Лікування фімозу в Києві

Ефективне лікування фімозу — швидко і без наслідків в
медичному центрі Сіті Клініка

Чому необхідно робити операцію якомога раніше?

Фімоз — захворювання при якому спостерігається звуження крайньої плоті статевого члена, через що стає неможливим оголити головку. На початкових стадіях захворювання головку важко оголити тільки при ерекції, а на більш пізніх — навіть в стані спокою.

Дане захворювання створює серйозні проблеми в статевому житті чоловіка: погіршує її якість і чуттєвість, ускладнює, а іноді робить і абсолютно неможливою підтримку в чистоті статевого члена, що створює ідеальні умови для розвитку інфекцій.

Embedded thumbnail
фімоз
Дивитися відео

Основні симптоми фімозу

  1. Запалення крайньої плоті і головки статевого члена
  2. Порушення сечовипускання
  3. Гнійні виділення
  4. Почервоніння
  5. Сверблячка в області головки й статевого члена

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Процедура лікування фімозу в Сіті клініці

1

Лікар після повного огляду і підтвердження діагнозу готує пацієнта до операції:
 

  • Пацієнту робиться місцева анестезія, при якій він абсолютно не буде відчувати болю. Максимум це невеликий дискомфорт.
  • Операція проводиться хірургічним шляхом методом кругового висічення крайньої плоті лазером і апаратом радіохвильової хірургії (радіохвильовим ножем) безболісно і безкровно
  • Відразу після операції пацієнт може провести деякий час в денному стаціонарі, а може відразу відправиться додому (після операції немає ніяких обмежень в пересуванні).
2

Повне загоєння після операції настає після закінчення 2-3 тижнів
 

  • Пацієнт приходить на повторну консультацію, щоб лікар після огляду переконався, що процес загоєння проходить нормально.
  • Так як використовується шовний матеріал, в знятті швів немає необхідності.

Що кажуть клієнти ...

Ірина
21 грудня 2018

Неодноразово зверталася до Мазур Олени Олегівни, чудового лікаря. консультації вичерпні та надзвичайно корисні, бронхіт який не проходив місяць, Олена Олегівна вилікувала за 3 дні!!! Моя мати також пройшла успішне лікування у Батрака Олега Володимировича, це просто надзвичайний лікар та чудова...

27 червня 2016

Вперше відвідав Сіті Клініку. Сподобалось відношення персоналу, уважність до кожного пацієнта відчувалась. Лікар зацікавлений у тому, щоб вилікувати пацієнта. Дякую

04 березня 2016

Сіті Клініку я відвідую не вперше. Мені дуже подобається обслуговування лікарів та середнього медичного персоналу, дуже ввічливі та коректні адміністратори на ресепшині, завжди зустрічають із посмішкою.

22 грудня 2015

У клініці працюють чудові спеціалісти, які знаються на своїй справі та допомагають людям. Чудова атмосфера завдяки людям, які тут працюють, завжди затишно та грає приємна музика.

Олег Васильевич
29 листопада 2015

27.04.15 я был на приеме у врача (Батрак О.В.). Приятная, теплая атмосфера в Клинике, внимательный врач. Все замечательно! На сегодня это одна из лучших клиник, в которых мне доводилось быть.

Таран Т.М.
13 листопада 2015

Сіті Клініка-це професійний підхід до кожного. Вперше у вашому центрі і вже маю позитивні враження. Спасибі вам! Відтепер я ваш клієнт!

Евгений
10 листопада 2015

Сити Клиника-Лучшая клиника в Киеве из частных, и по цене, и по обслуживанию. Очень внимательные к клиентам. С уважением, Евгений

Ирина
09 листопада 2015

Прошла обследование в Вашей клинике, всё понравилось. Особенно хочу поблагодарить маммолога. Бабик Андрей Иванович профессиональный, чуткий, внимательный врач. С уважением, Ирина

09 листопада 2015

Дуже спокійна і затишна атмосфера. Мила рецепція.

Кохан І.С.
04 листопада 2015

Сбодобалось відношення персоналу, уважне та привітливе. Лікар надав консультацію повноцінно з корисними рекомендаціями, дбайливе ставлення середнього медперсоналу. Дякую Вам за ввічливість, дбайливість та допомогу. Сподобався таож інтер'ер та розписане малюнками парадне, все зроблено для комфорту...

Запущена стадія фімозу може привести до подальшого рубцювання крайньої плоті.

Важким ускладненням фімозу може стати парафімоз (обмеження головки статевого члена)

Фімоз: причини, небезпеки і лікування

Фімоз є причиною неможливості оголення головки члена. Це пов'язано зі звуженням кільця крайньої плоті. Ця проблема зустрічається у багатьох чоловіків. Її не можна ігнорувати, оскільки наслідки можуть стати незворотними і сумними.

Запущена стадія фімозу може привести до подальшого рубцювання крайньої плоті.

Важким ускладненням фімозу може стати парафімоз (обмеження головки статевого члена)

Фімоз: причини, небезпеки і лікування

Фімоз є причиною неможливості оголення головки члена. Це пов'язано зі звуженням кільця крайньої плоті. Ця проблема зустрічається у багатьох чоловіків. Її не можна ігнорувати, оскільки наслідки можуть стати незворотними і сумними.

Фімоз може бути вродженим і набутим. Вроджений фімоз не представляє собою небезпеки. Зазвичай, ця патологія проходить ще в дитячому віці. Реальну загрозу являє собою придбаний фімоз. Це відхилення може виникнути в зрілі роки, але частіше утворюється в літньому віці.

Для чого і як лікувати фімоз?

Фімоз може викликати безліч різних комплексів. В результаті це негативно позначається на соціальній поведінці, статусі і якості статевого життя. З тієї причини, що шкіра крайньої плоті закриває головку статевого члена, чоловік отримує значно менше задоволення від статевого акту. Також, цей дефект ускладнює підтримку гігієни статевого органу. В результаті значно підвищується ризик розвитку інфекцій.

Лікування фімозу здійснюється двома способами: консервативним і оперативним.

Консервативне лікування включає в себе різні мазі, які пом'якшують шкіру крайньої плоті й живлять її необхідними компонентами. Для отримання необхідного ефекту необхідно розтягувати шкіру пальцями або за допомогою Гланши. Гланши являє собою спеціальне пристосування для розтягування шкіри крайньої плоті статевого члена. Оперативне лікування більше не проводиться за допомогою скальпеля. Завдяки технологічному прогресу, операція з видалення крайньої плоті проходить за допомогою лазерної корекції. Ця процедура безкровна і практично безболісна. Пацієнт може відчувати тільки легкий дискомфорт. Процедура триває близько 20-ти хвилин. Після її проведення пацієнт може покинути лікарню.

В ході процедури відбувається випаровування патологічної шкіри крайньої плоті. Це здійснюється завдяки високій температурі лазерного променя. Після шкіра крайньої плоті тимчасово покривається скоринкою. Синці, набрякання тканин та інші побічні ефекти виключені. Завдяки утворенню скоринки, післяопераційне інфікування неможливо.

Протягом місяця після проведення оперативного втручання пацієнту протипоказана статева активність. Через цей час пацієнт може повернутися до повноцінного сексуального життя.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
+38 (044) 502-20-00
+38 (068) 868-20-00
+38 (050) 190-70-07
+38 (063) 588-20-00
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00 нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
+38 (044) 502-20-00
+38 (068) 868-20-00
+38 (050) 190-70-07
+38 (063) 588-20-00
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00 нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736