м. Київ, пр. Науки, 30

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А

 
 

Хірургія одного дня в Києві

Мала (амбулаторна) хірургія одного дня дозволяє видаляти бородавки, папіломи, кондиломи методом радіохвильової хірургії.

Методика лікування бородавок, папілом, кондилом

Від виникнення бородавок, папілом, кондилом і ін. Не застрахований ніхто. Вони можуть з'являтися в різних місцях тіла і доставляти дискомфорт, незручності, а в деяких випадках і біль.

Один з найкращих способів їх видалення — радіохвильова хірургія. Якщо бородавки великих розмірів і їх не можна закоагуліровати, використовують електрокоагулятор і скальпель.

Якщо Ви поранилися, зачепили «родимку», виявили врослий ніготь, намацали незрозуміле утворення на тілі в будь-якому місці — Вам необхідна консультація хірурга.

Хірурги Сіті Клініки використовують як традиційний метод — механічний скальпель, так і радіохвильовий скальпель, мінімально травмує тканини, завдяки чому досягається максимальний косметичний ефект.

Embedded thumbnail
Лікування шкірних захворювань
Дивитися відео

Переваги видалення бородавок, папілом,
кондилом в Сіті Клініці

 1. Видалення методом радіохвильової хірургії за допомогою радіохвильового ножа. Великі освіти — за допомогою скальпеля, якщо їх не можна закоагуліровати.
 2. У гінекології та урології актуально додаткове обстеження і лікування спеціальне антивірусне або імуномодулюючі бо папіломи мають вірусну природу походження.
 3. Проводиться якісна місцева анестезія тому практично не відчувається болю під час і після операції.
 4. Відмінний косметичний ефект — завдяки цим методом практично не залишається рубців, шрамів, що є оптимальним для операцій на обличчі.
 5. Відсутність нагноєння післяопераційних ран завдяки ефекту, що стерилізує випромінюється радіохвилями, що знижує ризик розвитку інфекційних ускладнень.

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Мала амбулаторна хірургія в медичному центрі
Сіті Клініка

У нашому медичному центрі Сіті Клініка радіохвильова хірургія, з успіхом, застосовується для видалення доброякісних новоутворень шкіри і слизових оболонок: папіломи, бородавки, кондиломи, судинні зірочки, поліпи.

Протипоказання щодо використання даного методу: наявність у пацієнта кардіостимулятора, що вимагає прийняття додаткових запобіжних заходів.

Якщо не звертатися до фахівця щодо вирішення цієї проблеми, а займатися самолікуванням, може виникнути малігнізація — переродження в злоякісну пухлину. А також може бути присутнім косметичний дефект і зниження якості життя.

Таким чином, радіохвильова хірургія — передовий метод лікування в косметичній дерматології. Радіохвильовий ніж найкраще підходить для взяття матеріалу на біопсію. Методика радіокоагуляціі виключає опіки тканин, відсутній біль, набряк, запалення, що обумовлює швидке загоєння і комфортне протікання післяопераційного періоду.

1

Екстрена мала хірургія та лікування нагноєння ран

 • Карбункул
 • Фурункул
 • Флегмона
 • Абсцес
 • Панарицій
 • Пароніхія
 • Гематома
2

Безконтактне видалення новоутворень і патологій

 • Врослі і уражені грибком нігті
 • Тромбоз, трофічна виразка
 • Судинні зірочки
 • Бородавка
 • Папілома
 • Фіброма
 • Кондилома
 • Гемангіома
 • Атерома

Наші експерти

Отзывы пациентов

Прояви інфекції ВП

Клінічні прояви ВПЛ – папіломи, бородавки, кондиломи. В деяких випадках вони можуть періодично з'являтися – клінічні прояви цієї вірусної інфекції залежать від стану імунітету.

Бородавки – це щільні округлі утворення з нерівною поверхнею до 1 см в діаметрі. Можливо їх поява на різних ділянках тіла в будь-якому віці. Розрізняють прості, плоскі і підошовні бородавки.

Прояви інфекції ВП

Клінічні прояви ВПЛ – папіломи, бородавки, кондиломи. В деяких випадках вони можуть періодично з'являтися – клінічні прояви цієї вірусної інфекції залежать від стану імунітету.

Бородавки – це щільні округлі утворення з нерівною поверхнею до 1 см в діаметрі. Можливо їх поява на різних ділянках тіла в будь-якому віці. Розрізняють прості, плоскі і підошовні бородавки.

Папіломи - округлі м'які утворення до 1 см в діаметрі, що мають широку основу або ніжку, коричневого або тілесного кольору. Улюбленою локалізацією є обличчя і шия, пахвова область або пахова.

Сосочковидні розростання на слизових (частіше статевих органів) називають загостреними кондиломами. Ці утворення становлять найбільшу онкологічну небезпеку, особливо при локалізації на голівці пеніса і шийці матки. Частіше утворюються відразу кілька кондилом, досягаючи свого розміру протягом декількох годин. Вони іноді запалюються, кровоточать.

Діагностика інфекції ВПЛ не представляє складності, досить оглянути новоутворення. Для визначення типу ВПЛ (його онконебезпека) використовуються ПЛР (визначення ДНК вірусу). Використовуються також цитологічна діагностика, дослідження біопсійного матеріалу. Взяття біопсії обов'язково в сумнівних випадках (для виключення злоякісного утворення).

Переваги лікування доброякісних утворень в Сіті Клініці

Носіям ВПЛ необхідності в лікуванні немає: вірус знаходиться в «сплячому» стані, а позбутися зовсім від нього неможливо. Лікування проводиться тільки при клінічних проявах — бородавках, кондиломах, папіломах.

Всі ці утворення слід видаляти. У деяких клініках їх видаляють за допомогою лазера, випалюють (кріодеструкція, електрокоагуляція), вирізають скальпелем.

Перевагою видалення цих утворень в Сіті Клініці є те, що хірурги використовують радіохвильовий скальпель. Завдяки цьому, видалення відбувається практично безкровно, загоєння настає значно швидше, немає ризику занесення інфекції при видаленні. Після такого видалення практично не залишається рубців.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
+38 (044) 502-20-00
+38 (068) 868-20-00
+38 (050) 190-70-07
+38 (063) 588-20-00
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
+38 (044) 502-20-00
+38 (068) 868-20-00
+38 (050) 190-70-07
+38 (063) 588-20-00
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-18:00
сб: вихідний
нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736