Цукровий діабет

Цукровий діабет

Щорічно збільшується кількість пацієнтів, які страждають від цукрового діабету. Особливо часто патологія діагностується після 40 років. В особливій групі ризику знаходяться люди з надмірною вагою, так як часто мають метаболічні порушення. Патологія може викликати серйозні ускладнення, аж до коми та летального результату.

У медичному центрі «СітіКлініка +» застосовується комплексний підхід в лікуванні цукрового діабету. Це допомагає призупинити його розвиток та попередити ускладнення, а також відновити загальний стан пацієнта.

Основні симптоми цукрового діабету

При цукровому діабеті другого типу, який найчастіше діагностується у пацієнтів після 40 років, знижується чутливість тканин до інсуліну. З цієї причини рівень цукру в крові підвищується.

На розвиток патології вказують наступні ознаки:

 • сухість у роті та постійне відчуття спраги
 • часте сечовипускання
 • сухість та лущення шкірних покривів
 • дратівливість
 • швидка стомлюваність і слабкість
 • тривале загоєння ран (часті нагноєння)

При появі перелічених симптомів не відкладайте візит до ендокринолога. Якщо вчасно звернутися до лікаря і почати лікування, вдасться попередити прогресування недуги та запобігти розвитку ускладнень.

Чим небезпечний цукровий діабет?

При підвищеному рівні цукру в крові страждають практично всі внутрішні органи й системи. Найчастіше при відсутності своєчасної терапії розвиваються такі ускладнення:

 • ниркова недостатність
 • закупорка судин з відповідними наслідками
 • сліпота через глаукому або катаракту
 • порушення роботи системи травлення
 • нагноєння подряпин і дрібних ран
 • діабетична стопа та ін.

При відсутності лікування хворий може стати інвалідом чи навіть померти. Тому категорично не можна займатися самолікуванням. Якщо ви маєте певні підозри на хворобу, варто відразу пройти комплексне обстеження.

Діагностика та лікування цукрового діабету в «СітіКлініка +»

Лікуванням цукрового діабету в нашій клініці займаються досвідчені лікарі-ендокринологи. Діагностика захворювання включає комплекс лабораторних досліджень (перевірка рівня цукру в крові, гормональні тести та ін.). Дослідження підбирає фахівець в індивідуальному порядку для кожного пацієнта після того, як вислухає скарги та збере анамнез.

Лікування цукрового діабету базується за інсулінотерапії, а також застосуванні препаратів, спрямованих на зниження рівня цукру в крові. Додатково можуть призначатися й інші лікарські засоби в залежності від наявних ускладнень і ризику їх розвитку. Правильно підібрана терапія допомагає стабілізувати рівень глюкози в крові та відновити гарне самопочуття хворого.

Також наші лікарі підбирають харчування для кожного пацієнта, щоб нормалізувати вагу, попередити різке підвищення цукру в крові та можливі ускладнення. Ми робимо все для того, щоб діагноз не заважав вам жити повноцінним життям.

Якщо у вас є симптоми цукрового діабету або ви перебуваєте в зоні ризику, записуйтеся на консультацію по телефону або через спеціальну форму на нашому сайті.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736