Гістероскопія в Києві

Огляд порожнини матки, що проводиться за допомогою оптичної системи для діагностики та хірургічного лікування гінекологічних захворювань

Методика проведення гістероскопії матки:

У порожнину матки вагінально вводиться гістероскоп — апарат, який представляє собою тонку трубку з підсвічуванням, відеокамерою і каналом для введення інструментів.

Щоб полегшити огляд стінок матки лікар вводить в її порожнину невелику кількість спеціального розчину або спеціального газу. Зображення, збільшене у 20 разів, виводиться на екран монітора. Порожнина матки ретельно оглядається, при необхідності через гістероскоп вводять маніпулятор і видаляють патологічний осередок. Після закінчення оптична система і рідина виводяться з матки. Необхідність в накладенні швів відсутня.

Процедура триває не більше 30 хвилин. Діагностична гістероскопія виконується без наркозу, лікувальна — з короткочасним внутрішньовенним знеболенням. Тривалість перебування в клініці після гістероскопії залежить від об'єму втручання, але не перевищує 2-3 годин.

Embedded thumbnail
Коли необхідна гістероскопія
Дивитися відео

Підготовка до гістероскопії

 1. Мазок на мікрофлору піхви
 2. Мазок на онкоцитологію
 3. Аналіз крові на гепатит В
 4. Група крові й резус-фактор
 5. Аналіз крові на сифіліс (RW)

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Існує два види гістероскопії:
діагностична та лікувальна

1

Діагностична гістероскопія — застосовується для уточнення патології матки. Використовувана оптична система вводиться без розширення цервікального каналу і без анестезії. Під час проведення діагностичної гістероскопії можна отримати матеріал на дослідження.

Показаннями до проведення діагностичної гістероскопії є:

 • Підозра на внутрішній ендометріоз тіла матки,
 • Підслизовий вузол міоми,
 • Синехії (зрощення) в порожнині матки,
 • Залишки плодового яйця,
 • Рак шийки матки й ендометрія,
 • Патологія ендометрія,
 • Перфорація стінок матки під час аборту або діагностичного вискоблювання,
 • Підозра на пороки розвитку матки,
 • Порушення менструального циклу у жінок дітородного віку,
 • Аномалії розвитку матки,
 • Кровотечі в постменопаузі,
 • Безпліддя.
2

Лікувальна гістероскопія — проводиться для корекції виявлених патологій. Під час лікувальної (оперативної) гістероскопії через гістероскоп вводяться додаткові інструменти, що дозволяють зробити різні маніпуляції: видалити поліпи, прибрати синехії (спайки), розсікти перегородки.

Показаннями до проведення лікувальної гістероскопії є:

 • Підслизова міома матки,
 • Внутрішньоматкова перегородка,
 • Внутрішньоматкові синехії,
 • Поліп ендометрія,
 • Гіперплазія ендометрія,
 • Нещодавно перенесений або наявний на момент дослідження запальний процес статевих органів,
 • Прогресуюча вагітність,
 • Рясна маткова кровотеча,
 • Стеноз шийки матки,
 • Поширений рак шийки матки,
 • Загальні інфекційні захворювання в стадії загострення (грип, пневмонія, пієлонефрит, тромбофлебіт),
 • Важкий стан хворої при захворюванні серцево-судинної системи, печінки, нирок.

Наші експерти

Відгуки

Тетяна
23 січня 2019

Була на консультації та УЗД у лікаря Говорухи Ю.В. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Анна
03 січня 2019

Осталась очень довольна посещением доктора Яренко 03.01.19. Тактичная, внимательная, аккуратная, очень приятное впечатление осталось, все подробно объясняет, ничего лишнего не назначает. В клинике чисто и приятно, цены адекватные

Ася
21 грудня 2018

Лучший гинеколог Коханенко Светлана Александровна!! Благодаря ей я забеременела! Консультации всегда четкие ,все доступно объясняет. Ничего лишнего не назначает из обследований и препаратов , все по сути . Осмотр делает очень аккуратно.

02 серпня 2016

Замечательный врач Коханенко Светлана Александровна – комфортный и безболезненный прием, хорошая консультация. В следующий раз не страшно идти на прием.

05 липня 2016

Мені всі сподобалося, ввічливі адміністратори. Лікар дуже приємна, все чітко розповіла, пояснила усі нюанси. Обрали самий оптимальний варіант лікування. Лікар Пінчук М.І. професіонал у своїй сфері.

27 червня 2016

Была на приеме у врача гинеколога. Приемом осталась довольна в полном объеме. Спасибо!

27 червня 2016

Дуже вдячна Коханенко Світлані Олександрівні, за високий рівень професійності, за дуже уважне ставлення до пацієнтів, за дуже відповідальний підхід лікаря гінеколога! Також хочу відмітити уважне ставлення працівників клініки на рецепції. Бажаю успіхів у праці.

27 червня 2016

Я отримала задоволення від обслуговування в клініці. Доктор була дуже ввічливою та уважною. Дуже сподобався компетентний та професійний підхід. Консультацією дуже задоволена.

23 травня 2016

Я проходила осмотр у Яренко И.Л., очень хороший врач. Уже не первый раз на приеме у врача, обслуживанием, походом и консультацией полностью довольна. Буду и дальше проходить лечение и консультации в вашей клинике. Спасибо.

15 квітня 2016

Склалось гарне враження про персонал і про лікаря. Всі дуже уважні і приємні у спілкуванні. Буду рекомендувати своїм знайомим «Сіті Клініку» для відвідування.

Ми готові надати повний спектр діагностичних і лікувальних послуг, при яких застосовується метод гістероскопії.

На думку ВООЗ (Всесвітньої Організації Охорони здоров'я) цей метод є «золотим стандартом» діагностики захворювань і патологічних станів порожнини матки, що підтверджує безпеку, інформативність, достовірність, оперативність, а також економічність даного методу дослідження. Таким чином, діагностика гістероскопії набрала більшу популярність і вважається найкращим діагностичним методом дослідження різних органів. Більш того, практично всі пацієнтки дали тільки позитивні відгуки про гістероскопію, що вважається еталоном якості й надійності такого методу досліджень. 

Це сучасний метод дослідження в гінекології, який дає можливість оглянути стан внутрішніх стінок матки з допомогою багаторазового збільшення та освітлення спеціальним приладом — гістероскопом. Відмітна особливість методу в тому, що гістероскоп настільки малий у розмірах, що вводиться в шийку матки без попереднього розширення. Прилад має спеціальну гнучку оптичну трубку з діаметром до 5 мм. Метод можуть застосовувати під місцевою анестезією, але в більшості випадків знеболююче взагалі не використовують, тому що метод не болючий. Тут все залежить від настрою самої жінки й особливостей її організму. Гістероскопія і вартість невисока, тому що сама методика не травматична, обстеження робиться в максимально стислі терміни. Але якщо подібний метод використовується під час операції, то вартість цієї послуги може бути трохи вищою.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736