Лапароскопія кісти яєчника в Києві

Embedded thumbnail
лапароскопічна гінекологія
Дивитися відео

Кіста яєчника - порожнинне новоутворення, заповнене рідиною. Деякі види таких порожнин зникають самостійно і не потребують лікування. Якщо ж без видалення не обійтися, проводиться лапароскопія кісти яєчника.

Це малоінвазивне втручання, яке виконується за допомогою лапароскопа. Апарат оснащений камерою і вводиться через невеликі розрізи. Лапароскопія кісти яєчників має на увазі їх видалення. Виконується вона під загальною анестезією і триває 1-2 години.

У Сіті Клініці можна провести видалення кісти яєчника. Лапароскопія у нас виконується досвідченими лікарями із застосуванням високоточного оснащення. Перед процедурою жінка проходить повне обстеження, здає аналізи. Також призначається УЗД, ЕКГ.

Лапароскопія кісти яєчника в Києві використовується досить широко, бо дозволяє зменшити реабілітаційний період і мінімізувати ускладнення. Вже через кілька днів після втручання дозволяється повернутися до звичного способу життя, за винятком фізичних навантажень, тренувань. Втручання практично не залишає шрамів на шкірі.

 

Лапароскопія кісти яєчника в Сіті Клініка

Дане захворювання вимагає ретельного спостереження з боку фахівця. При виявленні кісти в одних випадках застосовується вичікувальна тактика, в інших показано хірургічне лікування. У нашому медичному центрі лапароскопія кісти яєчника володіє такими перевагами:

  • використання сучасного обладнання, що забезпечує чітку візуалізацію і точність виконання втручання
  • високий рівень кваліфікації й великий досвід роботи фахівців
  • індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, складання плану лікування і реабілітації відповідно до встановленого діагнозу
  • демократична ціна лапароскопії кісти яєчника
  • комфортні умови в клініці й уважне ставлення з боку персоналу

Після процедури лікар ретельно спостерігає за станом пацієнтки, контролює процес виходу з наркозу. Це дозволяє уникнути різні ускладнення і забезпечити пацієнтці максимально м'яке відновлення. Також після процедури фахівець роз'яснює тонкощі періоду відновлення, дає рекомендації щодо способу життя, харчування, статевої активності в період реабілітації.

 

Ціни на лапароскопію кісти яєчника в Сіті Клініці

У нашому медичному центрі пройти діагностику та лікування може практично кожна жінка. Ми рекомендуємо звернутися саме до нас, якщо вам показана лапароскопія кісти яєчника. Ціна процедури залежить від розміру втручання і визначається індивідуально після попереднього обстеження пацієнтки.

Ми маємо у своєму розпорядженні досвідчених лікарів й сучасне обладнання. Тому лапароскопія кісти яєчника буде ефективною і безпечною.

Ми допоможемо вам відновити здоров'я репродуктивної системи!

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Наші експерти

Відгуки

Тетяна
23 січня 2019

Була на консультації та УЗД у лікаря Говорухи Ю.В. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Анна
03 січня 2019

Осталась очень довольна посещением доктора Яренко 03.01.19. Тактичная, внимательная, аккуратная, очень приятное впечатление осталось, все подробно объясняет, ничего лишнего не назначает. В клинике чисто и приятно, цены адекватные

Ася
21 грудня 2018

Лучший гинеколог Коханенко Светлана Александровна!! Благодаря ей я забеременела! Консультации всегда четкие ,все доступно объясняет. Ничего лишнего не назначает из обследований и препаратов , все по сути . Осмотр делает очень аккуратно.

02 серпня 2016

Замечательный врач Коханенко Светлана Александровна – комфортный и безболезненный прием, хорошая консультация. В следующий раз не страшно идти на прием.

05 липня 2016

Мені всі сподобалося, ввічливі адміністратори. Лікар дуже приємна, все чітко розповіла, пояснила усі нюанси. Обрали самий оптимальний варіант лікування. Лікар Пінчук М.І. професіонал у своїй сфері.

27 червня 2016

Дуже вдячна Коханенко Світлані Олександрівні, за високий рівень професійності, за дуже уважне ставлення до пацієнтів, за дуже відповідальний підхід лікаря гінеколога! Також хочу відмітити уважне ставлення працівників клініки на рецепції. Бажаю успіхів у праці.

27 червня 2016

Я отримала задоволення від обслуговування в клініці. Доктор була дуже ввічливою та уважною. Дуже сподобався компетентний та професійний підхід. Консультацією дуже задоволена.

27 червня 2016

Была на приеме у врача гинеколога. Приемом осталась довольна в полном объеме. Спасибо!

23 травня 2016

Я проходила осмотр у Яренко И.Л., очень хороший врач. Уже не первый раз на приеме у врача, обслуживанием, походом и консультацией полностью довольна. Буду и дальше проходить лечение и консультации в вашей клинике. Спасибо.

15 квітня 2016

Склалось гарне враження про персонал і про лікаря. Всі дуже уважні і приємні у спілкуванні. Буду рекомендувати своїм знайомим «Сіті Клініку» для відвідування.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736