка +» ви можете виконати видалення пупкової, пахової, стегнової, післяопераційної та інших видів гриж. Для лікування ми використовуємо сучасне високоточне обладнання та малоінвазивні методики.

Симптоми грижі

Незалежно від розташування грижі супроводжуються такими симптомами:

  • поява опуклості округлої або довгастої форми
  • хворобливість випнутого органу (посилюється при натисканні)
  • порушення функцій травлення (запори та ін.), що виникають через защемлення петель кишківника

Крім цього, грижа може супроводжуватися дискомфортом, локальною припухлістю. Переконатися, що у вас грижа, можна за допомогою простого тесту: прикладіть руку до проблемного місця і покашляйте. Якщо відчули випинання внутрішнього органу, негайно записуйтеся на консультацію до фахівця. Не варто ігнорувати проблему, оскільки вона може призвести до некрозу тканин та інших серйозних ускладнень.

У нашій клініці діагноз ставиться досвідченим лікарем після попереднього збору анамнеза, огляду (пальпації) і проведення інструментальних досліджень (УЗД та ін.). Лікувальна схема підбирається для кожного пацієнта індивідуально.

Видалення грижі

Застосування бандажа та консервативної терапії використовується у виняткових випадках, коли у хворого є протипоказання до проведення операції. Повністю позбавитися від грижі можна тільки хірургічним шляхом.

Перед операцією в нашій клініці пацієнти проходять комплексне обстеження, яке дозволяє виявити хронічні захворювання, протипоказання та мінімізувати можливі ризики. Обстеження включає здачу аналізів, УЗД, ЕКГ та інші інструментальні методи діагностики.

Видалення грижі в медичному центрі «СітіКлініка +» проводиться переважно лапароскопічним методом (без великих розрізів). Під час операції лікар вправляє орган, що випав, зміцнює і зашиває м'язові стінки, а потім накладає шви. Особливості проведення хірургічного втручання можуть відрізнятися в залежності від розташування грижі.

Чому варто видаляти грижу саме в «СітіКлініка +»?

Ми проводимо переважно лапароскопічні операції, так як важливою перевагою цього методу є мінімальне втручання в організм хворого. Швидка реабілітація, мінімальне перебування в стаціонарі та відсутність ризику рецидиву – головні переваги застосування лапароскопії.

У нашій клініці працюють досвідчені та кваліфіковані хірурги. У нас ви можете пройти повну діагностику й підготовку до операції, отримати консультацію вузьких фахівців. Наші лікарі також спостерігають за пацієнтами після операції. Ви можете розраховувати на підтримку та професійну допомогу в будь-якій ситуації.

Записатися на консультацію можна через онлайн-форму на сайті або зателефонувавши по телефону.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736