Гастроскопія

Гастроскопія

Щоб точно діагностувати захворювання верхніх відділів травної системи (стравоходу, шлунка або 12-палої кишки), найкраще заглянути всередину їх. Використовують для цих цілей гастроскопію. Так називається вид інструментального дослідження, що проводиться за допомогою спеціального приладу. Виготовлений у вигляді тонкої і гнучкої трубки гастроскоп вводиться пацієнтові через рот.

У нашій клініці використовується сучасне обладнання з оптикою високого розрішення, що дозволяє нам виявити найменші патологічні порушення. За допомогою такого методу діагностики нам вдається виявити захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки навіть на ранніх етапах. Точна діагностика є запорукою правильного та ефективного лікування.

Показання

Проводити гастроскопію після 40 років рекомендується пацієнтам в профілактичних цілях, навіть якщо симптоми відсутні, адже в цьому віці у пацієнтів часто є хронічні патології. Призначається дослідження і за наступними показниками:

 • гастрит
 • виразка шлунка або дванадцятипалої кишки
 • езофагіт (запалення слизової стравоходу)
 • дуоденіт (запалення 12-палої кишки)
 • при підозрі на утворення поліпів або інших новоутворень

Проведення гастроскопії може знадобитися при наявності таких симптомів:

 • болі в животі (постійні або виникають періодично)
 • печія або відрижка
 • відчуття важкості при вживанні звичної кількості їжі
 • відсутність апетиту
 • нудота і блювота
 • безпричинне зниження ваги та ін.

Після 40 років проблеми з травною системою проявляються частіше. Щоб вчасно виявити захворювання, рекомендується робити гастроскопію хоча б один раз на рік. Рання діагностика дозволяє підібрати ефективне лікування та швидко позбутися від патології, попередивши ускладнення.

Як проводиться процедура?

Гастроскопия в «СітіКлініка +» проводиться досвідченим ендоскопістом. Прилад для дослідження вводиться через стравохід у шлунок. Через камеру передається зображення на екран монітора, тому лікар в реальному часі може детально розглянути стан органів зсередини та виявити патологічні процеси. При необхідності спеціаліст може взяти біологічний матеріал для лабораторного дослідження.

Процедура триває всього кілька хвилин. Щоб зробити гастроскопію комфортною для пацієнта, ми проводимо дослідження під місцевою анестезією або седатацією. В останньому випадку пацієнт занурюється в медикаментозний сон, тому нічого не відчуває.

Спеціальна підготовка до дослідження не потрібна. Останній прийом їжі повинен бути за 8-10 годин.

Переваги проведення гастроскопії в «СітіКлініка +»

У нас працюють досвідчені фахівці, а для діагностики використовуємо сучасне обладнання. У нашій клініці ви можете не тільки зробити гастроскопію, але й пройти інші види діагностики, а також зробити профілактичне обстеження 40+. Гарантуємо індивідуальний підхід та персональне складання плану лікування.

Записатися на прийом ви можете за вказаним телефоном або на сайті.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Міхаїл, 08.09.2020

Міхаїл, 08.09.2020

Був на прийомі лікаря терапевта Ірини Петрівни, дуже уважний доброзичливий доктор. Призначила адекватне лікування. Велике дякую :)

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-19:00
сб: 09:00-19:00
нд: вихідний
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736