Поліпи анального проходу

Поліпи анального проходу

Поліпом анального проходу називається доброякісна пухлина округлої або витягнутої форми. Він може кріпитися до стінок на тонкій ніжці або мати широку основу.

Найбільш часто поліпи діагностуються у пацієнтів після 40 років. У медичному центрі «СітіКлініка +» ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасні методи, тому допоможемо вам швидко позбутися від проблеми та попередити можливі ускладнення.

Коли необхідно йти до проктолога: симптоми поліпів ануса

В анальному проході може бути присутнім один або кілька поліпів. Поява доброякісного утворення в більшості випадків супроводжується такими симптомами:

  • виділення слизу або гною з заднього проходу
  • свербіж і печіння
  • хворобливість в області ануса
  • домішки крові в калових масах
  • дискомфорт в задньому проході

Якщо поліпи мають великі розміри, вони можуть випадати назовні. Часом патологія розвивається безсимптомно і може бути виявлена ​​випадково. У будь-якому випадку необхідно відразу ж звернутися до лікаря для консультації. Після діагностики та збору анамнеза він підбере оптимальне вирішення проблеми.

Категорично заборонено займатися самолікуванням. Головна небезпека поліпів анального проходу в їх здатності перероджуватися в злоякісні пухлини. Саме тому не варто відкладати лікування поліпів анального отвору навіть при відсутності симптомів.

Особливості лікування поліпів анального проходу

Поліпи заднього проходу через ризик їх переродження в злоякісні пухлини рекомендується видаляти відразу ж після виявлення. У «СітіКлініка +» застосовуються малоінвазивні методики, які допомагають швидко та безболісно позбутися від новоутворень.

У нашому медичному центрі ви можете пройти комплексне обстеження та отримати індивідуальне рішення своєї проблеми. При складанні плану лікування лікар обов'язково враховує супутні захворювання, стадію хвороби та інші фактори.

Видалений поліп ми завжди відправляємо на гістологічне обстеження для виключення злоякісного походження пухлини. Також в нашій клініці можна пройти комплексну діагностику раку товстого кишківника.

Чому варто звертатися до нас?

Медичний центр «СітіКлініка +» – це штат досвідчених та кваліфікованих лікарів. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне високоточне обладнання, уважно ставимося до кожного пацієнта та готові запропонувати оптимальне рішення проблеми саме у вашому випадку.

Ми не тільки діагностуємо й лікуємо поліпи анального проходу, але і допоможемо попередити інші ускладнень. Наші фахівці допомагають підібрати правильне харчування і скоригувати спосіб життя, щоб надовго зберегти ваше здоров'я.

Записатися до проктолога на консультацію можна за телефоном або через онлайн-форму на нашому сайті.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736