Лікування порушень ерекції в Києві

Комфортне обстеження і лікування в медичному центрі Сіті Клініка

Що таке еректильна дисфункція?

Еректильна дисфункція - це порушення в статевій сфері у чоловіків, яке характеризується зниженням обсягу і щільності статевого члена під час статевого збудження, що робить неможливим проведення повноцінного статевого акту.

Говорити про існування серйозної проблеми варто тільки в тому випадку, якщо порушення ерекції спостерігається більш ніж в 25% статевих актів. Як правило, еректильна дисфункція свідчить про зниження загального стану здоров'я, але ніяк не впливає на неможливість сім'явиверження або нездатність до зачаття дитини. Відповідно, більш ніж в 90% випадків дану проблему можна усунути, якщо вчасно звернутися до лікаря і почати лікування.

Ключові фактори, що провокують порушення ерекції:

 1. Ендокринні — пов'язані з порушенням роботи залоз внутрішньої секреції, що забезпечують утворення тестостерону. Подібне може бути наслідком генетичних захворювань, пухлин або перенесених травм. В даному випадку еректильна дисфункція успішно піддається лікуванню.
 2. Медикаментозні — виникають через прийом певних лікарських препаратів, що блокують вироблення статевих гормонів. Серед таких препаратів можна виділити наркотичні речовини та засоби, спрямовані на зниження функцій кори головного мозку.
 3. Неврологічні — пов'язані з великою групою захворювань периферичних нервів, головного або спинного мозку. До них також відносяться травми промежини й малого таза.
 4. Психологічні — в даному випадку еректильна дисфункція виникає внаслідок стресу, депресії, неврозу, втоми або боязні зазнати невдачі в ліжку. Проблеми у взаєминах з партнеркою, а також часта зміна статевих партнерів можуть також призвести до порушення ерекції.

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Як виявити і діагностувати порушення ерекції?

Як виявити порушення ерекції?

Оскільки еректильна дисфункція характеризується певними змінами в статевій сфері у чоловіків, то її «традиційними» симптомами є:

 • зниження сексуального потягу (чоловічого лібідо);
 • порушення ерекції;
 • нестабільність еякуляції (передчасне або запізніле сім'явиверження);
 • відсутність оргазму (аноргазмія).

Діагностика еректильної дисфункції

 • Перед лікуванням пацієнт повинен пройти повне діагностичне обстеження. Воно необхідне для визначення причини захворювання та оцінки загального стану організму.
 • В першу чергу слід визначити природу захворювання: психологічну або органічну.
 • Якщо причини психологічні, то проблеми, як правило, починаються раптово, мають непостійний характер і проходять після усунення зовнішньої причини.
 • Якщо причина слабкої ерекції фізіологічна, то захворювання починається поступово, має систематичний характер, а також у пацієнта відсутні спонтанні нічні (ранкові) ерекції. При цьому у хворого зазвичай присутні серцево-судинні, урологічні та ендокринні захворювання.

 

1

Що включає в себе діагностика?
 

 • консультацію уролога;
 • допплерографічне й ультразвукове дослідження судин;
 • УЗД передміхурової залози, статевого члена і мошонки;
 • аналізи крові на гормони;
 • обстеження на наявність захворювань, що передаються статевим шляхом;
 • спермограму.
2

Як проводиться лікування?

Апарат "АІР-У плюс", наявний в Сіті Клініці, призначений для лікування імпотенції, обумовленої як легким порушенням ерекції, так і повною її відсутністю, ліквідації дегенеративних змін в судинній системі статевого члена, відновлення його трофіки, а також для поліпшення кровопостачання передміхурової залози й слизової уретри в комплексному лікуванні уретритів і простатитів шляхом посилення припливу крові до тканин статевого члена і фіксації в них раніше введеного лікарського препарату, впливаючи вакуумом як самостійно, так і в комбінації з фотодинамічною терапією.

Відгуки

Ірина
21 грудня 2018

Неодноразово зверталася до Мазур Олени Олегівни, чудового лікаря. консультації вичерпні та надзвичайно корисні, бронхіт який не проходив місяць, Олена Олегівна вилікувала за 3 дні!!! Моя мати також пройшла успішне лікування у Батрака Олега Володимировича, це просто надзвичайний лікар та чудова...

27 червня 2016

Вперше відвідав Сіті Клініку. Сподобалось відношення персоналу, уважність до кожного пацієнта відчувалась. Лікар зацікавлений у тому, щоб вилікувати пацієнта. Дякую

04 березня 2016

Сіті Клініку я відвідую не вперше. Мені дуже подобається обслуговування лікарів та середнього медичного персоналу, дуже ввічливі та коректні адміністратори на ресепшині, завжди зустрічають із посмішкою.

22 грудня 2015

У клініці працюють чудові спеціалісти, які знаються на своїй справі та допомагають людям. Чудова атмосфера завдяки людям, які тут працюють, завжди затишно та грає приємна музика.

Олег Васильевич
29 листопада 2015

27.04.15 я был на приеме у врача (Батрак О.В.). Приятная, теплая атмосфера в Клинике, внимательный врач. Все замечательно! На сегодня это одна из лучших клиник, в которых мне доводилось быть.

Таран Т.М.
13 листопада 2015

Сіті Клініка-це професійний підхід до кожного. Вперше у вашому центрі і вже маю позитивні враження. Спасибі вам! Відтепер я ваш клієнт!

Евгений
10 листопада 2015

Сити Клиника-Лучшая клиника в Киеве из частных, и по цене, и по обслуживанию. Очень внимательные к клиентам. С уважением, Евгений

Ирина
09 листопада 2015

Прошла обследование в Вашей клинике, всё понравилось. Особенно хочу поблагодарить маммолога. Бабик Андрей Иванович профессиональный, чуткий, внимательный врач. С уважением, Ирина

09 листопада 2015

Дуже спокійна і затишна атмосфера. Мила рецепція.

Кохан І.С.
04 листопада 2015

Сбодобалось відношення персоналу, уважне та привітливе. Лікар надав консультацію повноцінно з корисними рекомендаціями, дбайливе ставлення середнього медперсоналу. Дякую Вам за ввічливість, дбайливість та допомогу. Сподобався таож інтер'ер та розписане малюнками парадне, все зроблено для комфорту...

У числі найбільш частих причин еректильної дисфункції необхідно відзначити проблеми з судинами. Через порушення припливу крові до статевого члена ерекція настає дуже повільно або швидко слабшає, не дозволяючи чоловікові закінчити статевий акт. Подібна проблема особливо актуальна для курців, оскільки порушує роботу внутрішньої оболонки судин, що відповідають за «стимулятор» потенції — оксид азоту.

На жаль, більшість чоловіків приховують подібні проблеми й не звертаються до лікаря. Метод лікування залежить від результатів діагностичного обстеження. Нерідко для вирішення цієї проблеми потрібно всього лише скорегувати харчування і відмовитися від куріння та алкоголю. Якщо в основі захворювання психологічні проблеми, успішно використовується психотерапія. При органічній слабкій ерекції підбирають фармакологічні препарати й проводять лікування основного захворювання.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736