УЗД в Києві

УЗ діагностика необхідна для підтвердження вагітності на ранніх термінах від 2 тижнів (проводять при позитивному тесті на вагітність або затримки менструального циклу). При підтвердженій вагітності УЗД призначається в обов'язковому порядку мінімум 3 рази — по одному разу в першому, другому і третьому триместрах (на 11-13; 20-24; 30-32 тижнях відповідно).

У Сіті Клініці проводиться як УЗД діагностика вагітності, так і УЗД скринінг підтвердженій вагітності.

Як проводиться УЗД скринінг при вагітності?

Головна мета УЗД скринінгу при підтвердженій вагітності - визначення аномалій розвитку плоду і виділення жінок в групу ризику.

Перший УЗД скринінг - проводиться з 11 по 13 тиждень вагітності, поєднується з біохімічним аналізом крові. Оцінюється загальна будова плоду, особливості будови, розташування плоду в порожнині матки.

Другий УЗД скринінг проводиться з 18 до 21 тиждень вагітності. Проводиться ретельний огляд всіх частин плоду (головний мозок, серце, нирки, шлунок, сечовий міхур, кінцівки і т.д.) на наявність будь-яких особливостей будови. Уже можливо визначити стать майбутньої дитини.

Третій скринінг проводиться з 32 до 34 тижня.

Embedded thumbnail
як проводиться УЗД скринінг при вагітності?
Дивитися відео

Ультразвукове дослідження під час вагітності призначається для:

  1. Підтвердження вагітності
  2. Підтвердження термінів вагітності
  3. Оцінки стану здоров'я жінки
  4. Оцінки стану здоров'я і розвитку плоду
  5. Дослідження розмірів плоду, його розташування
  6. Дослідження пуповини, плаценти, навколоплідних вод
  7. Визначення статі дитини

 

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Узд при вагітності — важливий етап комплексного
ведення вагітності

1

Планове ультразвукове дослідження при вагітності

Планове ультразвукове дослідження при вагітності дозволяє виявити патології розвитку плоду на ранніх стадіях, ускладнення третього триместру, вибрати тактику майбутніх пологів.

2

Планове, або обов'язкове УЗД при вагітності проводиться в кожному триместрі:

11-13 тижні, 20-22 тижні і 32-34 тижні. Також, УЗД може бути призначене при появі будь-яких симптомів, наприклад: кровотеча, набряки, болі в серці, загальна слабкість.

Наші експерти

Відгуки

21 травня 2021

Була приємно вражена комфортною атмосферою в клініці на проспекті Науки, доброзичливістю і клієнторієнтованістю координаторів рецепції та медичних сестер. І особлива подяка за професіоналізм, уважність і позитивність лікарю-ендоскопісту Молокову Дмитру Олександровичу і лікарю-анестезіологу Рогожі...

Марина
24 липня 2018

Клиника замечальная, очень уютно, чисто и комфортно. Теперь я больше не боюсь врачей!

Валерий
31 травня 2017

30/05/17 проходил колоноскопию кишечника с анастезией. Немного волновался, конечно перед процедурой, но оказалось, что совершенно зря. Все было сделано на таком профессиональном уровне и совершенно безболезненно, что вроде бы просто вздремнул на чуть-чуть и получил результат обседования.
Большое...

07 жовтня 2016

Неодноразово обстежувалася на УЗІ, дуже сподобалося. Приємні співробітники, а головне кваліфіковані працівники. Я дуже вдячна ЯРЕНКО ИРИНІ ЛЕОНИДОВНІ за її роботу та уміння все чітко пояснити. Раджу її як ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНОГО ЛІКАРЯ.)))

27 червня 2016

Була на УЗД 1 триместру. Дуже вдячна, все дуже сподобалось. Процвітання вашій клініці.

23 березня 2016

Мне понравился прием доктора-УЗИ (Уманской). А больше всего обрадовал мой диагноз. Спасибо!

26 грудня 2015

Спасибо Вам за быстро е качественное предоставление мед.услуг. всегда позитивный и отзывчивый персонал клиники готов в любое время предоставить помощь и всю необходимую информацию по состоянию пациентов.

11 грудня 2015

Сіті Клініка зарекомендувала себе, як така, що надає якісні послуги. Я дуже задоволена тим, як тут приймають пацієнтів, доброзичливий персонал, висококваліфіковані спеціалісти. Звертаюся до цієї клініки вже повторно. Мені подобається, що у Сіті Клініці мені не нав’язують непотрібних аналізів....

Тимошенко Н.Т.
14 листопада 2015

Висловлюю подяку лікарю-мамологу Бабік А.І за увагу, професійний підхід до лікування, доброзичливе відношення. А також лікарю УЗД Радіонову Д.О. Дякую персоналу за приємну та доброзичливу атмосферу.

Людмила И.
10 листопада 2015

Очень нравится Сити Клиника, приятная радушная атмосфера, Врачи очень внимательны и чуткие, детально обследуют и дают адекватные рекомендации. рекомендую друзьям и близким! Большое Вам спасибо!

Проведення УЗД під час вагітності абсолютно безпечне для плоду.

Сіті Клініка — це, перш за все, кваліфікований і уважний персонал, комфортні й затишні кабінети, новітнє обладнання для точної діагностики.

Проведення УЗД під час вагітності абсолютно безпечне для плоду.

Сіті Клініка — це, перш за все, кваліфікований і уважний персонал, комфортні й затишні кабінети, новітнє обладнання для точної діагностики.

УЗД при вагітності зазвичай проводиться три-чотири рази, в кожному триместрі вагітності. Якщо на ранніх термінах оцінюється в основному факт наявності вагітності, то на більш пізніх термінах фахівець дивиться на стан здоров'я малюка, його зріст і вагу. Також УЗД при вагітності використовують для оцінки стану матки і плаценти, кількості навколоплідних вод та інших даних, важливих для виношування вагітності та наступних пологів.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736