Хірургія одного дня в Києві

Мала (амбулаторна) хірургія одного дня дозволяє видаляти бородавки, папіломи, кондиломи методом радіохвильової хірургії.

Методика лікування бородавок, папілом, кондилом

Від виникнення бородавок, папілом, кондилом та ін. не застрахований ніхто. Вони можуть з'являтися в різних місцях тіла і доставляти дискомфорт, незручності, а в деяких випадках і біль.

Один з найкращих способів їх видалення — радіохвильова хірургія. Якщо бородавки великих розмірів і їх не можна закоагулювати, використовують електрокоагулятор і скальпель.

Якщо Ви поранилися, зачепили «родимку», виявили врослий ніготь, намацали незрозуміле утворення на тілі в будь-якому місці — Вам необхідна консультація хірурга.

Хірурги Сіті Клініки використовують як традиційний метод — механічний скальпель, так і радіохвильовий скальпель, який мінімально травмує тканини, завдяки чому досягається максимальний косметичний ефект.

Embedded thumbnail
Лікування захворювань шкіри
Дивитися відео

Переваги видалення бородавок, папілом,
кондилом в Сіті Клініці

 1. Видалення методом радіохвильової хірургії за допомогою радіохвильового ножа. Великі утворення — за допомогою скальпеля, якщо їх не можна закоагулювати.
 2. У гінекології та урології актуальне додаткове обстеження і спеціальне антивірусне або імуномодулююче лікування, бо папіломи мають вірусну природу походження.
 3. Проводиться якісна місцева анестезія, тому практично не відчувається болю під час і після операції.
 4. Відмінний косметичний ефект — завдяки цьому методу практично не залишається рубців, шрамів, що є оптимальним для операцій на обличчі.
 5. Відсутність нагноєння післяопераційних ран завдяки стерилізаційному ефекту, що випромінюється радіохвилями, і знижує ризик розвитку інфекційних ускладнень.

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Мала амбулаторна хірургія в медичному центрі
Сіті Клініка

У медичному центрі Сіті Клініка радіохвильова хірургія застосовується для видалення доброякісних новоутворень шкіри і слизових оболонок: папіломи, бородавки, кондиломи, судинні зірочки, поліпи.

Протипоказання щодо використання даного методу: наявність у пацієнта кардіостимулятора, що вимагає прийняття додаткових запобіжних заходів.

Якщо не звертатися до фахівця щодо вирішення цієї проблеми, а займатися самолікуванням, може виникнути малігнізація — переродження в злоякісну пухлину. Також може бути присутнім косметичний дефект і зниження якості життя.

Радіохвильова хірургія — передовий метод лікування в косметичній дерматології. Радіохвильовий ніж найкраще підходить для взяття матеріалу на біопсію. Методика радіокоагуляції виключає опіки тканин, відсутній біль, набряк, запалення, що обумовлює швидке загоєння і комфортне протікання післяопераційного періоду.

1

Екстрена мала хірургія та лікування нагноєння ран

 • Карбункул
 • Фурункул
 • Флегмона
 • Абсцес
 • Панарицій
 • Пароніхія
 • Гематома
2

Безконтактне видалення новоутворень і патологій

 • Врослі і уражені грибком нігті
 • Тромбоз, трофічна виразка
 • Судинні зірочки
 • Бородавка
 • Папілома
 • Фіброма
 • Кондилома
 • Гемангіома
 • Атерома

Наші експерти

Відгуки

Олена
14 червня 2021

Дуже доброзичлива атмосфера. Привітний персонал, що завжди йде назустріч. Адекватні ціни. Рекомендую.
Особий респект лікарю Солярику В.В..
Уважний, коректний, чуйний. І саме головне, Професіонал!!
Ще раз, дякую, Володимире Валерійовичу !

Елена
09 вересня 2019

Хочу поделиться своим опытом обращения в «Сити Клинику». Мне необходима была хирургическая операция по удалению новообразования на руке. К сожалению знакомых, которые подсказали бы мне опытного хирурга в городе Киеве, у меня не оказалась. Идти в районную поликлинику я не решилась. Ознакомившись с...

23 травня 2016

Я дуже задоволений привітністю доступністю пояснення проблеми, з якою я звернувся до Батрака Олега Володимировича. Завдяки йому я наважився на необхідну мені операцію.

11 лютого 2016

Спасибо, Сити Клиника! У вас всегда уютно и комфортно, тепло и жизнерадостно! Вам дальнейшего процветания, а вашим пациентам и работникам крепкого здоровья!

18 січня 2016

Клиника понравилась, вежливый персонал, внимательные доктора, хорошее обслуживание.

11 грудня 2015

Была на приеме у хирурга, удаляли родинки. Персонал клиники очень внимательный, доступно объясняют что будут делать. В клинике чисто и уютно. Хирург убрал все быстро и аккуратно.

Корпець Т.Я.
06 листопада 2015

Спасибо сотрудникам Сити Клиники за отличное обслуживание(вежливость, заботу и внимание) Будьте все здоровы, веселы и жизнерадостны! Удачи Вам в новом 2015 году! Счастья и всех благ!

30 жовтня 2015

Врачи отличные, выписывают качественное лечение. Очень ответственно относятся к своей работе. Очень хорошая клиника, советую всем.

Баранецкая В.В.
24 жовтня 2015

Неоднократно посещая Сити Клинику, приятно удивлена отношением персонала. Всегда приветливые работники ресепции, подскажут и помогут. Спокойная обстановка в клинике делает такой процесс, как поход к врачу-более приятным и комфортным. Желаю приветливых и довольных пациентов. С наступающими...

Макаренко Николай
15 жовтня 2015

Приятные и квалифицированные врачи, все аккуратно и приятно!

Прояви інфекції ВПЛ (вірус папіломи людини)

Клінічні прояви ВПЛ – папіломи, бородавки, кондиломи. В деяких випадках вони можуть періодично з'являтися – клінічні прояви цієї вірусної інфекції залежать від стану імунітету.

Бородавки – це щільні округлі утворення з нерівною поверхнею до 1 см в діаметрі. Їхня поява можлива на різних ділянках тіла в будь-якому віці. Розрізняють прості, плоскі і підошовні бородавки.

Прояви інфекції ВПЛ (вірус папіломи людини)

Клінічні прояви ВПЛ – папіломи, бородавки, кондиломи. В деяких випадках вони можуть періодично з'являтися – клінічні прояви цієї вірусної інфекції залежать від стану імунітету.

Бородавки – це щільні округлі утворення з нерівною поверхнею до 1 см в діаметрі. Їхня поява можлива на різних ділянках тіла в будь-якому віці. Розрізняють прості, плоскі і підошовні бородавки.

Папіломи - округлі м'які утворення до 1 см в діаметрі, що мають широку основу або ніжку, коричневого або тілесного кольору. Улюбленою локалізацією є обличчя і шия, пахвова область або пахова.

Сосочковидні розростання на слизових (частіше статевих органів) називають загостреними кондиломами. Ці утворення становлять найбільшу онкологічну небезпеку, особливо при локалізації на голівці пеніса і шийці матки. Частіше утворюються відразу кілька кондилом, досягаючи свого розміру протягом декількох годин. Вони іноді запалюються, кровоточать.

Діагностика інфекції ВПЛ не представляє складності, досить оглянути новоутворення. Для визначення типу ВПЛ (його онконебезпека) використовуються ПЛР (визначення ДНК вірусу). Використовуються також цитологічна діагностика, дослідження біопсійного матеріалу. Взяття біопсії обов'язково в сумнівних випадках (для виключення злоякісного утворення).

Переваги лікування доброякісних утворень в Сіті Клініці

Носіям ВПЛ необхідності в лікуванні немає: вірус знаходиться в «сплячому» стані, а позбутися зовсім від нього неможливо. Лікування проводиться тільки при клінічних проявах — бородавках, кондиломах, папіломах. Всі ці утворення слід видаляти.

Перевагою видалення таких утворень в Сіті Клініці є те, що хірурги використовують радіохвильовий скальпель. Завдяки цьому, видалення відбувається практично безкровно, загоєння настає значно швидше, немає ризику занесення інфекції при видаленні. Після такого видалення практично не залишається рубців.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736