Гастроскопія в Києві

Професійний огляд стравоходу, порожнини шлунка і дванадцятипалої кишки
+РН метрія, уреазний тест, біопсія, відеозапис зображення.

Комфортне обстеження і лікування в медичному центрі Сіті Клініці.

Можливості гастроскопії

Гастроскопія — один з видів ендоскопічного дослідження, коли прилад під назвою ендоскоп поміщається всередину порожнистих органів шлунково-кишкового тракту.

Суть процедури полягає в ковтанні гнучкої трубки, всередині якої знаходиться спеціальна оптоволоконна система. Трубка, перебуваючи всередині стравоходу, шлунка або дванадцятипалої кишки, дає можливість побачити стан стінок цих внутрішніх органів, а також взяти біопсію або ввести ліки.

Зображення передається на монітор і лікар все бачить в режимі реального часу.

Показаннями до проведення гастроскопії
можуть бути:

 1. Постійні або часті рецидивуючі болі в животі
 2. Диспептичні розлади (нудота, блювання, печія, відрижка)
 3. Порушення ковтання, хворобливі відчуття при ковтанні
 4. Шлункова кровотеча, блювота "кавовою гущею»
 5. Зниження або втрата апетиту, втрата ваги без видимої причини
 6. Наявність в одному з відділів кишечника чужорідного тіла
 7. Анемія невідомого походження
 8. Рідкі випорожнення без видимих причин, випорожнення чорного кольору
 9. Раптова поява різкого і інтенсивного болю в животі
 10. Необхідність контролю за ходом лікування, необхідність біопсії для дослідження тканин
 11. Виявлення пухлин, поліпів та інших новоутворень верхніх відділів ШКТ у родичів

Переваги звернення до нас

Досвідчені фахівці

У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які володіють багатим досвідом

Широка спеціалізація

Ми надаємо широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг

В ногу з часом

Ми використовуємо тільки перевірені та ефективні методики лікування

Лояльні ціни

Кожен пацієнт клініки може вибрати відповідний за вартістю пакет послуг

Записатися на прийом

Методи проведення обстеження
у Сіті клініці

1

Методи

Відеоезофагогастродуоденоскопія з анестезією (медикаментозний сон, седація) – це метод дозволяє лікарю проводити дослідження під анестезією.

Відеоезофагогастродуоденоскопія з Ph-метрією – поряд з візуалізацією за допомогою спеціального медичного приладу вимірюється кислотність шлунка і дванадцятипалої кишки. Проводиться під місцевою анестезією.

Уреазний тест на Helicobacter pylori – це швидкий діагностичний тест для виявлення бактерій Helicobacter pylori в слизовій шлунка. Результат відомий вже через три хвилини після взяття матеріалу. Висока чутливість - 95% і специфічність - 97%. Метод діагностики безболісний і безпечний. Проводиться під місцевою анестезією.

Відеоезофагогастродуоденоскопія з прицільною біопсією — поряд з візуалізацією проводиться забір тканин (біопсія) з ураженої ділянки. Надалі біоптат досліджується в спеціалізованій лабораторії. Біопсія є обов'язковим методом підтвердження діагнозу при підозрі на наявність онкологічних захворювань. Метод забору тканин безболісний.

Петльова електроексцизія поліпа під час відео езофагогастродуоденоскопіі — даний метод за допомогою спеціального медичного інструменту (петля), дозволяє видаляти одиничні і множинні поліпи в верхніх відділах шлунково-кишкового тракту. Дана методика ефективна і безпечна. Процедура може проводиться під місцевою або загальною анестезією (медикаментозний сон). Видалення поліпа безболісне.

Видалення сторонніх тіл першої категорії складності під контролем відеоезофагогастродуоденоскопії - це метод дозволяє за допомогою гнучкого ендоскопа невеликого діаметра, введеного через рот видаляти сторонні предмети (гудзики, батарейки, ковпачок від кулькової ручки, магніт і т.д.). Застосовується місцева анестезія.

2

Як підготуватися до процедури?

За 6 годин до дослідження не можна їсти, пити й курити. Перед процедурою узгодьте режим і умови прийому лікарських засобів з лікарем. Обов'язково повідомте лікаря про наявність хронічних захворювань і перенесених операціях, а також про наявність захворювань органів шлунково-кишкового тракту у ваших близьких родичів.

Після закінчення дослідження:

 • Протягом 30 хвилин не слід їсти і пити.
 • Якщо виконувалася біопсія, вживайте охолоджену їжу і напої протягом доби.
 • Не рекомендується водити машину, управляти будь-якими механізмами або приймати важливі рішення протягом однієї години, а при виконанні дослідження уві сні протягом доби.
3

Гастроскопія це боляче?

Навіть у тих випадках, коли гастроскопія проводиться без наркозу, більшість пацієнтів відзначають, що вона практично безболісна і викликає лише мінімальний дискомфорт.

Перед проведенням гастроскопії необхідна консультація лікаря для уточнення наявних протипоказань!

Наші експерти

Відгуки

21 травня 2021

Була приємно вражена комфортною атмосферою в клініці на проспекті Науки, доброзичливістю і клієнторієнтованістю координаторів рецепції та медичних сестер. І особлива подяка за професіоналізм, уважність і позитивність лікарю-ендоскопісту Молокову Дмитру Олександровичу і лікарю-анестезіологу Рогожі...

Марина
24 липня 2018

Клиника замечальная, очень уютно, чисто и комфортно. Теперь я больше не боюсь врачей!

Валерий
31 травня 2017

30/05/17 проходил колоноскопию кишечника с анастезией. Немного волновался, конечно перед процедурой, но оказалось, что совершенно зря. Все было сделано на таком профессиональном уровне и совершенно безболезненно, что вроде бы просто вздремнул на чуть-чуть и получил результат обседования.
Большое...

07 жовтня 2016

Неодноразово обстежувалася на УЗІ, дуже сподобалося. Приємні співробітники, а головне кваліфіковані працівники. Я дуже вдячна ЯРЕНКО ИРИНІ ЛЕОНИДОВНІ за її роботу та уміння все чітко пояснити. Раджу її як ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНОГО ЛІКАРЯ.)))

27 червня 2016

Була на УЗД 1 триместру. Дуже вдячна, все дуже сподобалось. Процвітання вашій клініці.

23 березня 2016

Мне понравился прием доктора-УЗИ (Уманской). А больше всего обрадовал мой диагноз. Спасибо!

26 грудня 2015

Спасибо Вам за быстро е качественное предоставление мед.услуг. всегда позитивный и отзывчивый персонал клиники готов в любое время предоставить помощь и всю необходимую информацию по состоянию пациентов.

11 грудня 2015

Сіті Клініка зарекомендувала себе, як така, що надає якісні послуги. Я дуже задоволена тим, як тут приймають пацієнтів, доброзичливий персонал, висококваліфіковані спеціалісти. Звертаюся до цієї клініки вже повторно. Мені подобається, що у Сіті Клініці мені не нав’язують непотрібних аналізів....

Тимошенко Н.Т.
14 листопада 2015

Висловлюю подяку лікарю-мамологу Бабік А.І за увагу, професійний підхід до лікування, доброзичливе відношення. А також лікарю УЗД Радіонову Д.О. Дякую персоналу за приємну та доброзичливу атмосферу.

Людмила И.
10 листопада 2015

Очень нравится Сити Клиника, приятная радушная атмосфера, Врачи очень внимательны и чуткие, детально обследуют и дают адекватные рекомендации. рекомендую друзьям и близким! Большое Вам спасибо!

Якщо у вас болі або будь-який інший дискомфорт в області шлунка, то вам обов'язково треба до лікаря. А будь-який досвідчений лікар направить на гастроскопію. Мета гастроскопії — прямий огляд стравоходу і шлунка.

Чи точні результати гастроскопії?

Ультразвук не дає побачити органи шлунково-кишкового тракту (ШКТ) зсередини. У порівнянні з рентгенографією верхніх відділів травного тракту точність вище. При гастроскопії можна бачити навіть дрібні деталі слизової оболонки ШКТ.

Гастроскопія виконується за допомогою гнучкої тонкої трубки в діаметрі 6 мм.

Якщо у вас болі або будь-який інший дискомфорт в області шлунка, то вам обов'язково треба до лікаря. А будь-який досвідчений лікар направить на гастроскопію. Мета гастроскопії — прямий огляд стравоходу і шлунка.

Чи точні результати гастроскопії?

Ультразвук не дає побачити органи шлунково-кишкового тракту (ШКТ) зсередини. У порівнянні з рентгенографією верхніх відділів травного тракту точність вище. При гастроскопії можна бачити навіть дрібні деталі слизової оболонки ШКТ.

Гастроскопія виконується за допомогою гнучкої тонкої трубки в діаметрі 6 мм.

Гастроскопія проводиться для правильного встановлення діагнозу, для уточнення локалізації процесу, для проведення лікувальних заходів, для спостереження за раніше проведеними операціями (резекція шлунка, поліпектомія і т. д.), для виключення патології при різних шкірних захворюваннях. А так само гастроскопія шлунка необхідна при так званих групах ризику, до яких відносяться люди мають генетичну схильність до різних захворювань стравоходу і 12-палої кишки.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
+38 (044) 290-32-42
+38 (067) 576-65-83
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
+38 (044) 290-32-42
+38 (067) 576-65-83
 
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
+38 (044) 290-32-42
+38 (067) 576-65-83
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736