Колоноскопія

Колоноскопія

З віком через неправильне харчування, постійні стреси та інші фактори ризик розвитку захворювань товстого кишківника збільшується. Точно діагностувати патології дозволяє колоноскопія. Інструментальне дослідження проводиться за допомогою колоноскопа (гнучкого зонда з камерою). Під час візуального огляду кишківника лікар зможе помітити запальні процеси, подразнення слизової, новоутворення та інше.

У «СітіКлініка +» для проведення колоноскопії використовується сучасне обладнання. Висока точність і деталізація зображення дозволяє виявити найменші відхилення від норми. Цей вид інструментального дослідження вважається одним з найбільш ефективних та інформативних при діагностиці захворювань товстого кишківника.

Коли необхідна колоноскопія?

Призначити проведення колоноскопії лікар може в таких випадках:

  • тривалі та часті запори
  • болі внизу живота
  • здуття і метеоризм
  • діарея або інші диспепсичні прояви
  • кров або слиз в калових масах
  • різке зниження ваги, слабкість

Призначається процедура при підозрі на кишкову непрохідність, кровотечі, поліпи або інші захворювання.

У пацієнтів після 40-45 років збільшується ризик розвитку колоректального раку, тому дослідження рекомендується проводити один раз на рік в профілактичних цілях. Записатися на колоноскопію варто не тільки в разі появи ознак порушення роботи кишківника, але і для профілактики, особливо при генетичній схильності або ранній появі проблем з травленням.

Особливості проведення та підготовка

У «СітіКлініка +» колоноскопія проводиться досвідченим фахівцем. Процедура є безболісною, але пацієнт може відчувати певний дискомфорт. Щоб попередити його, ми пропонуємо місцеву анестезію або занурення в медикаментозний сон. Будь-які неприємні відчуття в такому випадку виключені. Під час процедури лікар може не тільки провести діагностику, а й зупинити кровотечу, усунути непрохідність або видалити поліп.

Щоб діагностика була максимально інформативною, важливо правильно підготуватися до дослідження. У кишківнику не повинно бути калових мас, тому 2-3 дні необхідно дотримуватися спеціальної дієти без клітковини та приймати препарати для його очищення. Докладні інструкції надає лікар на консультації.

Чому варто звернутися в нашу клініку?

Для проведення колоноскопії ми використовуємо сучасне обладнання, тому можемо діагностувати захворювання кишківника на ранніх стадіях. У нас працюють досвідчені й тактовні фахівці. Індивідуальний підхід допомагає нам ефективно вирішити вашу проблему.

При необхідності в нашій клініці ви можете пройти й інші види досліджень. Ми дотримуємося демократичних цін на всі послуги, гарантуємо безпеку і доступність.

Записатися на консультацію до фахівця можна по телефону або через форму на нашому сайті.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736