Хірургія щитоподібної залози в Києві

Точна діагностика і професійні операції у сфері ендокринології.
Комфортне обстеження і лікування в медичному центрі Сіті Клініка.

При захворюваннях щитоподібної залози хірургічне втручання потрібне в тому випадку, коли діагностовано злоякісне утворення або ж консервативні методи лікування не дають очікуваного терапевтичного ефекту. Найчастіше такі захворювання успішно лікуються і прогноз для пацієнта сприятливий, навіть якщо необхідна операція на щитоподібній залозі.

Показаннями до хірургічного втручання є:

  1. Злоякісне новоутворення в щитоподібній залозі;
  2. Доброякісні вузли, якщо вони заважають пацієнтові при диханні або ковтанні;
  3. Тиреотоксикоз, якщо надлишок гормонів не лікується медикаментозно;
  4. Зоб дуже великих розмірів, який здавлює судини, стравохід і інші органи.

 

 

Операції на щитоподібній залозі в Сіті Клініці

Лікування ендокринних захворювань є одним з пріоритетних напрямків в роботі нашого медичного центру. У нас працюють найкращі фахівці в цьому напрямку, які використовують найсучасніше обладнання і передові методики.

Види операцій:

  1. Субтотальна резекція — видалення окремого вузла, частки або частини щитоподібної залози. Зазвичай після такої операції прийом гормонів не потрібний — всі функції бере на себе решта органу.
  2. Тотальна резекція — повне видалення щитоподібної залози. Така операція робиться найчастіше при злоякісному характері захворювання. В цьому випадку пацієнту після хірургічного втручання призначається замісна терапія. Прийом правильно підібраних препаратів не веде до набору ваги або інших небажаних наслідків — людина живе повноцінним життям.

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Етапи лікування
 

1

Консультація

На первинній консультації лікар огляне пацієнта, проведе пальпацію щитоподібної залози та вивчить історію хвороби. Після чого призначить необхідні додаткові обстеження.

2

Обстеження

До операції необхідно зробити УЗД і ряд аналізів, в тому числі на рівень гормонів. За результатами обстеження лікар приймає остаточне рішення, чи потрібне проведення операції.

3

Операція

Необхідна попередня підготовка, що включає прийом спеціальних препаратів. Операція на щитоподібній залозі проводяться під загальним наркозом. Часто обсяг маніпуляції визначається вже в ході хірургічного втручання — лікар вирішує, чи потрібно видаляти щитоподібну залозу повністю або ж достатньо часткової резекції.

4

Відновлення

Період реабілітації залежить від різних чинників, в числі яких вік і загальний стан здоров'я пацієнта. Зазвичай після операції на щитоподібній залозі, пацієнт залишається в стаціонарі протягом 1-3 днів. Лікар призначить прийом необхідних після хірургічного втручання препаратів. Після операції обов'язково потрібно регулярно відвідувати ендокринолога, робити УЗД і спостерігати за рівнем гормонів.

Відгуки

05 червня 2019

2 роки я спілкуюсь з лікарем Стригуновою Юлією Іванівною, з приводу хронічного захворювання щитовидної і паращитовидної залоз. Після перших відвідин лікаря я написала дуже позитивний відгук, (я чомусь його не знайшла в відгуках, хоча в той же час написала відгуки ще по 2 лікарям, вони є). Я дуже...

Смелянец Л.И.
29 листопада 2016

Ноябрь, 2016 г. Клинику выбирала ближе к месту жительства (проживаю на Русановке), и по отзывам. Дважды была на консультации у врачаТкачук Любовь Анатолиевны. Очень осталась довольна консультациями. Впечатление полностью соответствует отзывам. Все было четко, корректно, грамотно, доброжелательно....

28 червня 2016

Клініку обрала через інтернет і вже після першого візиту була задоволена. Приємний персонал, лікарі професійно полікували. Буду ще звертатись у дану клініку. Рекомендую іншим.

12 квітня 2016

В клініці вперше, але приємно здивована привітність працівників, затишним інтер’єром та привабливими цінами. Окрема вдячність висококваліфікованому спеціалісту Грищенко Н.Ю. за сучасний і адекватний підхід до лікування і приємність у спілкуванні.

24 березня 2016

Відгуки про клініку лише позитивні. Проходжу лікування у лікаря Ткачук Любов Анатоліївни. Висококваліфікований спеціаліст, чуйна людина. Персонал клініки привітний. Вирішить будь-яку Вашу ситуацію та побажання.

24 березня 2016

Понравился доктор, как специалист, чувствуется улучшение состояния здоровья. Приятный персонал.

16 лютого 2016

Спасибо Клинике за компетентность и порядочность врачей. Обслуживаюсь уже не один раз и у разных врачей – всегда внимательно относятся к проблеме, назначают компетентное лечение и переживают за здоровье пациента. Спасибо за то, что небезразличны к проблемам людей и всегда переживаете, в наше время...

23 листопада 2015

Чудова клініка та уважний, кваліфікований персонал. Ткачук Любов Анатоліївна зі знанням справи підходить до вирішення проблеми зі здоров’ям, все докладно пояснює і співпереживає кожному. Бажаю процвітання клініці.

09 листопада 2015

Такого профессионального приема у меня еще не было. Очень доступно, грамотно и корректно врач все объяснила и расписала. Врач Ткачук Л.А. не просто хороший доктор, а еще очень красивая женщина, что очень важно для больных, особенно мужчин. В клинике высокий европейский уровень.

Марія Володимірівна
23 жовтня 2015

В сіті Клініку прийшла по рекомендації свого лікуючого лікаря, до Ткачук Любові Анатоліївни. Результат мене задовільнив тим, що лікар проникає проблемою свого паціетна та надає коректне лікування і орієнтується також на інших хворобах паціента. Я і дадалі буду лікуватись та звертатись до Ткачук...

Різними захворюваннями щитоподібної залози страждає 3% населення всього світу. Це близько 200 мільйонів чоловік. В Україні ж цей показник значно вищий — різну патологію ендокринної системи мають близько 40% наших співвітчизників. Найчастіше подібні захворювання зустрічаються у жінок. Щоб запобігти розвитку серйозних захворювань, варто раз на рік приходити на консультацію до ендокринолога, робити УЗД і здавати аналіз крові на рівень гормонів.

Різними захворюваннями щитоподібної залози страждає 3% населення всього світу. Це близько 200 мільйонів чоловік. В Україні ж цей показник значно вищий — різну патологію ендокринної системи мають близько 40% наших співвітчизників. Найчастіше подібні захворювання зустрічаються у жінок. Щоб запобігти розвитку серйозних захворювань, варто раз на рік приходити на консультацію до ендокринолога, робити УЗД і здавати аналіз крові на рівень гормонів.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736