Тріщина заднього проходу

Тріщина заднього проходу

Багато людей веде малорухливий спосіб життя та неправильно харчується через брак часу. Це нерідко призводить до різних захворювань, особливо після 40, коли організм потребує особливої ​​підтримки та піклування. На тлі цих та інших факторів може з'явитися тріщина заднього проходу.

Якщо вам довелося зіткнутися з такою проблемою, не займайтеся самолікуванням. У «СітіКлініка +» працюють досвідчені й тактовні лікарі. До нашого проктолога ви можете звернутися з будь-делікатною проблемою. Завдяки застосуванню сучасних методів лікування, вдасться точно поставити діагноз і призначити оптимальну терапевтичну програму.

Коли слід йти до лікаря: основні симптоми

Тріщина заднього проходу зазвичай супроводжується такими проявами:

  • хворобливість в області ануса (біль може бути гострим і короткочасним або тупим і зберігатися протягом тривалого часу)
  • спазми анального сфінктера
  • поява крові при дефекації
  • складності з випорожненням кишківника через біль
  • свербіж і печіння в задньому проході

Ознаки захворювання гостро проявляються при походах в туалет або відразу після спорожнення кишківника. Симптоми можуть посилюватися при вживанні спиртних напоїв, гострої або жирної їжі.

При появі ознак тріщини заднього проходу відразу зверніться на консультацію до проктолога. У нашій клініці ви можете пройти діагностику та усунути делікатну проблему. Також наші лікарі допоможуть вам скорегувати харчування та спосіб життя, щоб попередити розвиток ускладнень і рецидивів.

Діагностика та лікування тріщини заднього проходу в «СітіКлініка +»

Діагностика захворювання починається з об'єктивного огляду та опитування пацієнта. Також ми використовуємо сучасні методи інструментальних досліджень, які дозволяють отримати точні дані про стан вашого здоров'я.

Ми рекомендуємо при перших же симптомах звертатися до лікаря. В такому випадку позбутися від тріщини заднього проходу вдасться за допомогою консервативної терапії. При запущеній формі може знадобитися застосування малоінвазивних методик, наприклад, радіохвильового методу.

Найбільш відповідний варіант вирішення проблеми підбирається для кожного пацієнта індивідуально. Обов'язково враховується стадія патології, супутні недуги, вік та ін. Наші фахівці також нададуть докладні рекомендації стосовно харчування та фізичної активності, щоб нормалізувати роботу травної системи і запобігти рецидиву в майбутньому.

Чому варто записатися в «СітіКлініка +»?

Ми пропонуємо своїм пацієнтам комплексний підхід, а тому допомагаємо не тільки позбутися від тріщини заднього проходу, а й проводимо ранню діагностику раку товстого кишківника. Будь-які діагностичні процедури ми проводимо з використанням сучасного обладнання без болю і дискомфорту для пацієнта.

У нас працюють тактовні та уважні лікарі. Вони завжди ввічливі до пацієнтів і готові прийти на допомогу у вирішенні делікатної проблеми.

Записатися на консультацію в «СітіКлініка +» можна по телефону або через онлайн-форму на сайті.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736