УЗД всіх органів

Ультразвукове дослідження внутрішніх органів людини — найдоступніший і безпечний метод дослідження.

 

УЗ діагностика

Найбільш безпечним і ефективним методом діагностики є УЗД — ультразвукова діагностика, яка не потребує спеціальної підготовки від пацієнта і багато часу.

Цей метод базується на особливостях ультразвукових хвиль, які пронизують тканини, в цей час датчик дозволяє фіксувати зміни, що представляють собою конкретне зображення.

Як ефективний метод візуалізації, УЗД застосовують при первинній діагностиці захворювань нирок, органів черевної порожнини, малого тазу, щитоподібної залози, надниркових залоз, при вагітності, при діагностиці стану серця, захворювань суглобів, шиї, кінцівок, також для того, щоб виявити рідину в плевральній порожнині і т. д.

Embedded thumbnail
УЗ діагностика
Дивитися відео

Які органи ми досліджуємо за допомогою
УЗ діагностики?

  1. УЗД черевної порожнини дозволяє виявити патологію внутрішніх органів і вчасно запобігти розвитку гострого періоду захворювання;
  2. УЗД щитоподібної залози вкрай необхідне, оскільки порушення функцій щитоподібної залози впливає практично на всі процеси в організмі;
  3. УЗД сечостатевої системи необхідне для виявлення хронічних запальних процесів у цій сфері;
  4. УЗД молочних залоз виконується для своєчасної діагностики різного роду мастопатії і т. д. Профілактичні обстеження допомагають виявити онкологічні захворювання, які на ранніх стадіях протікають приховано, але при своєчасній діагностиці лікуються значно легше.

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Підготовка до УЗД

1

Підготовка до УЗД

Перед УЗД черевної порожнини бажано виключити з раціону ряд газоутворювальних продуктів: бобові, свіжі овочі, молочні продукти, чорний хліб, солодкі страви, фрукти, газовані напої.

Напередодні процедури легко пообідати, а вечерю взагалі виключити, дослідження необхідно проводити на голодний шлунок.

2

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз краще проходити з 3-го по 9-й день циклу.

3

УЗД гінекологічне

У гінекології ультразвукове дослідження проводять на 3-7й день циклу, або ж на 19й-21й. Якщо необхідний моніторинг овуляції, гінеколог сам призначає день огляду. Підготовка до процедури необхідна тільки, якщо проводиться трансабдомінальне дослідження (потрібно, щоб сечовий міхур був наповнений)

4

УЗД наднирників

Інші види досліджень, наприклад УЗД наднирників, проводяться без попередньої спеціальної підготовки.

Наші експерти

Відгуки

21 травня 2021

Була приємно вражена комфортною атмосферою в клініці на проспекті Науки, доброзичливістю і клієнторієнтованістю координаторів рецепції та медичних сестер. І особлива подяка за професіоналізм, уважність і позитивність лікарю-ендоскопісту Молокову Дмитру Олександровичу і лікарю-анестезіологу Рогожі...

Марина
24 липня 2018

Клиника замечальная, очень уютно, чисто и комфортно. Теперь я больше не боюсь врачей!

Валерий
31 травня 2017

30/05/17 проходил колоноскопию кишечника с анастезией. Немного волновался, конечно перед процедурой, но оказалось, что совершенно зря. Все было сделано на таком профессиональном уровне и совершенно безболезненно, что вроде бы просто вздремнул на чуть-чуть и получил результат обседования.
Большое...

07 жовтня 2016

Неодноразово обстежувалася на УЗІ, дуже сподобалося. Приємні співробітники, а головне кваліфіковані працівники. Я дуже вдячна ЯРЕНКО ИРИНІ ЛЕОНИДОВНІ за її роботу та уміння все чітко пояснити. Раджу її як ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНОГО ЛІКАРЯ.)))

27 червня 2016

Була на УЗД 1 триместру. Дуже вдячна, все дуже сподобалось. Процвітання вашій клініці.

23 березня 2016

Мне понравился прием доктора-УЗИ (Уманской). А больше всего обрадовал мой диагноз. Спасибо!

26 грудня 2015

Спасибо Вам за быстро е качественное предоставление мед.услуг. всегда позитивный и отзывчивый персонал клиники готов в любое время предоставить помощь и всю необходимую информацию по состоянию пациентов.

11 грудня 2015

Сіті Клініка зарекомендувала себе, як така, що надає якісні послуги. Я дуже задоволена тим, як тут приймають пацієнтів, доброзичливий персонал, висококваліфіковані спеціалісти. Звертаюся до цієї клініки вже повторно. Мені подобається, що у Сіті Клініці мені не нав’язують непотрібних аналізів....

Тимошенко Н.Т.
14 листопада 2015

Висловлюю подяку лікарю-мамологу Бабік А.І за увагу, професійний підхід до лікування, доброзичливе відношення. А також лікарю УЗД Радіонову Д.О. Дякую персоналу за приємну та доброзичливу атмосферу.

Людмила И.
10 листопада 2015

Очень нравится Сити Клиника, приятная радушная атмосфера, Врачи очень внимательны и чуткие, детально обследуют и дают адекватные рекомендации. рекомендую друзьям и близким! Большое Вам спасибо!

УЗД — єдина можливість в реальному часі побачити внутрішні органи в різних проекціях, оцінити анатомічні взаємини, виключити органічну патологію, оцінити структуру органів. Метод ультразвукового дослідження на сьогодні є одним з найбільш інформативних і безпечних для пацієнта.

Якщо ви знаєте своє захворювання і вам необхідно контролювати його перебіг, або ви бажаєте пройти обстеження, досвідчені лікарі ультразвукової діагностики Сіті Клініки вже чекають на вас, варто лише записатися на прийом і отримати точний висновок. УЗД органів допоможе виявити та вилікувати на ранній стадії практично будь-яке жіноче або чоловіче захворювання.

Переваги УЗД — це, перш за все, безпека та оперативність процедури, інформативність і точність діагностики, можливість обстежити будь-який орган, застосування до пацієнтів будь-якого віку. До того ж, сьогодні все більшого поширення набуває УЗД-3D, що дозволяє детально і повно обстежити практично будь-який куточок нашого організму.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736