Хвороби травної системи

Хвороби травної системи

Сучасний ритм життя часто призводить до формування неправильних звичок щодо харчування. Перекуси на ходу, фаст-фуд та шкідлива їжа негативно впливають на роботу травної системи. Постійні стреси, недосипання й малорухливий спосіб життя тільки погіршують ситуацію. Тому після 40 років дуже часто розвиваються різні патології органів травлення, доставляючи пацієнтам істотний дискомфорт і позначаючись на якості життя.

У «СітіКлініка +» працюють досвідчені фахівці, які добре знають, що травна система після 40 років працює інакше. Для діагностики ми використовуємо сучасні методики, тому точно ставимо діагноз та призначаємо правильне лікування. Індивідуальний і комплексний підхід до кожного пацієнта дозволяє нам ефективно вирішити проблему та попередити рецидив в майбутньому.

Які захворювання травної системи лікують в «СітіКлініка +»?

У нашій клініці ви можете пройти діагностику та лікування різних гастроентерологічних хвороб:

 • гастриту з підвищеною або зниженою кислотністю
 • гепатиту та інших патологій печінки
 • виразки шлунка і 12-палої кишки
 • колітів
 • проктитів
 • панкреатиту
 • холециститу та інших патологій

У «СітіКлініка +» ви можете розраховувати на кваліфіковану медичну допомогу та вирішення будь-якої проблеми зі здоров'ям.

Коли необхідно йти до лікаря?

У пацієнтів після 40 часто зустрічаються хронічні захворювання травної системи, тому їм добре знайомі їх прояви. Але буває і так, що хвороба проявляється вперше, тому важливо вчасно її виявити та звернутися до лікаря.

На розвиток захворювань травної системи вказують такі симптоми:

 • гострий або тупий біль у животі
 • оперізуючий біль
 • хворобливі відчуття в боці
 • нудота, блювота
 • здуття живота, метеоризм
 • відрижка
 • печія
 • тяжкість у шлунку та ін.

При появі будь-яких з перерахованих ознак не відкладайте візит до лікаря, щоб попередити розвиток ускладнень. Регулярно відвідувати фахівця слід і при наявності хронічних захворювань. У цьому випадку вдасться попередити загострення патологій та зберегти хороше самопочуття.

Чому варто звертатися в «СітіКлініка +»?

У нашій клініці для діагностики використовуються різні методики – УЗД органів черевної порожнини, колоноскопія, гастроскопія, лабораторні дослідження та ін. Всі вони виконуються із застосуванням високоточного сучасного оснащення. Нашим фахівцям вдається діагностувати патології навіть на ранніх етапах. А якісна діагностика – це перший крок до ефективного лікування.

При призначенні терапії лікарі не обмежуються лікарськими препаратами. Вони допомагають скоригувати спосіб життя й харчування, щоб ви могли жити повноцінним життям. Ми враховуємо історію хвороби і особливості здоров'я кожного пацієнта, щоб запропонувати максимально ефективне рішення.

Якщо вас турбують хвороби травної системи, запишіться на консультацію до лікаря по телефону або залиште заявку на сайті.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736