Поліпи

Поліпи

Поліпами називається аномальне розростання тканин над слизової. Залежно від особливостей прикріплення до стінок органу поліп може бути на тонкій ніжці або мати широку основу. Утворитися він може в прямій кишці, товстому кишківнику, носових пазухах, порожнині матки та інших органах. Оскільки поліпи часто з'являються на тлі хронічних захворювань, діагностується вони переважно у пацієнтів після 40.

У медичному центрі «СітіКлініка +» для діагностики та лікування поліпів застосовуються сучасні методики з доведеною ефективністю. Наші фахівці помітять найменше новоутворення та підберуть оптимальний метод лікування.

Основні симптоми

Ознаки поліпів залежать від місця їх локалізації, але в будь-якому випадку вони порушують роботу ураженого органу. Якщо поліп утворився в носі, у пацієнта можуть бути присутніми такі симптоми:

  • довго не зникаючий нежить
  • свербіж в носі
  • постійне чхання
  • утруднене носове дихання та ін.

При появі новоутворень в кишківнику людину мучать болі в животі, в калі присутня кров і слиз. Можуть траплятися запори або інші порушення роботи травної системи.

Якщо поліп з'явився на шийці або в порожнині матки, у жінки є такі симптоми:

  • кровотечі поза менструаціями
  • болі внизу живота
  • хворобливі відчуття під час інтимної близькості
  • рясні менструальні кровотечі та ін.

При підозрі на появу поліпа важливо відразу звернутися до лікаря для проведення діагностики та лікування. Ігнорувати доброякісні утворення не можна, оскільки існує ризик їх переродження в злоякісну пухлину.

Діагностика та лікування поліпів в «СітіКлініка +»

Для діагностики ми використовуємо переважно ендоскопічні методи. Також можуть проводитися рентгенологічні та лабораторні дослідження в залежності від симптомів та інших чинників. При підозрі на злоякісне переродження обов'язково проводиться біопсія поліпа.

Для діагностики в нашій клініці застосовується сучасне обладнання, яке дає можливість виявити патологію навіть на ранньому етапі, коли явні ознаки відсутні.

Лікування поліпів зазвичай полягає у їх видаленні. Наші фахівці віддають перевагу ендоскопічним методикам з мінімальним втручанням. Перевагою цього варіанту лікування є швидке відновлення після операції та відсутність ускладнень.

При сильному розростанні поліпів може знадобитися традиційна операція. В такому випадку перевага віддається лапароскопічного методу. Втручання проводиться через кілька невеликих розрізів.

У нашому медичному центрі ви можете пройти повне обстеження та отримати консультацію досвідченого лікаря. Ми віддаємо перевагу малоінвазивним способам і застосовуємо сучасне обладнання, що гарантує ефективність та швидке відновлення вашого здоров'я. До всіх пацієнтів використовуємо комплексний та індивідуальний підхід.

Записатися на консультацію можна за телефоном або через онлайн-форму на сайті.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736