Лапароскопія в Києві

Комфортне обстеження і лікування в медичному центрі Сіті Клініка

Embedded thumbnail
лапароскопічна гінекологія
Дивитися відео

Лапароскопія - лікарське втручання, що дозволяє візуально оцінити функціональність внутрішніх органів черевної порожнини. Виконується воно за допомогою спеціального апарату - лапароскопа, оснащеного міні камерою. З її допомогою вдається вивести зображення на екран і оглянути внутрішні органи пацієнтки «своїми очима».

Навіщо використовується і яка буває лапароскопія? Гінекологія застосовує два види цього втручання:

 • діагностична - спрямована на виявлення патологій
 • лікувальна - застосовується для хірургічного лікування діагностованого захворювання

Якщо після виявлення певної патології лікар вирішує відразу ж провести її усунення в рамках однієї процедури, говорять про лікувально-діагностичне втручання.

Лапароскопія в гінекології досить затребувана і використовується в таких випадках:

 • хронічний тазовий біль
 • лікування пухлин і кіст яєчників, склерокістозу
 • підозра на ендометрит, спайкова хвороба
 • розрив труби, позаматкова вагітність
 • необхідність обстеження органів малого таза
 • діагностика безпліддя, виявлення причини неефективності гормональної терапії
 • міома матки
 • внутрішня кровотеча, перекрут кісти або яєчника

 

Гінекологічна лапароскопія в Сіті Клініці

Широке застосування лапароскопії в гінекології обумовлено її інформативністю й малоінвазивністю. Процедура виконується через кілька проколів в животі, тому не вимагає тривалої реабілітації та практично не залишає слідів на шкірі.

Лапароскопія в гінекології (Київ) доступна в нашому медичному центрі. Звернувшись в Сіті Клініку, ви оціните такі переваги виконання процедури:

 • висококласні фахівці — маніпуляцію проводять лікарі з великим досвідом роботи
 • сучасне обладнання — воно забезпечує максимально чітку візуалізацію, дозволяє точно встановити діагноз і виконати серйозні хірургічні маніпуляції
 • доступність — ми пропонуємо оптимальну вартість послуги
 • комфорт — в нашій клініці створені такі умови, щоб кожен пацієнт відчував себе затишно і спокійно
 • індивідуальний підхід — план діагностики й лікування складається для кожної жінки окремо з урахуванням діагнозу, її віку та загального самопочуття

Такий підхід дозволяє нам виконувати дослідження безпечно і з високою точністю.

 

Ціни на гінекологічну лапароскопію в Сіті Клініці

У нашому медичному центрі застосовується діагностична та лікувальна лапароскопія в гінекології. Ціна процедури залежить від її виду, обстежуваного органу та обсягу маніпуляції.

Якщо використовується діагностична лапароскопія в гінекології, ціна її буде трохи нижче, ніж лікувальної. Точну вартість процедури ви можете дізнатися у лікаря після визначення її обсягу.

У Сіті Клініці виконати таке дослідження можна за демократичною ціною. Ми намагаємося зробити свої послуги доступними для кожної жінки.

Дізнатися подробиці ви можете по телефону +38 (044) 502 20 00 або +38 (098) 502 00 02.

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Діагностика та підготовка

Операції лапароскопії можуть бути плановими й екстреними.

У першому випадку перед процедурою проводиться планове обстеження. При екстрених операціях підготовка може бути мінімальною, якщо мова йде про порятунок життя пацієнтки.

Перед операцією обов'язковий гінекологічний мазок, проведення ЕКГ та флюорографії, УЗД гінекологічних органів, а якщо є хронічні хвороби — висновок терапевта про безпеку наркозу.

При необхідності призначається медикаментозна і психопрофілактична підготовка до операції. При відсутності протипоказань до операції та наркозу жінка підписує письмову згоду на операцію окремо на даний вид наркозу.

1

Проведення операції

Планові операції зазвичай призначають на ранок, і перед цим за кілька днів призначають легку дієту, а ввечері перед операцією проводять очищення кишечника клізмою.

Напередодні операції після 22.00 забороняють прийом їжі й води, вранці повторюють клізму.

Безпосередньо операція починається з того, що вуглекислим газом виробляється роздування черевної порожнини, необхідне для підняття черевної стінки й найкращого доступу до внутрішніх органів. Наступний етап — через пупок вводиться спеціальна голка, за допомогою якої здійснюється маленький прокол. Після того, як тиск газу в черевній порожнині досягає певної позначки, хірург вводить спеціальний прилад, який називається  лапароскоп. Він має невеликий діаметр і оснащений мікрокамерою, яка відображає на моніторі вид внутрішніх органів. Таким чином фахівці можуть отримати найбільш повну і достовірну інформацію про стан організму і про причини, що викликають які-небудь збої. Після проведення лапароскопії, лікарі рекомендують, як мінімум, добу залишатися в лікарні. Це необхідно для того, щоб контролювати стан жінки й процес одужання.

2

Післяопераційний режим і реабілітація

На відміну від порожнинних операцій, постільний режим після лапароскопії становить не більше доби.

Можливо двох-триденне перебування в стаціонарі за бажанням пацієнтки, але за медичними показаннями таке потрібно рідко. При цьому під час загоєння рани жінка практично не відчуває різних хворобливих відчуттів, тому нема потреби вживати сильні знеболювальні препарати, особливо наркотичні анальгетики.

Багатьох жінок хвилює проблема запобігання від вагітності після лапароскопії. Засоби контрацепції рекомендується підбирати на підставі консультації з фахівцем. В цілому, можна сказати, що після лапароскопії не існує якогось спеціального режиму, якого потрібно неухильно дотримуватися.

Єдине, що необхідно — це ретельно стежити за своїм здоров'ям і регулярно проходити огляд у кваліфікованого гінеколога.

Наші експерти

Відгуки

Тетяна
23 січня 2019

Була на консультації та УЗД у лікаря Говорухи Ю.В. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Анна
03 січня 2019

Осталась очень довольна посещением доктора Яренко 03.01.19. Тактичная, внимательная, аккуратная, очень приятное впечатление осталось, все подробно объясняет, ничего лишнего не назначает. В клинике чисто и приятно, цены адекватные

Ася
21 грудня 2018

Лучший гинеколог Коханенко Светлана Александровна!! Благодаря ей я забеременела! Консультации всегда четкие ,все доступно объясняет. Ничего лишнего не назначает из обследований и препаратов , все по сути . Осмотр делает очень аккуратно.

02 серпня 2016

Замечательный врач Коханенко Светлана Александровна – комфортный и безболезненный прием, хорошая консультация. В следующий раз не страшно идти на прием.

05 липня 2016

Мені всі сподобалося, ввічливі адміністратори. Лікар дуже приємна, все чітко розповіла, пояснила усі нюанси. Обрали самий оптимальний варіант лікування. Лікар Пінчук М.І. професіонал у своїй сфері.

27 червня 2016

Была на приеме у врача гинеколога. Приемом осталась довольна в полном объеме. Спасибо!

27 червня 2016

Дуже вдячна Коханенко Світлані Олександрівні, за високий рівень професійності, за дуже уважне ставлення до пацієнтів, за дуже відповідальний підхід лікаря гінеколога! Також хочу відмітити уважне ставлення працівників клініки на рецепції. Бажаю успіхів у праці.

27 червня 2016

Я отримала задоволення від обслуговування в клініці. Доктор була дуже ввічливою та уважною. Дуже сподобався компетентний та професійний підхід. Консультацією дуже задоволена.

23 травня 2016

Я проходила осмотр у Яренко И.Л., очень хороший врач. Уже не первый раз на приеме у врача, обслуживанием, походом и консультацией полностью довольна. Буду и дальше проходить лечение и консультации в вашей клинике. Спасибо.

15 квітня 2016

Склалось гарне враження про персонал і про лікаря. Всі дуже уважні і приємні у спілкуванні. Буду рекомендувати своїм знайомим «Сіті Клініку» для відвідування.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736