Варикозна хвороба

Варикозна хвороба

Варикозна хвороба – це розширення та стоншення вен, при якому спостерігається порушення кровотоку і неспроможність клапанів. Захворювання часто зустрічається у жінок після 40 років, хоча страждають від нього і чоловіки, особливо при занятті важкою фізичною працею. Спровокувати розвиток патології може надмірна вага, сильні фізичні навантаження, малорухливий спосіб життя, ендокринні захворювання, шкідливі звички та інші фактори.

Консервативному лікуванню варикоз нижніх кінцівок піддається тільки на ранніх стадіях. В інших випадках потрібне хірургічне втручання. Отримати ефективну допомогу при варикозній хворобі ви можете в медичному центрі «СітіКлініка +». Ми застосовуємо сучасні методики для діагностики та лікування патології та зможемо підібрати оптимальне рішення вашої проблеми.

Основні симптоми: коли звертатися до лікаря?

На ранніх стадіях варикозна хвороба супроводжується такими проявами:

  • болючість в нижніх кінцівках по ходу вен
  • судоми в литках ночами
  • набряклість нижніх кінцівок, особливо після довгого ходіння
  • швидка втома в ногах
  • почуття розпирання в ногах
  • свербіж шкіри, сухість, лущення та ін.

Часто пацієнти ігнорують перші прояви варикозу, а звертаються до лікаря, коли починають проступати вени і стають помітними вузли. При цьому первинні симптоми мають більш виражений характер.

Якщо ви помітили ознаки варикозу, не варто відкладати візит до лікаря. Хвороба не пройде сама по собі, а буде прогресувати. І тоді позбутися від неї консервативними методами навряд чи вдасться.

Методи лікування варикозу

Для лікування варикозного розширення вен в нашій клініці застосовуються індивідуальні програми. На початкових етапах призначається медикаментозна терапія. Якщо патологія запущена, вона може доповнюватися хірургічними способами лікування варикозної хвороби.

У нашій клініці перевага віддається малоінвазивним методикам:

  1. Флебектомія. Видалення розширеної вени проводиться через невеликі проколи, тому шрами згодом повністю затягуються. Естетичні дефекти, як після традиційної операції, відсутні.
  2. Лазерна коагуляція. Лазером руйнуються стінки патологічної вени, а краї запаюються. Відсутній ризик кровотеч та інших ускладнень, але застосовуватися цей метод може тільки при незначному розширенні вен.
  3. Склерозування. Суть методики полягає в тому, що в уражену вену вводиться спеціальна речовина, в результаті чого відбувається склеювання стінок судини. Після втручання повністю зникає естетичний дефект і симптоми захворювання.

Методика лікування варикозу підбирається лікарем в кожному випадку індивідуально. Обов'язково враховуються результати комплексного обстеження, анамнез, вік хворого і його стан здоров'я.

Наша клініка оснащена сучасним обладнанням, а штат складається з досвідчених фахівців вищої категорії. У нас ви можете пройти точну діагностику та ефективне лікування варикозного розширення вен. Наші лікарі також дадуть рекомендації щодо профілактики розвитку захворювання в майбутньому.

Довіртеся справжнім професіоналам, запишіться на консультацію по телефону або через форму на сайті.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736