м. Київ, пр. Науки, 30

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А

 
 

Центр діагностики та лікування ендокринопатій

Ендокринопатії, або іншими словами, патологічні стани, що виникають в організмі внаслідок неправильного функціонування ендокринних органів, — велика група захворювань.

Ендокринна система людини складна і тісно взаємопов'язана як між складовими її органами, так і з усіма іншими, не гормональними системами. Гормони контролюють всі процеси життєдіяльності, всі види обміну речовин — жировий, вуглеводний, білковий, впливають на емоційний статус, регулюють добовий ритм, визначають нашу фізичну активність і розумовий потенціал.

Вони беруть участь в роботі кишечника і серцево-судинної системи, без них не настає вагітності і неможливий ріст дитини, завдяки їм відбувається статеве дозрівання і природні процеси старіння.

Embedded thumbnail
Про лікування захворювань в Сіті Клініці
Дивитися відео

Записатися на прийом

Наші експерти

Отзывы пациентов

Патологія щитовидної залози поряд з цукровим діабетом в даний час займає перші місця за показником захворюваності серед населення. Багато в чому це обумовлено екологічною ситуацією, наслідками аварії на Чорнобильській АЕС і дефіцитом йоду. Тому проведення профілактичних скринінгових заходів починаючи з раннього дитячого віку є важливим елементом підтримки здоров'я. З цією метою раз на рік проводяться профілактичні огляди лікарями ендокринологами щитовидної залози.

При ранньому і своєчасному виявленні патології вдається попередити розвиток цілого ряду серйозних ускладнень, які впливають на роботу багатьох органів і систем в організмі. Скринінг передбачає огляд і пальпацію щитовидної залози, при необхідності ультразвукове дослідження і лабораторні аналізи c визначенням рівня гормонів щитовидної залози.

При виявленні патології визначається подальша стратегія діагностики і лікування. Різноманіття і різний перебіг патології щитовидної залози передбачає як терапевтичні, так і хірургічні методи лікування.

У медичному центрі Сіті Клінік досвідчені лікарі ендокринологи надають весь спектр послуг з діагностики та консервативного лікування ендокринопатій, пов'язаних із захворюваннями щитовидної залози. Якісна апаратура і наявність лабораторії дозволяє проводити моніторинг перебігу захворювання, швидко реагувати на найменші зміни та запобігати розвитку рецидивів.

Накопичений позитивний досвід лікування захворювань щитовидної залози дозволяє з упевненістю говорити, що в медичному центрі Сіті Клінік гарантовано пацієнти отримують все необхідне лікування відповідно до сучасних кращих стандартів.

Досвідчений лікар ендокринолог в Києві 

У будь-який період життєдіяльності роль і важливість ендокринної системи в людському організмі величезна. І, як у кожній галузі медицини, пацієнту необхідно грамотне і щирий лікарський супровід.

Ми спеціалізуємося в області такої патології, як

 • цукровий діабет
 • хвороби щитовидної залози
 • ожиріння і надлишок ваги
 • ендокринне безпліддя
 • порушення менструального циклу
 • мастопатія
 • патологічний клімакс
 • інші ендокринопатії і їх ускладнення

Ефективне лікування цукрового діабету в нашій клініці!

Наші консультанти — ендокринологи, дієтологи, гінеколог-ендокринолог, мамолог, офтальмолог, невропатолог, судинний хірург, кардіолог, уролог.

Ми проведемо діагностику:

 • УЗД щитовидної, молочних залоз
 • УЗД в гінекології
 • УЗД судин шиї та кінцівок
 • Пункційну біопсію утворень у щитовидній і молочних залозах, м'яких тканинах
 • Лабораторну діагностику гормонального стану організму
 • Правильності раціону і режиму харчування

Надамо Вам лікування в умовах денного стаціонару, фізіотерапевтичні процедури, лікувальний масаж, складемо індивідуальний план харчування і фізичних навантажень.

Навіщо потрібна консультація ендокринолога?

У кожен період життя активність гормонів різна, залежно від вимог віку та організму, але завжди робота ендокринної системи визначає її якість. 

Закладка і перше функціонування ендокринної системи відбувається ще у внутрішньоутробному періоді, приблизно з 12-15 тижня гестації. Однією з перших починає працювати щитовидна залоза, трохи пізніше — підшлункова і наднирники, ще пізніше — гіпофіз, формується стать і розвиваються статеві залози — до моменту народження дитини всі його органи внутрішньої секреції готові автономно функціонувати й забезпечувати процеси росту і розвитку.

У дитячому віці найбільш важливими є процеси лінійного росту кісток і м'язів, також в цьому періоді відбувається становлення вищої нервової діяльності, розумовий розвиток, визначаються риси характеру і схильності до наук. Тут, перш за все, важливі гормони щитовидної залози, гормон росту (соматотропний, інсуліноподібний ростовий фактор), інсулін.

Трохи пізніше, в період статевого дозрівання, на перший план виходять жіночі та чоловічі гормони, які виробляються відповідними органами, а також гормони надниркових залоз; процеси росту в цей час сповільнюються, а згодом і зупиняються. Розпочинається активна координація периферичних ендокринних органів гіпофізом і гіпоталамусом — вищими мозковими центрами, формується взаємозв'язок всередині системи.

У наступному життєвому періоді збалансована і гармонійна робота залоз внутрішньої секреції визначає те, що називається «якістю життя» - судинний тонус, активність мозкової діяльності, можливість дітонародження, статевий потяг, роботу кишечника, стабільність ваги, контрольовані емоції, багато іншого. Це — найбільш продуктивний час, коли хвороби й розлади «вибивають з колії», змінюють плани й установки людини, змушують виділяти матеріальний та фізичний ресурс на їх подолання та, найчастіше, стають пріоритетними життєвими завданнями.

Ендокринна система дуже вразлива до стресів, неправильного способу життя і помилок в лікуванні функціональних розладів, які дуже характерні для цього періоду.

Період старіння, згасання активності обмінних процесів, починається в сучасному світі досить рано. Інтенсивний темп життя і скорочення середньої її тривалості сприяють тому, що відчутні ознаки старіння проявляються вже з 40 років. В цей час непомітно, але невблаганно починається збільшення ваги, змінюється менструальний цикл у жінок і слабшає потенція у чоловіків, нестабільно артеріальний тиск, виникає залежність від медикаментозної терапії тих чи інших захворювань.

Фізіологічне згасання ендокринної системи, як ніхто інший, продемонстровано в нормах лабораторних показників гормонів, які знижуються в міру старіння. У цьому є своя логіка — організм переходить в режим економного витрачання енергії, нема потреби народжувати дітей, слабшають адаптивні до стресу механізми.

Найбільш часті проблеми цього віку — цукровий діабет, ожиріння, серцево-судинні хвороби.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
+38 (044) 502-20-00
+38 (068) 868-20-00
+38 (050) 190-70-07
+38 (063) 588-20-00
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
+38 (044) 502-20-00
+38 (068) 868-20-00
+38 (050) 190-70-07
+38 (063) 588-20-00
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-18:00
сб: вихідний
нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736