Діагностика

Діагностика

Що таке – правильне лікування, яке швидко призводить до одужання та полегшення хворобливого стану? Це – точно поставлений діагноз, виважений і продуманий на підставі підібраного обстеження, із залученням якісного сучасного обладнання та новітніх методик.

Існує безліч аналізів, сотні і тисячі найменувань. Так само багато є інструментальних методик, тобто таких, де дослідження проводиться з використанням техніки, оптичних приладів, рентгенівського опромінення та комп’ютерних методик. Яка потрібна саме вам? Хто має це визначити? Коштовне і, часто , болісне обстеження не може бути спонтанним і хаотичним, воно повинне проводиться до діагнозу, до з’ясування причин виникнення болю, запалення чи розладів у здоров’ї.

Кожен профільній фахівець використовує в своїй роботі певні методи діагностики, точні та ефективні. Алгоритм обстеження, від простого до складного, все, що буде необхідно саме вам, ґрунтуючись на скаргах і даних огляду, запропонують лікарі Сіті Клініки.

Наші діагностичні можливості:

 • Лабораторна діагностика – універсальна для кожного лікаря і для кожного пацієнта, весь спектр аналізів до ваших послуг.
 • Електрокардіографія (ЕКГ) необхідна для визначення серцевого ритму та порушень в проведенні імпульсів.
 • Реоєнцефалографія (РЕГ) в неврології використовується для визначення кровообігу головного мозку та стану судин.
 • Ультразвукове дослідження (УЗД) – відображення на комп'ютері стану внутрішніх органів за допомогою ультразвукових хвиль. До Ваших послуг УЗД щитовидної залози, молочних, органів черевної порожнини, гінекологічні обстеження, урологічні, дослідження судин та суглобів.
 • Кольпоскопія – збільшене зображення шийки матки, виявлення ерозій та поліпів під спеціальним забарвленням.
 • Цистоскопія – обстеження внутрішньої порожнини сечового міхура за допомогою оптичного приладдя, дає змогу оцінити запалення, пухлини, камінці тощо.
 • Ларингоскопія – оптичний огляд гортані, носа, верхніх відділів трахеї. Діагностує поліпи, запалення, викривлення носової переділки, пухлини.
 • Ларингоскопія – оптичний огляд гортані, носа, верхніх відділів трахеї. Діагностує поліпи, запалення, викривлення носової переділки, пухлини.
 • Дерматоскопія – збільшене зображення утворень на шкірі – родинок, невусів, папілом, запалень.
 • Гастроскопія/колоноскопія – занурення оптичного ендоскопічного зонда в порожнину шлунку або кишківника, за ходом просування зонда є можливість розглянути стан слизової, побачити ерозії, язви, утворення, кровотечу, під час проведення процедури лікар візьме біопсію – шматочок тканини для гістологічного дослідження.
 • Біопсія – можлива із молочної та щитовидної залози, лімфовузла, шкіри – відбирання матеріалу для гістологічного дослідження, це потрібно для точної диференціації доброякісного та злоякісного процесу.
 • Гістероскопія – дослідження внутрішнього стану матки, виявлення поліпів, пухлин, спайок, захворювань ендометрію.

Деякі обстеження є некомфортними, деякі – відверто болючими, саме тому ми пропонуємо провести діагностику під знеболенням, місцевим або загальним, так званим – медикаментозним сном, під час якого ви не будете відчувати болю, а сам процес дослідження значно скоротиться.

Записаться на прием к нашим специалистам

Отправьте заявку на обратный звонок и мы перезвоним вам в ближайшее время

Я даю согласие на обработку персональных данных
Відгуки

Тетяна, 08.09.2020

Тетяна, 08.09.2020

Була на консультації та УЗД у лікаря Суховерко І.П.. Прийомом задоволена. Лікар усе доступно розповідала і пояснювала. Дала відповіді на усі питання. Рекомендую.

Контакти

м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.406524, 30.618213
м. Київ, пр. Науки, 30
Адрес 2: 
м. Київ, пр. Науки, 30
Телефони : 
 
Графік роботи: 
пн-пт: 08:00-20:00
сб: 09:00-20:00
нд: 09:00-18:00
E-mail: 
50.397414, 30.530609
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Адрес 2: 
м. Київ, вул. Менделєєва, 10Б
Телефони : 
+38 (098) 502 00 02
 
Графік роботи: 
пн-пт: 09:00-18:00
сб-нд: вихідний
E-mail: 
50.411628, 30.535736